תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אשמח לעזרה, מה זה אומר שסקייסקנר מציע קונקשן בהעברה עצמית?
צריך לחכות למזוודות ולעשות את תהליך הצק אין מהתחלה? יש מישו שעשה את זה?
זה כדאי בכלל?

מוישי א

משתמש פעיל
למישהו יש מידע על טיסות זולות לורשא או שדה אחר שקרוב לליזענסק
ליומיים שלשה לשבוע הבא פרשת פיקודי

דף וצבע

משתמש רשום
מחפשת טיסה ללונדון מה17.3 עד 24.3
יש סיכוי למצוא במחיר שפוי (ללונדון אפשר עם עצירה ובחזור לישראל ישיר)

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
למישהו יש מידע על טיסות זולות לורשא או שדה אחר שקרוב לליזענסק
ליומיים שלשה לשבוע הבא פרשת פיקודי
יש מראשון עד חמישי או מחמישי עד ראשון טיסות וויזאייר לקרקוב ב800 ש"ח בערך אם זה מדי ארוך או לא מתאים שבת יש בשני טיסת אלעל בתוספת 300 ש"ח בערך וחזור חמישי עם וויזאייר (דרך אגב וורשא יותר רחוקה מליזענסק הכי קרוב זה ריישא (ז'שוב בלע"ז) אבל אין טיסות ישירות ולכן הכי קרוב מהארץ זה קרקוב)

מוישי א

משתמש פעיל
יש מראשון עד חמישי או מחמישי עד ראשון טיסות וויזאייר לקרקוב ב800 ש"ח בערך אם זה מדי ארוך או לא מתאים שבת יש בשני טיסת אלעל בתוספת 300 ש"ח בערך וחזור חמישי עם וויזאייר (דרך אגב וורשא יותר רחוקה מליזענסק הכי קרוב זה ריישא (ז'שוב בלע"ז) אבל אין טיסות ישירות ולכן הכי קרוב מהארץ זה קרקוב)
אתה יכול להעלות קישור עם הטיסה המדוברת חמישי ראשון

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אשמח לעזרה, מה זה אומר שסקייסקנר מציע קונקשן בהעברה עצמית?
צריך לחכות למזוודות ולעשות את תהליך הצק אין מהתחלה? יש מישו שעשה את זה?
זה כדאי בכלל?
זה אומר שזה שני טיסות נפרדות וצריך לחכות למזוודות וכו' אין אחריות באם טיסה אחת מתעכבת ובגלל זה פספסת את הטיסה הבאה בדר"כ הסוכנות שמציעה לך את הקונקשן מציעה לך לקנות ביטוח לא יודע כמה אפשר לסמוך על זה מקסימום אולי יחזירו לך את הכסף של הטיסה השניה
אם זה לא מוזיל מאוד את הטיסה אני לא הייתי ממליץ
אם זה מוזיל מאוד את הטיסה צריך לשים לב שיש מספיק זמן בין הטיסות ולקחת בחשבון עיכוב (לדעתי שעה וחצי)
אני באופן אישי לא הייתי מזמין באתר שסקייסקנר מפנה אליו אלא מחפש את הטיסות הספציפיות אצל חברות התעופה ומזמין דרכם בדרך כלל זה גם יהיה יותר זול

אנונימיתתתת

משתמש צעיר
אני רוצה לטוס עם כמה חברות לליזענסק לעוד כמה קברים באזור למשך כמה ימים כולל שבת חודש הבא...
האם זה רק דרך החברות שמפרסמות ובמחירים די מופקעים לטעמי או שמישהו מכיר משהו יותר זול לטוס עמו אולי חברה חדשה ...

נהרון

משתמש רשום
מה זה אומר זול?? הטיסות הלוך יהיו כנראה יקרות יחסית מה שראיתי מרפרוף קל ראיתי בוקרשט מראשון עד חמישי ב950 ש"ח בערך וגם השהות שם זולה
מחיר שפוי לטיסות ומלון (או דירה) באיזור של מסעדות כשרות
בתאריכים 14-17 או 14-18 באפריל

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אני רוצה לטוס עם כמה חברות לליזענסק לעוד כמה קברים באזור למשך כמה ימים כולל שבת חודש הבא...
האם זה רק דרך החברות שמפרסמות ובמחירים די מופקעים לטעמי או שמישהו מכיר משהו יותר זול לטוס עמו אולי חברה חדשה ...
אם אתם מסוגלים להסתדר לבד שזה אומר הסעות פנימיות (הכי טוב לשכור רכב) ואוכל (להביא מהבית) יותר זול להזמין לבד

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מחיר שפוי לטיסות ומלון (או דירה) באיזור של מסעדות כשרות
בתאריכים 14-17 או 14-18 באפריל
אתונה או קרקוב ב-2,000 לזוג טיסה+דירה
כמובן שבקרקוב יש הרבה יותר מסעדות ויהודים
אבל גם באתונה יש את בית חב"ד והמסעדה שלהם

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
חווית הלקוח היא חלק מהותי בחזון שלנו. אנו משקיעים מאמצים רבים להביא את החידושים הטכנולוגיים ולספק לכם חוויה מקיפה ומשֹודרגת. מעתה ניתן לדוגמה להתרשם ממושבי המטוס ומנראות הקבינה בטכנולוגיית תלת מימד באפליקציה ובאתר אל על.
(הודעה מאל על)

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אנחנו נחתנו שבוע שעבר בחמישי בריישא (טיסת צ'רטר)

avi++

משתמש מקצוען
חווית הלקוח היא חלק מהותי בחזון שלנו. אנו משקיעים מאמצים רבים להביא את החידושים הטכנולוגיים ולספק לכם חוויה מקיפה ומשֹודרגת. מעתה ניתן לדוגמה להתרשם ממושבי המטוס ומנראות הקבינה בטכנולוגיית תלת מימד באפליקציה ובאתר אל על.
(הודעה מאל על)
זה קיים כבר תקופה, לא יותר מפרסומת בגרוש

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
מחפשת טיסה ללונדון מה17.3 עד 24.3
יש סיכוי למצוא במחיר שפוי (ללונדון אפשר עם עצירה ובחזור לישראל ישיר)
נראה מההודעה שאת אחרי חיפוש באתרים אז כנראה אני לא אחדש לך כלום
בהלוך אין טיסות ישירות רק במחלקת עסקים עם עצירה קצרה המחיר 240 דולר בערך עצירה ארוכה יש ב 145 דולר
חזור ישיר מאוד יקר (560 דולר) עם עצירה קצרה בערך 320 דולר

דף וצבע

משתמש רשום
נראה מההודעה שאת אחרי חיפוש באתרים אז כנראה אני לא אחדש לך כלום
בהלוך אין טיסות ישירות רק במחלקת עסקים עם עצירה קצרה המחיר 240 דולר בערך עצירה ארוכה יש ב 145 דולר
חזור ישיר מאוד יקר (560 דולר) עם עצירה קצרה בערך 320 דולר
באיזה אתר ראית את זה?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
באיזה אתר ראית את זה?
הרוב בסקייסקנר הטיסה עם העצירה הארוכה בהלוך מצאתי בסקייסקנר ובדקתי באתר של ויזאייר ישיר זה יצא יותר זול
לידיעה: כל טיסה עם קונקשן לא מטעם החברה מה שנקרא העברה עצמית מובא בסקייסקנר מטעם סוכנויות כמו קיווי וכדומה בדרך כלל אם תקנה את זה ישיר בחברה זה יהיה יותר זול (אין בזה משום המלצה לקנות את זה בחברה כי יש צדדים לכאן ולכאן אבל אני באופן אישי הייתי קונה בחברה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה