דרוש מידע אתם מרגישים מנוצלים בעבודה?

etidan

משתמש מקצוען
זה לא מספיק נכון לעזוב את מקום העבודה
יותר נכון זה להחליט לעשות מה שהתפקיד שלי לא מעבר, ולהשתדל להתחמק...
זהו.. שלא בדיוק שואלים אותך אם אתה מעוניין
ולהיות במקום עם דופק על הלב זה לא קל
מנסיון...
זה מתסכל נורא

etidan

משתמש מקצוען
בלת"ק
למה לעזוב מקום עבודה מיד?
למה לא לדבר עם הבוסית?
גם לי קרה כאלה דברים דברתי איתם אמרתי להם אני יודעת יפה מאוד לעשות את כל הדברים הנוספים שאתם רוצים אבל אני לא מעונינת להגדיל ראש..
זאת לא העבודה שלי...או שיש העלאה בשכר או שאני לא עושה את העבודה
ולא באמת היה להם ברירה ועשו את אחד מהשתיים
יפה..
אז לך זה הלך..
בדרך כלל המקומות שעושים את זה, לא כזה מעניין אותם מה את מדברת
זה הולך יחד..
העיקר כסף, זה מה שהם רואים בעניים
איך לחסוך מכל כיוון
אולי קצת אפשר להבין את העניין אבל זה לא מוסרי בכלל

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

etidan

משתמש מקצוען
מצד 1 נכון!
מצד 2 לא עוזבים עבודה עד שמוצאים עבודה אחרת
...
נכון..
אבל גם אין מצוה לסבול וזה לא מחובת ההשתדלות
ולא התכוונתי דווקא לעזוב, התכוונתי שלפעמים צריך לדעת לפתוח את הפה
כי אף אחד לא ידאג לך אם לא תדאג לעצמך

לא מוגדרת

משתמש פעיל
האם אתם מרגישים שמנצלים אתכם בעבודה?
בעבר הייתי כבשה תמימה תמימה כל דבר הרגשתי שאני חייבת לעשות עשיתי סוויטש בחשיבה ובהבנה שאדם צריך לעשות מה שחייב ולא מעבר לא תמיד המנהלים אוהבים אבל זה עדיף מהתחושה הנוראית של שפחה אם אני עושה מעבר זה בכיף וממקום של אני רוצה לעזור ולא בגגלל שהכריחו אותי גם לסביבה לא נעים לדעת שבעצם אתה לא רוצה לעשות אבל קשה לך להגיד לא זה קושי לעבוד עם אנשים שלא יודעים להגביל את הסביבה

לא מוגדרת

משתמש פעיל
זה לא משנה, בכל עבודה אסור להרגיש מנוצליםםםם
היה לי מנהל גבר רודן ושתלטן הוא היה מדבר בהתנשאות וכאלו אני התלמידה הקטנה שלו והשאלה שלי היא מי שם אותו לשופט?מה הוא יותר צדיק ?התפקיד שלו זה בסך הכל לראות שהכל מתנהל כמו שצריך היה חשוב לו להראות שהוא יודע יותר ממני בקיצור גאאוה במלוא מובן המילה אבל אני פשוט עזבתי והוא רדף אחרי שאחזור ואז כשחזרתי הכל היה שונה
לעומת זאת עכשיו יש לי מנהל עיניו ופשוט מרצוני אני עובדת בהרבה יותר טוב ויותר יצירתית מנהלים ומורים ואנשים שאחראים תדעו שבקשיחות וחוסר פירגון אתם רק יורים לעצמכם ברגליים ולא יותר אדם עושה לעצמו..לתשומת ליבכם!

Yitty Kahana

משתמש פעיל
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אמאלה מזעזע!!!
בהלם שקיימים דברים כאלה
אני עצמאית אבל פה ושם עבדתי כשכירה, ואף פעם לא ראיתי ולא שמעתי על דברים כאלו

etidan

משתמש מקצוען
סורי אבל ה
אמאלה מזעזע!!!
בהלם שקיימים דברים כאלה
אני עצמאית אבל פה ושם עבדתי כשכירה, ואף פעם לא ראיתי ולא שמעתי על דברים כאלו
סורי אבל לעבוד יותר מיום במקום כזה, קצת מראה על חוסר ב..
אנשים תתעוררו, יש כל כך הרבה סיפורים, קחו את הרגליים ולכו
ולא רק בעבודות, בכל מצב בחיים
אסור לשתוק!!
אין סיבה שבנאדם יהיה במצב שלא נוח לו וזה תלוי בסביבה שלו!!
צריך לדעת לדבר- וכמובן למי שצריך, ולעשות מה שצריך
לא לסבול סתם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה