תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

משתמש תפוס

משתמש רשום
למתעניינים :
הגשתי בקשה לוויז אייר על כסף של טיסה שהתבטלה לאחרונה והם החזירו לי 100% !!!!!!

צבי2

משתמש פעיל
מה עושים??
כבר מרוב הודעות הכל התבלגן לי,
אנחנו רוצים לסגור על טיסה לניו יורק בפסח, ואין לנו מושג אם איזה חברה כן ואם איזה לא... (ולא אל על יקר יקר יקר)
וזה לא שמקסימום נפסיד 200 דולר... זה ממש סיכון, מצד שני לחכות המחיר קופץ למימדים הזויים
כדאי למצוא חברה אירופאית שמטיסה על אל על , ככה יש לכם טיסה יוצאת לאירופה של אלעל, שהיא עם הכי פחות סיכונים להתבטל.
תכתבו תאריכים ומספר נוסעים וגילאים ואשמח לעזור במציאת קישור לטיסה מתאימה
נניח חברה כמו BA
שוחחתי איתם ביום חמישי והם אומרים שהם מתחייבים להחר מלא במקרה של ביטול אבל לא למציאת טיסה חילופית

בשלן

משתמש פעיל
אשמח לעזרתכם
אני טסה השבוע וצריכה סים עם אפשרות גלישה כולל טלפון לחיוג מהארץ
איםה הכי משתלם לקנות את הסים?
בדרך כלל הכי משתלם זה לקנות במדינת היעד ..
אבל זה קצת יותר מסובך
לאיפה אתם טסים ? כך יוכלו לכוון אותך

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אשמח לעזרתכם
אני טסה השבוע וצריכה סים עם אפשרות גלישה כולל טלפון לחיוג מהארץ
איםה הכי משתלם לקנות את הסים?
אפשר לקנות בדואר WORLD8 לשיחות וגלישה.
די משתלם בדרך כלל.

לא לפרסום

משתמש פעיל
בכללית למישהו יש מידע על הסקי בזקופנה ? מה הרמה ? לאיזה מקום זה דומה ?
אשמח...
נחשב ממש גדול אם לא "הגדול" בפולין....יחסי ממש זול....
יפה מאוד...הרבה מסלולים....אם הסתעפויות רבות...
יש מסלול קטן למתחילים....אבל רובו ליותר מיזה....
לדעתי לא כ"כ תתאים למי שלא עשה סקי אף פעם.....

משתמש תפוס

משתמש רשום
נחשב ממש גדול אם לא "הגדול" בפולין....יחסי ממש זול....
יפה מאוד...הרבה מסלולים....אם הסתעפויות רבות...
יש מסלול קטן למתחילים....אבל רובו ליותר מיזה....
לדעתי לא כ"כ תתאים למי שלא עשה סקי אף פעם.....
תודה על המידע !
עכשיו ראיתי שיש שם איזה חמש אתרי סקי , על איזה אתה ממליץ לנו ? אנחנו לא פעם ראשונה בסקי , פעם שניה !

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא , ניסנו באל על לקרקוב לתאריך 29/01
כנראה מ פברואר
1705231363497.png

נערך לאחרונה ב:

לא לפרסום

משתמש פעיל
תודה על המידע !
עכשיו ראיתי שיש שם איזה חמש אתרי סקי , על איזה אתה ממליץ לנו ? אנחנו לא פעם ראשונה בסקי , פעם שניה !
וואי....
אני לא זוכר את השם...
הייתי רק באחד...ממש גדול...תברר לפי זה....[אני זוכר שבכניסה איפה שהחניון היה גם בריכה וכן מעינות חמים]
אם זה פעם שניה ואתה יודע לגלוש...להאט ובמיוחד לזוז[ימינה שמאלה]....מומלץ מאוד....גם יפה/גדול ויחסי זול....

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
כדאי למצוא חברה אירופאית שמטיסה על אל על , ככה יש לכם טיסה יוצאת לאירופה של אלעל, שהיא עם הכי פחות סיכונים להתבטל.
תכתבו תאריכים ומספר נוסעים וגילאים ואשמח לעזור במציאת קישור לטיסה מתאימה

שוחחתי איתם ביום חמישי והם אומרים שהם מתחייבים להחר מלא במקרה של ביטול אבל לא למציאת טיסה חילופית
14-24 באפריל 2 מבוגרים
אנחנו מעדיפים הלוך למיאמי וחזור מניו יורק
תודה רבה רבה

C.G.D

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
מישהו קיבל החזר מחברת RYANAIR על טיסה שבוטלה?

משתמש תפוס

משתמש רשום
מישהו קיבל החזר מחברת RYANAIR על טיסה שבוטלה?
אני קיבלתי 100%!
אגב בוויז אני כתבתי שקיבלתי 100% ,לאחר בדיקה התברר שהחזירו רק את כסף שניתן שאשראי א אבל מה ששילמתי מאשראי ב הם לא החזירו , אין לי מושג למה ואיך מבקשים בחזרה

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איך יוצרים קשר בצאט עם נציג של איזיג'ט?

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אדהכי והכי, מה שנראה שאם ריינאייר יבטלו את פברואר, הם יפוצצו את חלומם של אלפי השואפים ליזענסק'ה שבטוחים שעשו את עסקת חייהם כשקנו כרטיס הלו"ש ב160 שקל....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה