טור דעה אשכול הזוכים של הגרלת דצמבר 2022

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
אופס תן לנסות. אעדכן
ואו חבל שלא ידעתי מזה קודם. לפחות ישמש אותי בפעם הבאה. החישובים די מדוייקים, אבל כאמור הם לא לוקחים בחשבון שני פרמטרים חשובים: בנק של עוד 500 דירות מיותרות מבני מקום והעובדה שלכאן מגיעים אחרי כל הגדולות, מה שמוריד לנו איזה אלף וחמש מאות לפחות. זה אומר שיש הרבה יותר מעשרה אחוז סיכויים.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שימו לב למחירים הנוכחיים של הדירות באופקים כפי שהתפרסמו במקומון (רק דירות בפרויקט הן דירות חדשות)
1673213559349.jpeg

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ואו חבל שלא ידעתי מזה קודם. לפחות ישמש אותי בפעם הבאה. החישובים די מדוייקים, אבל כאמור הם לא לוקחים בחשבון שני פרמטרים חשובים: בנק של עוד 500 דירות מיותרות מבני מקום והעובדה שלכאן מגיעים אחרי כל הגדולות, מה שמוריד לנו איזה אלף וחמש מאות לפחות. זה אומר שיש הרבה יותר מעשרה אחוז סיכויים.
הוא כן לוקח בחשבון את הבנק של הבני מקום
כל פעם שנרשם בן מקום האחוזים של החיצוני קופץ דרסטי מה שמעיד על כך שזה יורד מהחיצוני
מה כן הוא לא מתבסס על נתונים מדוייקים כי אין לו איך להשיג אותם
הוא משתמש בממוצע כך שתיתכן סטיה די גדולה בנקודות מסויימות

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
שימו לב למחירים הנוכחיים של הדירות באופקים כפי שהתפרסמו במקומון (רק דירות בפרויקט הן דירות חדשות)
צפה בקובץ המצורף 1283889
המחירים כאן משקפים בערך 13 למטר בבנייה חדשה, שזה עד כמעט כפול מהמחיר שאני מעריך יעלה כאן. זה לא הרווחים של מקומות אחרים אבל עדיין רווח יפה

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
הוא כן לוקח בחשבון את הבנק של הבני מקום
כל פעם שנרשם בן מקום האחוזים של החיצוני קופץ דרסטי מה שמעיד על כך שזה יורד מהחיצוני
מה כן הוא לא מתבסס על נתונים מדוייקים כי אין לו איך להשיג אותם
הוא משתמש בממוצע כך שתיתכן סטיה די גדולה בנקודות מסויימות
אגב הוא עדיין אוחז בלפני שעתיים, הוא לא מעודכן שהתווספו כמעט אלף נרשמים מאז...

וּבְנֵ֣י יִשְׂרָאֵ֗ל פָּר֧וּ וַֽיִּשְׁרְצ֛וּ וַיִּרְבּ֥וּ וַיַּֽעַצְמ֖וּ בִּמְאֹ֣ד מְאֹ֑ד וַתִּמָּלֵ֥א הָאָ֖רֶץ אֹתָֽם׃ (אחרי השמועס על אמונה וביטחון הייתי חייב להביא ציטוט מפרשת השבוע)

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
האמת שראיתי את זה ולא התייחסתי לזה משום שזה הדירה היחידה במחיר הזה
ומאידך יש שם הרבה דירות בהרבה יותר מ2300000
לכן היה נראה לי שהרוב מבקשים שם בממוצע 2300000 פלוס
רוב הדירות רואות ים. כך לדעתי אבל ייתכן שאני טועה (כמו בעוד הרבה דברים)

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אגב הוא עדיין אוחז בלפני שעתיים, הוא לא מעודכן שהתווספו כמעט אלף נרשמים מאז...

וּבְנֵ֣י יִשְׂרָאֵ֗ל פָּר֧וּ וַֽיִּשְׁרְצ֛וּ וַיִּרְבּ֥וּ וַיַּֽעַצְמ֖וּ בִּמְאֹ֣ד מְאֹ֑ד וַתִּמָּלֵ֥א הָאָ֖רֶץ אֹתָֽם׃ (אחרי השמועס על אמונה וביטחון הייתי חייב להביא ציטוט מפרשת השבוע)
ישנו מקש לחץ כאן לעדכון כ-5 שניות
וראה פלא הנתונים מתעדכנים

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
@ישראל אשר בך אתפאר
להשקעה
בן מקום בירושלים
איפה להירשם
לא מתכוון לגור בשום מקום מההגרלות כרגע (חוץ מירושלים)
אני כרגע על חיפה יהוד וירושלים
לשנות ?
אני בהמתנה ברכסים 108 מתוך 51 אם זה משנה
ירןשלים ויהוד רווח עצום אבל סיכוי קלוש
זה תלוי בך מה אתה מעדיף
אם אתה מעדיף רווח קצת יותר נמוך אבל סיכוי הרבה הרבה יותר גבוה תחליף את ירושלים ויהוד לאופקים ועמנואל
לשם השוואה ירושלים הסיכוי הוא 1 מתוך 274 לבן מקום יהוד 1 מתוך 152
אופקים 1 מתוך 12 עמנואל 1 מתוך 13 (יש קצת יותר סיכוי בעמנואל ובאופקים בגלל עודף הדירות המיועדות לבני מקום)

2016

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ירןשלים ויהוד רווח עצום אבל סיכוי קלוש
זה תלוי בך מה אתה מעדיף
אם אתה מעדיף רווח קצת יותר נמוך אבל סיכוי הרבה הרבה יותר גבוה תחליף את ירושלים ויהוד לאופקים ועמנואל
לשם השוואה ירושלים הסיכוי הוא 1 מתוך 274 לבן מקום יהוד 1 מתוך 152
אופקים 1 מתוך 12 עמנואל 1 מתוך 13 (יש קצת יותר סיכוי בעמנואל ובאופקים בגלל עודף הדירות המיועדות לבני מקום)
ההמתנה ברכסים זה לא שיקול ?
(לא ללכת לרווחים יותר נמוכים)

שולמן נדל"ן - חריש

יעוץ. מכירה. השכרה.
מנוי פרימיום
כמובן אנחנו מדברים על השערות, אבל יש לנו ניסיון של שנים ואנחנו יודעים לזהות, כמו למשל הקפיצה (כמעט פי שניים מהממוצע הארצי) מייד אחרי המודעות שלנו, ועוד אינדיקציות (יש כאן אחד, אלוף מחשבים, שעוזר לנו לנתח את הנתונים) זה אומר בסך הכל שיש כמה אלפי נרשמים, שזה אומר בחישוב סטטיסטי שכל אחד מעשר זוכה, שיש לנו כמה מאות חרדים, תוסיפו לזה את הבני מקום שגם שם יש לנו סטטיסטית נציגות של עשרים וחמישה אחוז נגיד, אז זה סך הכל קרוב לחמש מאות משפחות, שכונה חרדית לכל הדעות.
זה אומר שבאופקים הולך להיות אפקט של שכונת בצוותא בחריש ??????

תמרהלה

משתמש פעיל
ההגרלה באופקים מקום 8 וזה אחרי כ3100 זכיות בערים קודמות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה