תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

דוידקה

משתמש חדש
עריכה תורנית
האם יש למישהו מידע על הזמנות דרך eDreams.
אפשר לסמוך עליהם? יש עדיפות להזמין דרך אתר אחר?

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שאלה לי,

למי יש רעיונות מה לעשות באומן?
כמובן עדיף רעיונות חינמיים כמו פארקים וכד' אבל יתקבלו בברכה גם רעיונות נוספים:)
נשמח כמובן גם לאופני הגעה לאותם מקומות, במונית, הליכה רגליות ועוד.

דבר נוסף,
מאחר ויש לי שיחות חשובות לקבל, ולא יכולה להתנתק טלפונית,
אני רוצה שבעת השהות בחו"ל אנשים מהארץ יתקשרו למספר הנייד הישראלי הרגיל.

הבנתי שדרך החברות בארץ זה עסק יקר של 250 ש"ח לפחות
והשאלות שלי:
1. האם מישהו יודע בוודאות על חנות באומן שיכולה לתת את השרות הזה?
2. דרך חברת הטלפון הנייד שלי זה עסק יקר. ראיתי חברות מקבילות במחירים זולים.
יש אפשרות לרכוש את השרות הספציפי הזה בחברה אחרת?

אשמח ואודה לכל בדל מידע!
תודה רבה
כשר פון - אומן סטור חנות לטלפונים ניידים
מאה שערים 57 · 058-320-5051
הם מתמחים בכל הקשור לשיחות מאומן

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
@אאי
אני רוצה לתקן טעות מה שכתבתי לעיל על מחירי השכרת רכב לא מדוייק כי לא שמתי לב שהנחיתה שלך היא באמצע הלילה
הכי זול שראיתי זה 1270 לקטנציק ידני אוטומט יעלה הכי זול 1540 (מתאים רק אם יש לך אפליקציה)
אם תישן במילאנו תוכל לשכור למחרת

נערך לאחרונה ב:

דוידקה

משתמש חדש
עריכה תורנית
דחוף!!! מחפש סוכן טיסות שמבצע גם דרך האתרים כמו צייד הטיסות וכדו'

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פעם ראשונה אני טס בעז"ה לניו יורק, האם אני יכול לרכוש טיסה לבד, או שאני חייב סוכן.
סוכן הציע לי טיסה ב2100 דולר

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
איך הכי קל להגיע לקבר רבי מאיר מפרמישלאן -?יש אופציה יותר קרובה מלטוס לקרקוב ולנסוע 4 שעות ברכב?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
איך הכי קל להגיע לקבר רבי מאיר מפרמישלאן -?יש אופציה יותר קרובה מלטוס לקרקוב ולנסוע 4 שעות ברכב?
כידוע מתחילת המלחמה באוקראינה אין טיסות ישירות לשם יש שדה תעופה בפולין יותר קרוב אבל אין לשם טיסות ישירות מישראל אפשר לנסוע לשם דרך מקום אחר לא בטוח שזה שווה את זה הפער הוא בערך שעה וחצי מדי פעם יש צ'רטרים מאורגנים שנוסעים ישירות לריישא בעיקר בזמני יארצייט כמו כ"א אדר וכו

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כידוע מתחילת המלחמה באוקראינה אין טיסות ישירות לשם יש שדה תעופה בפולין יותר קרוב אבל אין לשם טיסות ישירות מישראל אפשר לנסוע לשם דרך מקום אחר לא בטוח שזה שווה את זה הפער הוא בערך שעה וחצי מדי פעם יש צ'רטרים מאורגנים שנוסעים ישירות לריישא בעיקר בזמני יארצייט כמו כ"א אדר וכו
כמה עולה נהג משדה התעופה בקרקוב לפרמישלאן?(אני צריך רכב טוב מאוד,משהו vip)וכן אם יש למישהו פרטים של כזה נהג אני ישמח,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה