סינונים אתר בנק דיסקונט - תקלה בגלישה בנטפרי

מילקי עם קצפת

משתמש רשום
שלום.
אני מנסה לטעון את אתר בנק דיסקונט, ואז מופיע לי הודעה שהחיבור שלך אינו פרטי.....
כמו"כ כל תוצאה שקשורה לבנק דיסקונט מופיעה כשגיאה בחיפוש גוגל

אני עם סינון נטפרי.

יש עוד מישהו שחווה בעיה כזו?

בעבר זה קרה עם בנק פועלים בגלל אבטחת הבנק שהרבה גולשים בנטפרי משתמשים באותו כתובת איי פי.

תודה.

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
היה לי שבוע שעבר גם שגיאה (לא יודע אם קשור לנטפרי.)
נכנסתי ללקוחות עסקיים, ומשם-עברתי לפרטיים.
אחרי כמה שעות הסתדר לי.
ועדיין-מרכנתיל-לקוחות פרטיים נטען לי אחרון.

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אצלי (פרטנר - נטפרי) אין בעיה,
מה שכן דרך הספק RL - נייח לאחרונה יש את בעיית DNS (לא רק באתר של דיסקונט) ו RL טוענים שהבעיה בנטפרי, ונטפרי טוענים שהבעיה ב RL - ולך תאמין ל RL שהבעיה בנטפרי - כי בפרטנר אין את הבעיה כלל!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה