תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

דרור יקרא

משתמש פעיל
1. יש סוכנים שמוכרים טיסות יותר זול מהאתר של אל על.
2. מה זאת אומרת שאם הסוכן לא אמיתי אז לעשות הכחשת עסקא? צריך לבדוק מראש שהסוכן אמין ויש לו המלצות,
כסף לא זורקים על העצים. פשוט לבדוק. לאחר שהסוכן רכש כרטיסים , ניתן לבדוק בקלות באלעל שיש כרטיסים על שמכם. וכבר היו דברים מעולם שסוכנים מוזרים גבו כסף ולא רכשו כרטיסים, לכן רוכשים רק מסוכנים מוכרים וממולצים. ולא נופלים בפח, כנ''ל לגבי אנשים שמוכרים את הכרטיסים שלהם, וודאו שזה אמיתי ולא עוקץ. פשוט לבדוק ולהזהר. בבחינת ''כבדהו וחשדהו''. לא מידי מסובך. בהצלחה!!!
אשמח לדעת אילו סוכנים יותר זולים מהאתר

ANK

משתמש פעיל
אשמח לדעת אילו סוכנים יותר זולים מהאתר
בסקייסקיינר לדוגמא, תוכל למצוא זול יותר, אבל, וכאן האבל הגדול, בזמן כזה מתוח ותנודתי, ישנה אפשרות שהטיסה תתבטל, ואז... יותר קשה לעמוד מול הסוכנויות שסקייסקיינר מביאות בשביל לקבל את הכסף,
המסקנה, זה מאד טוב לימי שגרה, ולא למצבינו אנו.

אימפקט טרוול

משתמש חדש
ביום חמישי מפולין לארץ
סוכן מקצועי יוכל להשיג עבורכם את המקומות גם בטיסות מלאות, אמנם לא בכל טיסה, אבל ככל שתהיו גמישים יותר בתאריך וביעד, יגדל הסיכוי שיצליחו להשיג מקום.
אנחנו ב"ה השגנו עשרות מקומות עבור לקוחותינו בימים האחרונים בטיסות ישירות עם אלעל, ל/מ יעדים באירופה כמו אתונה, ונציה, ורשה, ואמסטרדם וכן לארה"ב- בוסטון, מיאמי, ניו יורק ולוס אנג'לס, (יעדים כמו טביליסי וכן יעדים בקפריסין ויוון (למעט אתונה) יותר קל להשיג, לא ע"ז אנחנו מדברים..)
זה לא בא ברגע בפרט אם מדובר במשפחה או קבוצה שרוצים כמה מקומות באותה הטיסה, אך בהחלט אפשרי.
נ.ב. צריך לקחת בחשבון שכרטיסים בטיסות מלאות הנ"ל ל/מ אירופה מתחילים במחיר של כ$400 לכרטיס צד אחד, ומארה"ב סביב $1000 לכרטיס צד אחד (לארה"ב מתחיל סביב כ $1,400 ומאד קשה להשיג)
אם אתם מוכנים לשלם את המחיר יש בהחלט אפשרות להשיג גם אם הטיסה מלאה.

דרור יקרא

משתמש פעיל
בסקייסקיינר לדוגמא, תוכל למצוא זול יותר, אבל, וכאן האבל הגדול, בזמן כזה מתוח ותנודתי, ישנה אפשרות שהטיסה תתבטל, ואז... יותר קשה לעמוד מול הסוכנויות שסקייסקיינר מביאות בשביל לקבל את הכסף,
המסקנה, זה מאד טוב לימי שגרה, ולא למצבינו אנו.
התכונתי לסוכן אנושי לא לאתר כזה או אחר

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני לא יודע אם זה האשכול המתאים. אבל אם יש פה מישהו שיודע, חבר שביטלו לו טיסה חזור מארה''ב (הוא חזר עם אל על בסוף), והחברה טוענת שמחיר הטיסה הלו''ש היה 2600דולר, ומתוכם החזור הוא 200 דולר בלבד, וזה מה שהחזירו לו על הביטול. זה תקין? יש מצב שגנבו אותו?
אם יש מישהו שיכול לתת מידע אשמח מאוד. (אם צריך עוד פרטים מחר אני ישאל אותו בדיוק)

אימפקט טרוול

משתמש חדש
אני לא יודע אם זה האשכול המתאים. אבל אם יש פה מישהו שיודע, חבר שביטלו לו טיסה חזור מארה''ב (הוא חזר עם אל על בסוף), והחברה טוענת שמחיר הטיסה הלו''ש היה 2600דולר, ומתוכם החזור הוא 200 דולר בלבד, וזה מה שהחזירו לו על הביטול. זה תקין? יש מצב שגנבו אותו?
אם יש מישהו שיכול לתת מידע אשמח מאוד. (אם צריך עוד פרטים מחר אני ישאל אותו בדיוק)
נשמה מופרך, מה שברור שזה לא חייב להיות חצי מהסכום, יותר נכון ברוב המקרים זה לא בדיוק חצי, אך 200 מתוך 2600 נשמע מופרך, אם הזמין דרך סוכן, הסוכן אמור לדעת איך לבדוק את זה די במדוייק.

my-m

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
מישהו יודע איך בוחרים כרטיס לתינוק ללא מושב באתר של דלתא?
ממש הסתבכתי שם...
מש דחוף לי

genius

משתמש פעיל
אנחנו מתכננים לטוס בעוד כחודש לרומניה והונגריה,
איפה אפשר לקנות סים שיעבוד בשתי המדינות?
האם אפשר לקנות ברומניה סים שיתאים גם להונגריה? אושעדיף לקנות מהארץ?
ומה העלות המשוערת של כזה סים?
תודה רבה!!

כנפי

משתמש חדש
יש לי כמות כרטיסים ליום חמישי מקרקוב אם יש מישהו מעוניין לקנות
זה דרך וויז איר שיתקשר 0556776800

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה