אתגר ^*^*^* אתגר 21 - חנות בגדים *^*^*^

אלמוג מ.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
שלום הלחם!

איזה כיף להתחיל עוד אתגר, ועוד בבין הזמנים, ועוד בחום הזה... כל התנאים לשבת מול הלוח.
כבר יצאנו מהמסעדה.
היה טעים. יותר מדי טעים. עד כדי כך, שכבר כמה בגדים בגדו בנו, ואנחנו נאלצים לצאת למסע חיפוש אחרי כמה חדשים, כי אין דיאטה באופק.
אז יצאנו.

קיבלתם עבודה זמנית. לא ביג דיל... רבע משרה. חנות בגדים בוטיק חדשה צריכה עזרה בסידור וארגון. יש שתי בובות ראווה בכניסה לחנות, ונתבקשתם להלביש אותן... ובאיזה צורה שתרצו!
שימו לב! זה הפנים של החנות. קחו את הסטים הכי יפים, את הבדים הכי מרשימים.

העבודה ממש קלה.

שני סטים (לא חייב חולצה ומכנס. גם ג'לבייה אפשר :) ), שני זוגות נעליים, כיסוי ראש אחד (שוב, מה שבא לכם; כיפה, כובע, כפייה... תהיו יצירתיים).

כמה דגשים לגבי מטרת האתגר:
• המשחק כאן כמו שהבנתם הוא ציור בגדים. הפרמטר המרכזי הוא האיפיון של הבגד (זרימה, כוח משיכה איפה שיש וכו').
• התאורה למעלה היא לא סתם ליופי. כאילו היא כן... אבל היא משמשת אתכם בתור מקור האור המרכזי בשביל ההצללות.
• אין ציפייה לבזבז שעות על מרקם של הבגד. הדגש הוא על הצללות נכונות ו'הנחה' נכונה של הבגדים על הבובה.

חשוב מאוד:
הכינותי מראש את תמונת הרקע, והיא מצורפת כאן להורדה.
כל אחד יוריד את תמונת הרקע, וישים אותה כשכבת רקע בפרוייקט. מעל השכבה הזאת אפשר לעבוד בשכבה נפרדת. זה פשוט הרבה יותר קל מלהעביר אח"כ וכו'.

הרקע להורדה:
חנות בגדים.jpg

בהצלחה לכל עם!

האתגר יינעל אי"ה תוך שבועיים שלושה, תלוי בהתקדמות.

קבצים מצורפים

• מפעל הפורמטים PicPDF חנות בגדים.pdf
    KB 526.3 · צפיות: 90

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
טוב
אז אני שייכת לציור הידני...
מה שעשיתי היה להעתיק את אחת מבובות התצוגה
ולהלביש לה את הג'קט הזה:
צילום מסך 2023-08-13 013857.png

צילום מסך 2023-08-13 013841.png

צילום מסך 2023-08-13 013925.png

אלמוג מ.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
תודה וכל הכבוד לכל המשתתפים.
אני אציג את 3 המובילים לדעתי מבחינת המטרות שהגדרתי בתחילת האתגר. לכן שימו לב לשני דברים חשובים:
א. זו רק דעתי.
ב. ההתייחסות תהיה רק למטרות האתגר.

מקום 3: @שחור לבן 2021

%D7%97%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%92%D7%93%D7%99%D7%9D-png.1441208

התייחסתם היטב למקור האור, השתכנעתי לגמרי שהבגדים יושבים על "בובה". מעבר לזה, החשיבה על הכתפיות, על הקיפול לאורך המכנסיים והקפלים היכן שצריך מראה על חשיבה יצירתית ומקצועית בעיניי. שאפו!

מקום 2 : @נחמה הברפלד

1699880670784.png

בלי שום ספק, בתחרות טקסטורות אתם לוקחים עם עיניים עצומות.
התאורה קצת לא מובנת לי, אבל אי אפשר להפסיק להסתכל על הפרודוקטים, התפירות והשזירות שעשיתם שמה. מופת.

מקום 1: @דה וינצ'ית

AM67uIN-JCDT0K7e6XtKX437zVNqlmNvie0rk_gGch1h-cVnRCEUgz9rOVj1N8x25NToD5GMZ6utuwflnb5FfA5ZcbsQk6aZujA04QXErrtoi9_FOmbKQERhuH1CIWXoVjpuKlrNVaZzmzutb84OXtgpV5v86fiWbGZPNerdP8-5Axr8ZSVZo9FohS2gDpb9gVziKncGuAeTe-8OPLdunUbhaGa069SrHaYUdTNmoXGho77SYadqd-UQOQL9nkd7VwlOoB9Da6lGCNDz7pQxEvcAJQ5yrJHRWGsOALgh4M3U5In0614dh3JfU2bS6vI3StO1Eu63GrYluH7MfmgKvevhM7O4WAWXZ0Ta3SbqwdwWk0qqKFUVF6NoAXRa0lswmViyqDe7Cr_w5aFZxroiD3Ui07UCkMSwWcONleosv1K33OuHw-mamxb2KHTjazIXrJSlpGcv_nYD-9aC5P7FJqQzZHWGQFUQxQtNkZc2huI1iiXLSSSBHZ29m_rOLN9W5G8rs-4SPUNKrEhi81dz0kpWFzxaW5cMrnwvq5CzSY31IYFrqcTsAM9GCteFFjxm20T_Rmewxhagltl4saORtz4fm5WPLhZAVbSwIxe98ozR2CwPLzvTGSaDIEBMlWZWbkQb4Dfg_cXqWu4pFomgZW2_kT3ZDS2qXHbEsxpODRDME4X5J6cnZWw7nxTGBC5E9KELK8hGT9DJ1nt0Ev__hqEu6pba8hyFUgJG7DkcNr2oX2fvSe3ZKuo2WTwngVahIb5mrFCew_eCTyYEFm4kxGEO-GAikmEkTOpM2eqZMQparsBMw399Ke3J1tewuIBwnuwIB678ocYngA_THBTIB-kOrHpmc5hlDQS7HWsLQ1QDtg5r6pe-D2XLd_Tyryqqh-TcHTw2RmLyjSKqBXnqA9v2ma-Ipo7fi4i7pHHQ4dXyDPKHMUIoJeBUjy4KhJJtrPE_BHNW4oELIqT95VNvgNXD9KmAvwJz3TiZvkxCRK_1SXzCVR743Q9W80Mu5fmAu-VxV6OmQbvyf-TPWsrYmw=s0-l75-ft

אין לי אפשרות אמנם להתייחס לפקטור התאורה, אבל יש הרבה מה לומר על האיפיון של הבגדים. אומר קצת רק על הזרימה היפה של הבד בשמלות, על האיבזור הנהדר בכל אחת מהתלבושות. אין ספק שאתם משקיענים. זה מחמיא שאתם לוקחים ברצינות כל עבודה, ונראה לי שאם ככה אצלי, בטח גם הלקוחות שלכם יגידו את זה.

רציתי אמנם להתייחס לכל העבודות בפרטנות, אבל מפאת קוצר הזמן אני נאלץ לקצר.
יש לי הרבה מה לומר על כל אחד, ואולי בל"נ אם האשכול ישאר פתוח אשלים את העבודה.
חודש טוב לכולנו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה