מקצב אשכול מקצבים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

aaabbb

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
האלסיס שלו כמו שלך והאלקטרוני כמו של AAAABBB ופעם גם לאלסיס הוא השתמש במשהו אחר שגם העלו פה
אגב לא הבנתי אותו למה לא להשתמש בקלרינט המדהים שדגמו לקורג. ובמקום זה להשתמש בצליל הפשוט והמיושן מהימאהה שנשמע ממש כמו שעון מעורר סיני במחילה. אתמהה.
הקובץ השני שהעליתי הוא מחתונה של רפי שטיין
בוקר טוב, לענין שאלתך, כל הצלילים בהם ניגנתי דגומים בקורג כמובן וזה אחד על אחד. יש חבר'ה שיש להם צירוף שלכמה סטים, למשל רפי שטיין קנה את כל הסט מפרידמן, ואח"כ הוא צירף לזה מקצבים מעוד חבר'ה.

- דוד -

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בוקר טוב, לענין שאלתך, כל הצלילים בהם ניגנתי דגומים בקורג כמובן וזה אחד על אחד. יש חבר'ה שיש להם צירוף שלכמה סטים, למשל רפי שטיין קנה את כל הסט מפרידמן, ואח"כ הוא צירף לזה מקצבים מעוד חבר'ה.
זה יעלה גם על PA1000?

יוסי אבגדה

משתמש רשום
הסט של פרידמן מתאים גם ליאמהה?
אני אישית מאד מעוניין לקנות ממנו סט, כבר ישבתי אצלו והתרשמתי מאד מהחומר שלו, אני מחכה לאיזה סכום כסף שאני אמור לקבל שיהיה לי תקציב.
אז גם ראיתי שהוא התחיל לבנות גם על טיירוס, דברים מאד יפים עם דגימות וכו'.

שמואל ק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
קח לך מגוון סיבות...

א. הערכה עצמית
ב. השקעה כספית
ג. שווי השקעת הזמן
ד. שבירת שוק
ה. כמות לקוחות

יכול להיות שהכל נכון ויכול להיות שאף אחד. רק מציע רעיונות
אה, וגם באמת איכות הסאונד ורמת הגימורים....
אין על סינטי מיוזיק התותח...

נערך לאחרונה ב:

Mendi tuito

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש למישהו מקצבים ל קורג PA600 חסידי, טראנסים, וכו'?

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה מבוסס על הרעיון של אלסיס, אבל זה לא מתקרב לאיכות המלכותית של המקורי. סתם רעש שמישהו דגם מהמחשב לקורג (רק אצלם נפגשתי בזה) עם מצילות בפול ווליום בקצב מסחרר.
באלסיס יש גם את הקטע של הסטריאופוניות ובהקלטה המצורפת אין את זה
האם זה יותר טוב? :p:rolleyes:

קבצים מצורפים

• baruch oh.MP3
    2.1 MB · צפיות: 139

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
לשאלתך, אצלי ב pa4x זה אפשר.
תנסה גם,
כשאתה נמצא במצב של מקצבים, תכנס לרקורד, ולאחר מכן לאפשרות השלישית, יקפוץ לך חלון, ואז אתה בוחר את הקובץ מידי הרצוי מהאורגן, או מהדיסק און קי.
לא יודע איך לעשות שהקובץ יהיה רק פתיחה או משהו אחר מסוים.
ניסיתי ואני לא הסתדרתי

יהודה ספרא

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני פשוט צריך את זה דחוף אבל אם מישהו ישלח לי עוד הערב אני אשתדל להפיץ ואוכל גם לשלם אח''כ על עוד דברים שישלח רק את זה אני צריך דחוף ובחינם( אני מתאר לעצמי שלא מסובך לעשות טובה לאדם שצריך)... בכל מקרה תודה מראש , יהודה.

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום אני אשמח אם מישהו ישלח לי מקצבים מקצועיים של דאנסים קצביים או פריילאך כל שהוא
כמה שיותר מהר... יש לי ימאהה psr s אני צריך את זה עד 10 בערב בערך (היום י'ט מרחשוון) למייל שלי: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
שלחתי משהו מכאן
אני אישית אין לי ימהה יש לי קורג
אני לא יודע אם ראית כאן אבל נתקלתי אתמול במקצבים לימהה כאן בפורום ושלחתי לך את זה מקווה שזה יעזור עשיתי כמיטב יכולתי :rolleyes:;)

יהודה ספרא

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ואווו תודה רבה
עוד לא בדקתי אותם אבל אני מעריך מאוד תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה