דרוש מידע ארג'י פלוס וסידן לגביהה - מישהו התנסה?

ספריות

משתמש מקצוען
אשמח לעזרה מבעלי נסיון. מישהו שמכיר את המוצרים שפוראוור מציעה לגביהה - מדובר לנערה בת 16, האם מוכיחים את עצמם?
ובבקשה לא דרוש לי מידע על אמינותה/ אי אמינותה של חברת פוראוור ואני גם לא צריכה הפניה לאשכולות בעניין. אני מכירה את החברה ויודעת בדיוק מה יש לה להציע.
תודה

יענוש

משתמש חדש
מקפיצה
למישהו יש מידע על ארגי+?
אשמח מאוד לשמוע מבעלי נסיון! תודה.

ננה בננה

משתמש רשום
מקפיצה
גם אני אשמח למידע בענין על ארג'י +
האם מתאים לילדה בת 4?
האם ראו תוצאות?
תודה!

המסודרת

משתמש מקצוען
לא מכירה את המוצרים המדוברים
אבל סידן מאוד עזר אצלנו (היינו אצל רפלקסולוג על הנקודה לא הקפדנו בכלל ואכילת הסידן עזרה מאוד - מה שגרם לי להבין שכנראה הסידן הוא זה שעזר לגביהה באופן משמעותי -1 ס"מ בחודשיים לעומת בערך חצי לשנה!)

גילת ורנן

משתמש סופר מקצוען
לא מכירה את המוצרים המדוברים
אבל סידן מאוד עזר אצלנו (היינו אצל רפלקסולוג על הנקודה לא הקפדנו בכלל ואכילת הסידן עזרה מאוד - מה שגרם לי להבין שכנראה הסידן הוא זה שעזר לגביהה באופן משמעותי -1 ס"מ בחודשיים לעומת בערך חצי לשנה!)
איך יודעים מה המינון המתאים לגיל מסוים?
(ילד בן 11)
והאם זה לא מסוכן לקחת סידן סתם ככה למשך תקופה?

ציוץ חדש

משתמש פעיל
עימוד ספרים
אשמח לעזרה מבעלי נסיון. מישהו שמכיר את המוצרים שפוראוור מציעה לגביהה - מדובר לנערה בת 16, האם מוכיחים את עצמם?
ובבקשה לא דרוש לי מידע על אמינותה/ אי אמינותה של חברת פוראוור ואני גם לא צריכה הפניה לאשכולות בעניין. אני מכירה את החברה ויודעת בדיוק מה יש לה להציע.
תודה
בנתיים לא ראיתי מוצר שפוראוור מציעה כדי לגבוה, זה כל מיני אנשים שהמציאו על כל מיני מוצרים שזה עוזר לגובה כדי להרויח עליכם כסף.
בקשר לארגי + בסה"ג מדובר בחומצת אמינו 'לארגינין' שלוקחים הספורטאים בשביל להגדיל מסת שריר, יתכן והמסת שריר יכולה לעלות ואז היא תיראה גבוהה יותר אבל זה לא יעזור לה אם היא לא תעשה פעילות וכושר כי חומצות אמינו פועלים ונספגים בגוף רק עם כושר ופעילות, וגם זה משהו שעוזר רק להיראות גבוה בגלל המסת שריר אבל זה לא יעזור לה לפתח את העצמות שלה שהם נמוכות, מה שבונה עצם זה רק סידן וברזל. אם היא אוכלת כל יום בקביעות שתי ביצים היא תגבה בוודאות (אם הביצים יהיו ביצים שגודלו בחופשיות ומקבלים מזון מאומגה 3 ואורגניות שהביצים שלהם הם בצבע כתום אז ההשפעה תהיה בהרבה מאד יותר גבוהה)
ביצים עשירות גם בויטמינים ומינרלים רבים שיכולים לעזור לתמוך בצמיחה בריאה. הם מקור טוב לריבופלבין, סלניום, ויטמין A, D, E, B12, כולין, סידן, חלבון, חומצה פולית, חומצה פנטותנית וזרחן. ויטמין D קשה למצוא ברוב המזונות, אבל ביצים הן אחד ממקורות המזון העשירים ביותר של ויטמין חשוב זה שיכול לסייע בחיזוק העצמות כדי להגדיל את הגובה.
אם הנערה לא אוהבת ביצים, אז הפתרון הוא לקחת את הסידן והויטמין D בצורת כדורי גומי טעימים שזה מיוחד לילדים
ניתן להשיג כאן (בהכשר הבד"ץ העדה החרדית): http://www.vitamin.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=366432
מצורף תמונה
עצם.png

ציוץ חדש

משתמש פעיל
עימוד ספרים
אם זה באריזה אדומה אז אין להשיג את זה בארץ
אגב בדקתי את המוצר הזה הוא מכיל המון חומרים לא טובים כמו ממתיקים וכדו'
וחוץ מזה ה מיועד לגברים ונשים מגיל 25 כמו שמופיע על המוצר
וכתוב מפורש שלילדים מריך להיועץ ברופא. אז זה לא מוצר שמתאים לילדים ונערים.

ביאור 2023-06-14 113742.jpg

המסודרת

משתמש מקצוען
איך יודעים מה המינון המתאים לגיל מסוים?
(ילד בן 11)
והאם זה לא מסוכן לקחת סידן סתם ככה למשך תקופה?
אנחנו קיבלנו את המינון מרפלקסולוג
בגיל 11 בערך 1000 מ"ג סידן ביום
וזו הכמות הנצרכת ליום (לא נותנים יותר סידן ממה שצריך פשוט מקפידים על הכמות הנצרכת שרובנו לא עומדים בה )
אם את צריכה רעיונות איך ילד יכול להכניס לפה 1000 מ"ג סידן ביום בכיף..
בנוסף נתנו גם ויטמין D (חושבת שD )

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
בנתיים לא ראיתי מוצר שפוראוור מציעה כדי לגבוה, זה כל מיני אנשים שהמציאו על כל מיני מוצרים שזה עוזר לגובה כדי להרויח עליכם כסף.
בקשר לארגי + בסה"ג מדובר בחומצת אמינו 'לארגינין' שלוקחים הספורטאים בשביל להגדיל מסת שריר, יתכן והמסת שריר יכולה לעלות ואז היא תיראה גבוהה יותר אבל זה לא יעזור לה אם היא לא תעשה פעילות וכושר כי חומצות אמינו פועלים ונספגים בגוף רק
ארגינין
לא לארגינין
והוא משפיע כי הוא מעודד הפרשה של הורמון גדילה ולא מהסיבה שכתבת

גילת ורנן

משתמש סופר מקצוען
אנחנו קיבלנו את המינון מרפלקסולוג
בגיל 11 בערך 1000 מ"ג סידן ביום
וזו הכמות הנצרכת ליום (לא נותנים יותר סידן ממה שצריך פשוט מקפידים על הכמות הנצרכת שרובנו לא עומדים בה )
אם את צריכה רעיונות איך ילד יכול להכניס לפה 1000 מ"ג סידן ביום בכיף..
בנוסף נתנו גם ויטמין D (חושבת שD )
יש לך המלצה על חברה מסוימת?
עדיף משהו נוזלי כי הוא לא בולע כדורים

המסודרת

משתמש מקצוען
יש לך המלצה על חברה מסוימת?
עדיף משהו נוזלי כי הוא לא בולע כדורים
ממה שהבנתי עדיף לא לתת בתוספי סידן כי זה לא מאוד בריא (לא בדקתי את הענין )
אנחנו נתנו באוכל- בדקנו כמה סידן יש במוצר והרכבנו תפריט יומי
כוס חלב עם טיפות ויטמין D על הבוקר
גבינה צהובה
ושוגי- במהלך הלימודים
בערב לבן \מעדן
וכן נתנו 2 כדורי סידן למציצה (לא זוכרת את שם החברה אבל זה היה משהו לילדים בטעם מתוק ואפילו בצורת דובונים)
אם הוא לא מפונק תוכלי למצוא עוד הרבה מוצרים שמכילים כמות גדולה של סידן.

סידן שמגיע מאוכל הוא בריא יותר ומלבד הגדילה הוא מחזק את העצמות מה שמקטין אפשרות של בריחת סידן בעתיד

שוקלטין

משתמש צעיר
@המסודרת
אשמח לדעת אצל איזה רפלקסולוג היית והאם אכן היה שינוי ניכר בעזרתו.
אנחנו לפני אנדוקרינולוג, אבל עד שנגיע אליו הייתי שמחה לנסות עוד דברים.

נערך לאחרונה ב:

לאה ורחל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש מרפאה של רינה פליישמן במודיעין עלית שעוזרת בעזרת רפלקסולוגיה לגבוהה

המסודרת

משתמש מקצוען
@המסודרת
אשמח לדעת אצל איזה רפלקסולוג היית והאם אכן היה שינוי ניכר בעזרתו.
אנחנו לפני אנדוקרינולוג, אבל עד שנגיע אליו הייתי שמחה לנסות עוד דברים.
היינו אצל רינה פליישמן וכשהגברת הקפידה לאכול היה שיפור (על הנקודה לא הקפדנו כמעט וכן לא היינו אצלה מדי הרבה פעמים מה שעזר בעיקר היה הסידן )
אנדוקרינולוג היינו אצל ד"ר פיליפ משה (הוא רופא מעולה! אבל קחי בחשבון שהורמון זה הבייבי שלו אז אם הוא ממליץ כדאי לך להתייעץ לפני - אנחנו לא נתנו כי לא היה חסר
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה