תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

שבבון

משתמש פעיל
לא יודעת האם להשתמש עם הזיכוי ואז לבוא לנתבג ולראות שאין שום כרטיס על שמי, יש מישהו שהזמין דרכם וגם זכה לטוס?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מישהו ניסה להזמין פעם דרך קיווי והלך לו, למה אני הזמנתי מהם פעם ונפלתי עם זה ויותר לא מעיזה להזמין אך עכשיו יש לי שם זיכוי ע"ס 2000 ש"ח וחבל לי על כך אבל אין לי כח שוב להזמין דרכם.
הזמנתי כמה וכמה פעמים והכל הלך כשורה, דווקא נהנתי מאד מהשירות שלהם
כנראה שבענין הקורונה הם לא היו מספיק גמישים

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
לא יודעת האם להשתמש עם הזיכוי ואז לבוא לנתבג ולראות שאין שום כרטיס על שמי, יש מישהו שהזמין דרכם וגם זכה לטוס?
אין דבר כזה
כמה רגעים אחרי ההזמנה הם שולחים אישור הזמנה עם קוד pnr ועם זה אפשר להכנס לאתר של חברת התעופה ולראות שבאמת יש הזמנה ותוכלו לעשות גם את הצ'ק אין לבד (למרות שהם בד"כ עושים צ'ק אין אוטומטי)

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
אני הזמנתי שם כרטיסים לפני כמה שנים וזה נפל בקורונה וכמובן כל הטיסות בוטלו, כרגע קיבלנו החזר רק עבור טיסה אחת מתוך 4 והשאר עדיין לא, טיסה אחת הם שמו לנו זיכוי בחשבון ועכשיו לכי תשתמשי עם זה,,, שאני לא יודעת כמה אמין זה יהיה ההזמנה של הכרטיס.
אגב הם נקראים חברה מאד אמינה, תמיד יכול לקרות שאחד פחות מרוצה והשני יותר
אני מאד אוהב להזמין שם בגלל נוחות ההזמנה והשירות שלהם אבל באתרים של חברות התעופה בד"כ יותר זול

jbh

משתמש צעיר
אוטומציה עסקית
מישהו מכיר את מדיניות הכבודה באיזיג'ט?
מתי להוסיף, בהזמנת הכרטיס או בצ'ק אין?
תודה

a jew

משתמש פעיל
שלום,
יש לי טיסות ללונדון לשדה תעופה LGW או ללוטון
מה ההבדל בניהם והאם מסובך להגיע מהם אל מקום מרכזי ברכבת\ אוטובוס?
ומה האמור להיות מחיר בערך של מונית משדות התעופה הנ"ל למרכז לונדון?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
שלום,
בד"כ הטיסות הלוך נוחתות שם מאוחר בלילה ולכן אני העדפתי לקחת טיסה ללוטון א. כי יש אוטובוס למרכז לונדון ולגולדרס גרין כמה פעמים במהלך הלילה. ב. כי יש שם כמה מלונות שבאחד מהם העברתי את הלילה הראשון.
אם הטיסה היא בשעות נורמליות, אין הרבה הבדל באמת.
לגבי מוניות, המחירים יקרים להחריד ולא ממש מומלץ, אם בכל אופן החלטתם ללכת על מונית יכול להיות שיצא לכם יותר זול עם דרייברים מקומיים כמו נהגוס או דרכי נועם.

פנינה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום,
צריך לשים לב שיש שביתה בחלק משדות תעופה בתקופה זאת כולל גטוויק
מה שישבש ויעכב מאוד את מי שינחת שם
בלוטון אין שביתה

פנינה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ציטוט:
בקרי הגבולות בנמלי תעופה גדולים בבריטניה, כולל הית′רו וגטוויק, ישבתו בשני סבבים: 23 עד 26 בדצמבר, ו-28 עד 31 בדצמבר; יותר מ-10,000 טיסות יבוטלו או יידחו

דבוריק

משתמש פעיל
אני מעוניינת להזמין טיסה לעוד כמה חודשים, אבל יכול להיות שאני בסוף לא אוכל לטוס וארצה למכור את הכרטיס.
האם אפשר לקנות אופציה של שינוי שם לאחר ההזמנה, רק במידה ואני אכן רוצה לשנות?
זה אומר לשנות את השם בתוספת תשלום אבל לא לשלם בכלל אם אני לא רוצה לשנות.
זה אפשרי? זה משתלם?
זה משתנה בין החברות השונות?
תודה.

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
אני מעוניינת להזמין טיסה לעוד כמה חודשים, אבל יכול להיות שאני בסוף לא אוכל לטוס וארצה למכור את הכרטיס.
האם אפשר לקנות אופציה של שינוי שם לאחר ההזמנה, רק במידה ואני אכן רוצה לשנות?
זה אומר לשנות את השם בתוספת תשלום אבל לא לשלם בכלל אם אני לא רוצה לשנות.
זה אפשרי? זה משתלם?
זה משתנה בין החברות השונות?
תודה.
באל-על לדוגמא יש אפשרות לביטול עד 6 שעות לפני ההמראה ולקבל את כל הכסף בחזרה / שובר לרכישת כרטיס אחר (על איזה שם שתרצו).
כרגע הם מפרסמים שזה רק למי שסוגר כרטיס עד סוף השנה הלועזית (יתכן שיאריכו, כמו שעשו המון פעמים בחודשים האחרונים) - ועבור טיסה עד סוף 2023 כמדומני.
ישנם עוד חברות עם דילים דומים, אבל כנראה אלעל הכי נח (עברית, בארץ וכו').
לא משנה דרך מי רוכשים את הכרטיס.
אגב, ישנם ביטוחים שמאפשרים רכישת ביטוח 'ביטול' שבכל מצב שמבטלים את הטיסה הם מחזירים את כל ההוצאות שכבר שילמו (כרטיס - מלון - וכו') עד סכום גבוה במיוחד.. הביטוח עולה בערך 10% מעלות הכרטיס

דבוריק

משתמש פעיל
באל-על לדוגמא יש אפשרות לביטול עד 6 שעות לפני ההמראה ולקבל את כל הכסף בחזרה / שובר לרכישת כרטיס אחר (על איזה שם שתרצו).
כרגע הם מפרסמים שזה רק למי שסוגר כרטיס עד סוף השנה הלועזית (יתכן שיאריכו, כמו שעשו המון פעמים בחודשים האחרונים) - ועבור טיסה עד סוף 2023 כמדומני.
ישנם עוד חברות עם דילים דומים, אבל כנראה אלעל הכי נח (עברית, בארץ וכו').
לא משנה דרך מי רוכשים את הכרטיס.
אגב, ישנם ביטוחים שמאפשרים רכישת ביטוח 'ביטול' שבכל מצב שמבטלים את הטיסה הם מחזירים את כל ההוצאות שכבר שילמו (כרטיס - מלון - וכו') עד סכום גבוה במיוחד.. הביטוח עולה בערך 10% מעלות הכרטיס
ואיך זה עובד בטיסות הלואו-קוסט?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
ואיך זה עובד בטיסות הלואו-קוסט?
שינוי שם בלואו קוסט בלתי אפשרי (יותר משלש אותיות)
מה שכן בוויז אייר לדוגמא אפשר להוסיף בהזמנה אפשרות לביטול הטיסה (החזר כספי לחשבון וויז) או שינוי תאריך בתוספת כ-60 ש"ח לצד
כמו כן גם בקיווי אפשר להוסיף שירות כזה במהלך ההזמנה

זושא כץ

משתמש מקצוען
באיזה מחיר ניתן למצוא לחודשיים הקרובים כרטיס הלו"ש לליזענסק? ליומיים .
יש לכם מידע מה המינימום של כרטיס ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה