דרוש מידע אשכול הלייזר הגדול \(@^0^@)/ הכניסה לבעלי משקפיים בלבד!

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
אשמח לדעת מה מומלץ למספרים:
-3.75
-4
צילינדר די נמוך בכל אחת מהעיניים.
ביום יום אני עם עדשות.

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
-3.75
-4
ביום יום אני עם עדשות.
מומלץ קודם לעשות בדיקת התאמה, ואז הרופא ישים לך הכל על השולחן

miss s

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני מתכננת לעשות בעז"ה ניתוח לייזר אחרי החגים, באסותא.
עדיין לא עשיתי בדיקת התאמה, אבל אם אני אלך על ה PRK - כמה ימי "מחלה" אני אצטרך להקדיש לעניין?
בעיקרון רוב האנשים מחלימים אחרי 3 ימים (מ-PRK), אבל הרופא נותן שבוע ימי מחלה. אם את מרגישה טוב לפני את יכולה לחזור. אני העדפתי שלא וקיבלתי 100% שכר :)

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הלכתי לאיבוד בין שלל האינפורמציה.
מה שאני יודעת שאני רוצה מאוד להסיר משקפיים.
אולי מישו עושה פה סיכום, איפה הכי זול, ומה השיטות הכי טובות, לפי דירוג?

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עכשיו ככה, להלן הווידוי ולהלן המידות שלי (שהיו שלי!) - תאחזו חזק בכיסא:
עין ימין פלוס אחת וחצי,
עין שמאל פלוס חמש.
ותוסיפו צילנדרים.
בקיצור, בלגנים.

בלת"ק, אני מקווה שהבנתי אותך כראוי, היה לך פלוס? (דהיינו משקפיים מגדילות) כי על פי מה שחבר שלי בירר א"א לעשות לייזר לפלוס, (הוא בירר לגבי פלוס 7 ו8 בערך, האם יכול להיות שזה שונה?)

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
בלת"ק, אני מקווה שהבנתי אותך כראוי, היה לך פלוס? (דהיינו משקפיים מגדילות) כי על פי מה שחבר שלי בירר א"א לעשות לייזר לפלוס, (הוא בירר לגבי פלוס 7 ו8 בערך, האם יכול להיות שזה שונה?)
היה לי פלוס עד חמש.
הבנתי באסותא שהחל מ5 זה כבר גבולי, אבל אצל לווינגר הם לא אמרו מילה.

אגב, למי ששאל/ה על המחיר של הבדיקה (לא זוכרת מי)
באסותא הבדיקה חינמית,
בלווינגר חינמית עד מידה 5. אם זה חמש ומעלה זה עולה 500 ש"ח שמתקזזים ממחיר הניתוח. (בלווינגר הבדיקה תקפה רק לשלושה חודשים.)

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אחרי כמה זמן אני יכולה להחליט שהמספר שלי לא זז?
נגיד, אני יכולה לעשות ניתוח ולראות 6:6 ואז אחרי לידה להעלות במספר?

גילי שוהם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בדרך כלל אם עולה המספר, זה בטווח של שלושה חודשים ראשונים אחר הלידה.

אצל לוינגר לא מקבלים אישה אחר לידה לבדיקה אלא אם כן עברו שלושה חודשים.

מה קורה בלידות אחרי זה, אין לי מושג.

למי ששאל, לא יעזור לכם שום שאלת התאמה כאן בפורום, זה מאוד אישי לכל אחד לפי מבנה הקרנית שלו.

אני מתעדת בעזרת השם לעבור את התהליך הזה אצל לוינגר, לא העלתי בדעתי לעבור קופת חולים לצורך זה, זה באמת שווה את הטירחה? יש הבדלים משמעותיים בין הקופות?

או שבעצם עדיף להתקשר ישירות לקופות חולים לברר?

חיבור*

משתמש מקצוען
-3.75
-4
ביום יום אני עם עדשות.
לא חושב שמישהו פה ידע לתת לך תשובה.
זה תלוי בנתונים שרק רופא / אופטימטריסט יכול לראות. מבנה קרנית, עובי, ועוד.

חיבור*

משתמש מקצוען
מה השיטות הכי טובות, לפי דירוג?
תקראו את ההודעה הקודמת שלי.
התיקון עצמו דומה אצל כולם, השוני הוא בתהליך המקדים לתיקון.

צריך לדעת מה מתאים לך וזה יודעים רק אחרי בדיקה.
אם מתאים לך שניהם אז לבחירה שלך כי יש הבדלים בעלויות.

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
אחרי כמה זמן אני יכולה להחליט שהמספר שלי לא זז?
נגיד, אני יכולה לעשות ניתוח ולראות 6:6 ואז אחרי לידה להעלות במספר?
אגב, סתם הערה כללית,
בלווינגר (וייתכן שגם באסותא, לא זוכרת) יש אחריות לכל החיים. זאת אומרת שאם אחרי כמה שנים עולה בסופו של דבר המספר - את חוזרת לשם והם מתקנים לך צ'יק צ'ק (פטיש, מסמר, בום בום וזהו מתוקן).

avi media

משתמש מקצוען
מה המשמעות של התוספת PD?
לדוגמא אם כתוב כך
Prk + wavefront+PD
במה זה יותר טוב מזה
Prk + wavefront

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
PD זה המרחק בין העיניים, זה בשביל מירכוז העדשת משקפיים בבניה שלה. וכנראה גם לניתוחים, זה עניין קריטי.

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עשיתי ג"כ במרפאת עיניים של ד"ר לוינגר.
עשיתי ברור מקדים האם 'כצעקתה' דווקא לוינגר ולשלם עוד 1000 ש"ח.
גם אני שמעתי את בני פישר קודם, ותדעו יש לו קשרים אישיים עם לוינגר, ובני עוזר לו בכמה דברים, אקיצער יד רוחצת יד.
הלכתי על ד"ר דוייב מהמרפאה של לוינגר, שהוא עשרות שנים מנתח שם, והייתי מאד מאד מרוצה.
וכמוני עוד רבים מחברי.
אז די להפחדות, זה ניתוח פשוט שלא כואב בכלל, ואין שום הבדל בין לוינגר לאחרים.
למותר לציין שגם מי שעושה אצל לוינגר - זה רק הניתוח עצמו, ולא הביקורות אח"כ שהם אצל הרופאים דרג ב שם.
מבחינת מחיר עד לפני מעט זמן דרך מכבי שלי עלה כ5000 ש"ח, אבל כמדומני הוא הסתכסך איתם. [וביקש מבני פישר ליישר את ההדורים בשבילו...]
בהצלחה רבה
ממליץ מאד על הניתוח

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
כן
אני הייתי ב care לבדיקת התאמה.
הרופא הודיעה לי חד משמעית שאני לא יכולה לעבור טת הלייזר. מירב הסיכויים שהקרנית תפגע. היות שהיא דקה מאוד.
המליצו לי על השתלת עדשה
מישהו מכיר?שמע?
, קרובת משפחה שלי עשתה, זה אפילו יותר מוצלח מלייזר, אלא שזה בהרבה יותר יקר ויאן כמעט השתתפות מהקופות

senorita

משתמש פעיל
לגבי קר לייזר - גם אני התייעצתי הרבה בפורום לפני שעשיתי את הניתוח וקראתי אשכולות בנושא, והרבה הזהירו או כתבו שעדיף להתרחק ממכונים שהם לא הכי, כדוגמת כאלה שעושים לייזר לעיניים ועוד טיפולי לייזר מסוגים שונים... לכן אותי זה די הרתיע. לשיקולכם...
תעשו חיפוש בפרוג
מעונינת לשמוע מידע לגבי קייר לייזר לעיניים
האם כצעקתה או שהם בסדר

avi media

משתמש מקצוען
אני הייתי ב care לבדיקת התאמה.
הרופא הודיעה לי חד משמעית שאני לא יכולה לעבור טת הלייזר. מירב הסיכויים שהקרנית תפגע. היות שהיא דקה מאוד.
המליצו לי על השתלת עדשה
מישהו מכיר?שמע?
גם לי הציעו השתלת עדשה, זה עולה המון ורופא מקצועי המליץ לי לא לעשות את זה
יש שריר שמכווץ את האישון ומותח או מקטין את העדשה הפנימית של העין לפי הצורך כגון באור חזק או לחילופין בלילה, כשמחליפים את העדשה הטבעית בעדשה עם מספר תכונה זו נעלמת וכשהאישון מתרחב נכנס או מסביב לעדשה שגורם לסנוור נורא וכו קושי בנהיגה באור יום או טשטוש בקריאה וצורך בהגדלת הפונט.
לא להתקרב לזה!
בנוסף קאר עושים את השתלת העדשה בעין טל, ורוצים על זה כ30000 ש"ח, למה לא לחסוך וללכת ישירות לעין טל? בעבר אפילו לוינגר רצה ממני על זה כ20000 ש"ח.
על רמת התועלת בהשתלת עדשה ועל התופעות לואי כדאי שתקראו כאן

למה יש לצפות ?
הצפי לאחר הניתוח הוא לראיה תפקודית לרחוק ולקרוב ללא צורך במשקפיים,

למרחק

יכולת טובה לצפות בטלויזיה, לנהוג ביום ו*בלילה (לא בשבועות הראשונים), ולנהל את כל תפקודי היום יום הדורשים ראיה טובה לרחוק ללא משקפיים

לקרוב

יכולת מלאה להבחין בתפריטים, מחירים בסופרמרקט, מקשים ומכשירים שונים וכושר קריאה של עיתון בתנאי תאורה סבירים ללא צורך במשקפיים.

למרחק ביניים (מחשב)

שיפור מסויים ביכולת הראיה למרחק ביניים = מחשב, אם כי עדיין עשויה להידרש הגברת התאורה, שינוי מרחק המחשב, הגדלת פונטים.

המטרה העיקרית היא להפחית את התלות במשקפיים, כך שאת מרבית הפעולות המפורטות למעלה במרבית הזמן ובמרבית התנאים ניתן לבצע ללא משקפיים.

למקצת הלקוחות ובחלק קטן מן השימושים במצבי קיצון (תאורה נמוכה, נהיגת לילה) עשוי להיות צורך חלקי במשקפיים.

ראה גם – דפי הדגמה נילווים והדגמות לאיכות הראיה הצפויה לאחר הניתוח עם ובלי משקפיים.

תיקון מדוייק באמצעות לייזר?
קשה מאוד לתכנן ולדעת מראש מהו מספר העדשה שיש להשתיל כדי להשיג מספר 0.

כל המנתחים משתמשים במגוון רחב של אמצעי בדיקה וחיזוי משוכללים, אך למרות זאת, חלק גדול מניתוחי הקטרקט או השתלת העדשה מסתיימים כאשר למטופל נשארת שארית קטנה של מספר – בדר"כ עד 1.5 דיופטר.

CARE מציע למטופליה יתרון ייחודי = במידה ותהיה שארית מספר הניתנת לתיקון ע"י לייזר – יבוצע הטיפול ללא עלות נוספת.

Care הינה אחת מהחברות היחידות בישראל היכולות להציע שירות מעין זה.

avi media

משתמש מקצוען
מעונינת לשמוע מידע לגבי קייר לייזר לעיניים
האם כצעקתה או שהם בסדר
גם אני התעניינתי הרבה לגבי קייר לייזר, והוצע לי רופא מסוים שם, עשיתי חיפוש ברשת ולהפתעתי גיליתי שיש לו עבר של לא מעט ניתוחים שלא ממש הצליחו בלשון המעטה, יכול להיות שהיום הוא כבר מומחה ולמד מהנסיון, יכול להיות שהיום יש לו ציוד משוכלל יותר שמונע מהנמתח לעשות טעויות, ויכול להיות שלכל המנתחים הטובים יש עבר של הרבה ניתוחים שנכשלו (נוסה על בעלי חיים:eek:) כמו שמצאתי על אחד המנתחים המפורסם כאן ככול יכול..
כדאי לכל אחד לקרוא בפורום הזה את התגובות של הניק tiptip מה שעבר בעצמו אצל המנתחים המפורסמים הל"ז.
וכאן הוא מגלה איזה מנתחים הרסו לו את העניים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה