מקצב אשכול מקצבים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
תשמע את המקצב ללא סולו (ויש גם עם סולו אם תרצה)
דבר ראשון, תנסה להגביר טיפה את הבס.
זה חיקוי די עלוב למקורי...:(
צריך להוריד שמה משהו במצלתיים או בלא יודע מה, תנסה להביא את זה לניק ''קורג'' שיטפל בזה..

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
דבר ראשון, תנסה להגביר טיפה את הבס.
זה חיקוי די עלוב למקורי...:(
צריך להוריד שמה משהו במצלתיים או בלא יודע מה, תנסה להביא את זה לניק ''קורג'' שיטפל בזה..
לא הבנתי
מצד אחד משמע שזה חיקוי עלוב וזה לא זה
ומאידך גיסא יש מקום לשיפור וכו וואז זה עצמו יהיה טוב ולא שצריך לקנות מקצבים

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא הבנתי
מצד אחד משמע שזה חיקוי עלוב וזה לא זה
ומאידך גיסא יש מקום לשיפור וכו וואז זה עצמו יהיה טוב ולא שצריך לקנות מקצבים
זה לא מתקרב למקור, כן?
בלי קשר למקור, בפני עצמו זה לא נשמע טוב ויש מקום לשיפור כשי שישמע יותר טוב, לא יותר דומה למקור.
פארשטעייט?

שמואל ק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
8000 (גמיש קצת אני הצלחתי קצת להוריד אותו). סט שלם שזה עשרות רבות של מקצבים וסאונדים והכל מסודר עם באלאנס פצצה, והוא גם מעדכן. אני עבדתי עם זה הרבה אירועים, אנשים פשוט עומדים ומסתכלים.
מי מוכר את זה?

שמואל ק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
8000 (גמיש קצת אני הצלחתי קצת להוריד אותו). סט שלם שזה עשרות רבות של מקצבים וסאונדים והכל מסודר עם באלאנס פצצה, והוא גם מעדכן. אני עבדתי עם זה הרבה אירועים, אנשים פשוט עומדים ומסתכלים.
של מי זה?

aaabbb

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הדגימות בול מאיר אדלר!!
רק שפרידמן בנה פראיילך מעצמו עם הדגימות ולא עשה קופי מאיך שמאיר בנה,
ואצלי יש פריילאך שהוא קופי, ויש פראיילך שהוא כמו אצל פרידמן (שהוא בנה לבד אבל מהדגימות של האלסיס)
והבראסס של פרידמן נשמע בול הקטרון כך ששוה לך לקנות...:)
בתור שומר אמונים למתכנת שלי (שמכר לי), אני רוצה לומר, שאני ישבתי עם מכונת תופים עם קטרון (כמו שיש למאיר) ליד האורגן, ועברתי מקצב מקצב (00 01 02 03 04 וכו'), ואת כל המקצבים שם יש לי מפרידמן אחד על אחד. אלא שזה מסודר אחרת כי באלסיס כל מקצב זה - A/B, ובקורג זה 4 ואריאציות וכו'. אבל הכל נמצא לי במקצבים כולל המארשים וההורה [אולי אני יעלה הקלטה של המארשים בהמשך]. אלא שיש כ"מ גימיקים ומעברים שמאיר ושות' עושים בקטרון לבד עם היד (ברקים), וכל מיני כאלו פרידמן בנה לבד, ושם את זה בפתיחים או סיומות.

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
בתור שומר אמונים למתכנת שלי (שמכר לי), אני רוצה לומר, שאני ישבתי עם מכונת תופים עם קטרון (כמו שיש למאיר) ליד האורגן, ועברתי מקצב מקצב (00 01 02 03 04 וכו'), ואת כל המקצבים שם יש לי מפרידמן אחד על אחד. אלא שזה מסודר אחרת כי באלסיס כל מקצב זה - A/B, ובקורג זה 4 ואריאציות וכו'. אבל הכל נמצא לי במקצבים כולל המארשים וההורה [אולי אני יעלה הקלטה של המארשים בהמשך]. אלא שיש כ"מ גימיקים ומעברים שמאיר ושות' עושים בקטרון לבד עם היד (ברקים), וכל מיני כאלו פרידמן בנה לבד, ושם את זה בפתיחים או סיומות.
אכן, גם אצלי זה מסודר ככה, הפריילאך הראשון הוא 00\01 השני 02\03 וכן הלאה,
אבל הוא שינה דברים אצלך כי בהקלטה זה לא היה נשמע המו המקורי (לא מבחינת התוף אלא דברים אחרים כמו הבאס והפסנתר)

שמואל ק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
שאלה:
מה הסיבה שפלוני מוכר סט ב-4000 ש"ח ואלמוני ב-8000 ש"ח?
האם זה הבדל באיכות הדגימות או בכמות הדגימות/מקצבים?
(אני צריך את זה לתועלת אישית אם התשובה לא מתאימה לפורום
נא לענות לי בפרטי)
תודה רבה.

nati480

צוות הנהלה
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
שאלה:
נא לענות לי בפרטי)
תודה רבה.
קח לך מגוון סיבות...

א. הערכה עצמית
ב. השקעה כספית
ג. שווי השקעת הזמן
ד. שבירת שוק
ה. כמות לקוחות

יכול להיות שהכל נכון ויכול להיות שאף אחד. רק מציע רעיונות

aaabbb

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שאלה:
נא לענות לי בפרטי)
תודה רבה.
גם מה ש-nati480 כתב, וגם שההוא יש לו כמות X של מקצבים ובלי כל הפתיחים והגימיקים שעושים היום בחתונות, וההוא יש לו כמות XX של מקצבים שכוללים את כל הואריאציות פתיחים סיומות שצריך.

שמואל ק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
גם מה ש-nati480 כתב, וגם שההוא יש לו כמות X של מקצבים ובלי כל הפתיחים והגימיקים שעושים היום בחתונות, וההוא יש לו כמות XX של מקצבים שכוללים את כל הואריאציות פתיחים סיומות שצריך.
אהבתי את הרעיונות
מישהו מדבר מידיעה?

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ומה לגבי זה שהגימיקים האלה משתנים כל הזמן? יוצאים שירים חדשים וצריך פתיחים חדשים. ההוא מתחייב לעדכן כל הזמן במקצבים נוספים?

nati480

צוות הנהלה
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
ומה לגבי זה שהגימיקים האלה משתנים כל הזמן? יוצאים שירים חדשים וצריך פתיחים חדשים. ההוא מתחייב לעדכן כל הזמן במקצבים נוספים?
יש כאלו.
בדרך כלל רק נותנים את החבילה החדשה במחיר קטן ללקוחות קיימים

aaabbb

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הוא מעדכן בחצי שנה/שנה ראשונה בחינם ואח"כ בתוספת תשלום לכל תקופה.

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא מבין את האלה שצריכים פתיח לכל שיר,
אף אחד לא צריך לעשות פתיח ''בדיוק'' כמו בדיסק, או אקורדים בדיוק,
מי שמנגן ככה הוא לא קלידן אלא מעתיקן עם זיכרון טוב,
קלידן אמנותי בעיני זה קלידן שידע לעשות, דברים שונים\להמציא,
כמו מאיד אדלר לדוג' שהוא פשוט ממציא כל ארוע מחדש שלל רעיונות ומעברים
או ליפסקר לדוג', ולא חסר שמות.
לעומת זאת יש את האורגניסתים (לא קלידנים) שמפעילים פתיח ואז מוסיפים פאד כלשהו שיעשה את החצוצרה המדוייקת שהם לא יודעים לעשות...
בקיצור, פתיח זה לחובבנים, מבחינתי צריך לשים בסיומות ובפתיחים עוד וריאציות,
(אם אני זוכר נכון במקצבים שלך זה ככה, לא?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה