אשכול מידע ובירורים לכל שיר כגון: מי שר/הלחין/מקור/עיבד/גירסאות.

בשבילי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
איפה נמצא השיר הזה ? :
(קטע 2 )

מתפללים מתנפלים ומתחננים
מתפללים מתנפלים ומתחננים
מתפללים מתפללים מתנפלים ומתחננים לפני הדרת זיו תפארתך.

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שר את זה אוהד מושקוביץ 'מתפללים' זה השם של השיר, לא זוכר באיזה דיסק כרגע, הלחין את זה יוסי גרין.

שבוע טוב!

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

בשבילי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
מי הלחין את המלודיה המדהימה הזו
[גם בלי להבין את המילים.....]?
עשיתי תרגום בעברית ...

עד מוסאי – סבבה – מקהלת אברום חיים גרין ושירה מעבר להיותו שיר סקרן וחקרני, עד מוסאי הוא דריסה מוזיקלית הפוגעת בדלת השמים בחיפוש אחר גאולה וגאולה. כדי ללכוד את מפל הכוונות וההטיות הזה, סולנית הילדים אברום חיים גרין ומקהלת שירה חברו לאירוע שנערך לאחרונה בברוקלין. תחת ידו החיננית של המנהל המוזיקלי מנדי הרשקוביץ, העבירו להקת סבאבה המחוננת את השיר למקום מפחיד ומשתוקק, כשהסולנים נבנו זה על גבי זה והעניקו השראה לכל מאזין להצטרף אליהם בשאלה: עד מתי? השיר הוקלט במקור ע"י עמרם אדר הלחן ע"י יואל ד' גולדשטיין וייצי וולדנר מילים מאת מוטי אילוביץ אוריג. עיבוד יונתן רזאל עיבוד ובימוי מנדי הרשקוביץ בשיר אברום חיים גרין &

מילים: כשאני עומד והולך, אני בוכה אליך, אני מתחנן ובוכה אליך כל היום, דמעה אחר דמעה, הו אבא, אני שומע אותך בוכה ובוכה אליך מהמגיפה הגדולה, אבא'חדש כלומר, זה קשה להבין אהה אד מתי, אבא שלי, קשה להמשיך, אני בוכה ובוכה אליך אד מתי. אד מת'יו - אד מתיו אוי אוי אוי אוי אוי אד מת'יו, אד מת'יו - שלי חדש של אד מת'יו, זה צריך להיות טוב, אנחנו לא צריכים לצרוח יותר, אד מת'יו כשאני עומד והולך, אליך אני בוכה, אני מתפלל ובוכה אליך כל היום, דמעה אחר דמעה, הו אבא, אני שומע אותך בוכה ובוכה אליך מהמגיפה הגדולה, אבי, קשה ללכת, אני בוכה ובוכה אליך עד המוות. אד מת'יו - אד מתיו אוי אוי אוי אוי אוי אד מת'יו, אד מת'יו - אד מתיו טייט'חדש אני חושב, זה צריך להיות טוב, אנחנו לא צריכים לצעוק יותר, בורא אני צועק לך, כמה הגבול , אד מתיו.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עשיתי תרגום בעברית ...

עד מוסאי – סבבה – מקהלת אברום חיים גרין ושירה מעבר להיותו שיר סקרן וחקרני, עד מוסאי הוא דריסה מוזיקלית הפוגעת בדלת השמים בחיפוש אחר גאולה וגאולה. כדי ללכוד את מפל הכוונות וההטיות הזה, סולנית הילדים אברום חיים גרין ומקהלת שירה חברו לאירוע שנערך לאחרונה בברוקלין. תחת ידו החיננית של המנהל המוזיקלי מנדי הרשקוביץ, העבירו להקת סבאבה המחוננת את השיר למקום מפחיד ומשתוקק, כשהסולנים נבנו זה על גבי זה והעניקו השראה לכל מאזין להצטרף אליהם בשאלה: עד מתי? השיר הוקלט במקור ע"י עמרם אדר הלחן ע"י יואל ד' גולדשטיין וייצי וולדנר מילים מאת מוטי אילוביץ אוריג. עיבוד יונתן רזאל עיבוד ובימוי מנדי הרשקוביץ בשיר אברום חיים גרין &

מילים: כשאני עומד והולך, אני בוכה אליך, אני מתחנן ובוכה אליך כל היום, דמעה אחר דמעה, הו אבא, אני שומע אותך בוכה ובוכה אליך מהמגיפה הגדולה, אבא'חדש כלומר, זה קשה להבין אהה אד מתי, אבא שלי, קשה להמשיך, אני בוכה ובוכה אליך אד מתי. אד מת'יו - אד מתיו אוי אוי אוי אוי אוי אד מת'יו, אד מת'יו - שלי חדש של אד מת'יו, זה צריך להיות טוב, אנחנו לא צריכים לצרוח יותר, אד מת'יו כשאני עומד והולך, אליך אני בוכה, אני מתפלל ובוכה אליך כל היום, דמעה אחר דמעה, הו אבא, אני שומע אותך בוכה ובוכה אליך מהמגיפה הגדולה, אבי, קשה ללכת, אני בוכה ובוכה אליך עד המוות. אד מת'יו - אד מתיו אוי אוי אוי אוי אוי אד מת'יו, אד מת'יו - אד מתיו טייט'חדש אני חושב, זה צריך להיות טוב, אנחנו לא צריכים לצעוק יותר, בורא אני צועק לך, כמה הגבול , אד מתיו.
הנה המקור........
וכאן

נערך לאחרונה ב:

מ.S

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

בשבילי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

קבצים מצורפים

• אילן.mp3
    2.1 MB

בשבילי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

מקורות מצורף.

קבצים מצורפים

• מקור.jpg
    מקור.jpg
    KB 302.4 · צפיות: 52

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
אני צריך את המילים של השיר תהילים'ל - יוסלה פליט תודה.
פחות המקום כאן אני חושב תשאל באשכול אחר.
לא יודע איפה המקום הנכון.
הנה המילים:

איך נעם מיין תהלים'ל / עס שרייט פון מיר ארויס

צו מיין טאטן אויבן אין הימל איך וויין מיך אויס

אוי ריבונו של עולם זעה / פאר מיינע אויגן ס'איז שווארץ

ווען עס איז מיר ביטער דערפרייסטו מיך מיין הארץ

איך נעם מיין תהילימל / איך קוק דארט אריין

צו מיין טאטע אויבן אין הימל / איך שריי אויס מיין פיין

אוי ריבונו של עולם איך בעט / מיינע תפילות פארנעם

לייז מיר שוין אויס פון מיין צרה פון מיין קלעם

אוי תהלים'ל מיין תהלים'ל דו העלפסט מיר ווען סאיז מיר שווער

אוי תהלים'ל מיין תהלים'ל דו זאפסט איין טרער נאך טרער

אוי תהלים'ל מיין תהלים'ל איך וועל זיך נישט שיידן דו פארסט מיט מיר אין וועג

מיין תהלים'ל תהלים'ל / דו באגלייטסט מיר אלע טעג

אוי דוד המלך דער גרויסער קעניג דו האסט געוואוסט און ווייסט

אוי דוד המלך שוין טויזנטער יארן אונזער צער דו פארשטייסט

אוי דוד המלך נאך אלץ דיינע ווערטער יידישע קינדער עס לייזט

יא מיין תהלים'ל תהלים'ל / דו בלייבסט מיין אייביגע טרייסט

מוישי 02

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
חפשתי בכל האתרים עשיתי חיפוש גוגל אין ספור פעמים ולא מצאתי תשובה
מי עיבד את השירים ב א ערליכע ליד של לוי פלקוויטש ?

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש שיר שהולך 'להיות עיניך פקוחות אל הבית... לשמוע...' מישהו יכול לתת לי פרטים על השיר הזה

יוק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  40  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה