דרוש מידע אתם מרגישים מנוצלים בעבודה?

פרפקט מושלם

משתמש רשום
אגב שאלתי רב. הוא אמר שאם רע לי ולא טוב לי שאני יעזוב ובעזרת ה' אני אמצע משהו יותר טוב.
לחזק את ידיך מדעת תורה לא מפסידים היה לי משהו דומה ולפני 4 חודשים התפטרתי וב"ה עם הרבה תפילות מצאתי עבודה מתאימה לי ביותר שלא חלמתי עליה אם לא עושים את הצעד הזה העבודה לא מגיעה לבד מאחלת לך הצלחה עם הרבה תפילות תצליחי

פ.נ

משתמש מקצוען
חלק לא מבוטל מציבור הגננות והסייעות במוסדות חרדים מנוצלות.
ביננו החרדים בכל מקום עבודה יותר מנוצלים!!!!
בתחום של הגנים והסיעות זה ממש בולט וממש בולט ןניכר לעין...
זה בגדר אפלייה שם.....

חסדי

משתמש פעיל
לדעתי לא צריך לפחד ממנהלים, לפטר- לא תמיד שווה לו. להתייחס לא יפה - גם לא.
ברגע שמראים לבוס שגם לכם יש דעה (וגם יש לכם פה..) וכמובן שאתם מודעים לתועלתיות שלכם אז הם יעריכו אתכם הרבה יותר ממה שנראה לכם.
רוב הבוסים אוהבים עובד גבר ולא חנון, תבדקו את זה. (כמובן לא חוצפן)
נכון שצריכים להגיד הדעה ובחכמה גדולה שלא ירגיש שאהעובדת שולטת רק להסביר שכדי שנוכל להמשיך לתת העבודה המסורה שאני רוצה ושאתה מצפה ממני אני לא יכולה להוסיף דברים מעבר לתפקידי.
כי אם אני יהיה אכשיו נחמד ואני כן יעשה את זה, בהמשך ימאס לי העבודה
אפשר גם להוסיף שאולי אם אתם רוצים אני יכולה להוסיף שעות בגלל זה ועל המקום לספר לו סיפור ממשהי שעושה את זה ומקבלת תוספת מיוחדת על התפקיד הזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  45  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה