תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
כעת עשיתי מהמחשב ובהתחלה כל פעם ששילמתי בשובר זה כתב לי שאני בוט,
יצאתי והתחלתי מחדש ושוב פעם שהגעתי לשובר הוא כתב לי שגיאה כמה פעמים.
יצאתי, ועכשיו אני רואה שיש לי טיסה במערכת אבל נצרך להוסיף תשלום
זו ההודעה:

נוסע Wizz Air, שים לב! הטיסה שלך הוזמנה אך לא הועבר התשלום המלא עבורה.​

עדיין חסר סכום של ‎***₪ ביתרת החשבון שלך (קוד אישור: *****). יש להשלים את התשלום עכשיו כדי לאשר את ההזמנה. אם התשלום לא יושלם, תוכנית הנסיעה שלך לא תונפק, לא תהיה לך אפשרות לבצע צ'ק-אין באתר האינטרנט או בשדה התעופה ולא נוכל להטיס אותך. עליך להיכנס לחשבון Wizz שלך ולהעביר את התשלום במלואו עד 48 שעות לפני הטיול שלך כדי לאפשר מספיק זמן לביצוע הצ'ק-אין ולהדפסה של כרטיס העלייה למטוס. שמונה ימים לאחר קבלת התשלום המלא שלך, תקבל חשבונית עבור ההזמנה שלך לפרטי הקשר שסיפקת לנו במועד ביצוע ההזמנה. צור איתנו קשר אם יש לך שאלות נוספות.

זה בסדר?
לזה התכוונתי
זה בסדר גמור
בעוד 24 שעות הטיסה תתבטל והכסף יחזור לחשבון

m i r y a m

משתמש צעיר
צילום מקצועי
שלום וברכה אני צריכה לטוס לוינא ב27/10-29/10
2 כרטיסים ללא כבודה
למישהו יש משהו להציע?
תודה רבה גדולה!

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
נערך לאחרונה ב:

בנצי מיוזיק

משתמש פעיל
לכל המעוניין יש ברשותי כרטיס ללונדון עם וייז אייר לאיזה תאריך שרוצים עד 28.10.24
מוכר אותו ב 10 אחוז פחות ממחיר הטיסה המקורי
אם המחיר של הטיסה שתרצו היה מאוד יקר אני היה מוכן להתגמש עוד קצת
זה לא כולל מזוודה יש אופציה להוסיף מזוודה כמה שיעלה בוייז אייר
מקפיץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה