מצב
הנושא נעול.

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
גמ"ח ללא מטרות רווח שמטרתו להנגיש לציבור הרחב את השיטה המדהימה שזכינו לפתח למציאת דילים מטורפים בטיסות קונקשיין (בעיקר) לאומן ראש השנה ובכך להוזיל משמעותית את ההוצאות ולזכות אף לאפשר ליהודים נוספים להגיע לקיבוץ הקדוש.
פרטים בקובץ המצורף.

קבצים מצורפים

• מודעה- אומנה.pdf
    KB 811.2 · צפיות: 158

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גמ"ח ללא מטרות רווח שמטרתו להנגיש לציבור הרחב את השיטה המדהימה שזכינו לפתח למציאת דילים מטורפים בטיסות קונקשיין (בעיקר) לאומן ראש השנה ובכך להוזיל משמעותית את ההוצאות ולזכות אף לאפשר ליהודים נוספים להגיע לקיבוץ הקדוש.
פרטים בקובץ המצורף.
קודם כל כל הכבוד.
שנית, מה משך השהות? אם צריך להישאר בניכר עשרה ימים זה לא כזה חידוש.

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
קודם כל כל הכבוד.
שנית, מה משך השהות? אם צריך להישאר בניכר עשרה ימים זה לא כזה חידוש.
להפך. אם עד כה כדי להוזיל מחירים היה צריך להישאר יותר זמן בניכר- כעת- בעזרת השיטה הזו ניתן לשהות זמן סביר (מעל לשבוע ימים אני לא מחפשת בכלל).
אבל אני לא יכולה להגיד מראש, כי לכל קבוצה אני מוצאת דיל קצת שונה. וכמובן, עד שזה לא מסתדר ל"לקוח" מבחינת כל התנאים, אנחנו לא סוגרים על כלום.
בגדול השיטה בנויה כן על קונקשיינים, אבל את זה ממילא כולם עושים בשנים האחרונות, כשהטיסות הישירות לא יורדות מ-800 דולר.
בקונקשיינים אני משתדלת לא לפרסם או להציע קונקשיינים עם שהות ארוכה. אלא אם כן , ההבדל במחירים הוא כל כך משמעותי, שמאפשר לקחת מקום לינה בתחנת הביניים, ועדיין זה מוזיל משמעותית, וכמובן בגלל זה המתנה ארוכה בתחנת הביניים אצלי תמיד תהיה במדינה ידידותית (לא טורקיה) שמחירי התיירות (נסיעות ולינה) בה זולים, ושיש בה בית חב"ד, תפילות ואוכל כשר.
אבל אפילו את המחירים של הקונקשיינים המובנים אני מצליחה בסייעתא דשמיא להוזיל, לעיתים בחצי.

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
@רוח סערה
לא כ"כ הבנתי
להצטרף לרשימת תפוצה זה בעלות?
היי
בעקרון זה היה אמור להיות בעלות, אבל החלטתי לפתוח את זה בחינם, רק עם התחייבות מוקדמת של הנמען שאם ישתמש בקישורים וירכוש דרכו דיל שלם של טיסות הלוך חזור מאומן ובחזרה- יישלם לגמ"ח חד פעמית סכום של 200 ש"ח. (מי שמשתמש בקישורים שאשלח רק בצורה חלקית, לדוג- כרטיס הלוך בלבד- יישלם חצי מהסכום וכן הלאה.)
אחרי שרואים את המחירים המדהימים של הטיסות שאני מקשרת אליהן- הסכום הזה נהיה זניח, בעיקר כשמדובר על יותר מכרטיס אחד.
אז אני בהחלט ממליצה למי שיש לו מחשב עם אינטרנט, ומחפש לסגור על 2-3 כרטיסים ומעלה- שיילך על המסלול הזה.
מי שלא מתאים לו, יש את המסלול של כרטוס מלא, שמישהו רוכש את הכרטיסים במקומכם.

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש גם דילים לאמצע שנה??
אנחנו רוצים לטוס בר"ח אדר.
אחנו יכולים לעשות, ועושים את השירות הזה גם כן, אבל המומחיות שלנו היא באיתור דילים זולים של קונקשיין, ומכיוון שבאמצע השנה כמעט אף אחד לא מעוניין בטיסות קונקשיין, ובראש השנה- כמעט כולם נוסעים דרך מדינה שלישית- אז אני מפרסמת את הגמ"ח דווקא על ראש השנה.

בשאר השנה, אני גם כן יכולה למצוא את הטיסות הישירות הזולות ביותר הקיימות בשוק ולסגור עליהם עם עמלת טרחה סמלית, זה עדיין יוצא זול בהרבה מרוב הסוכנים.
אז דברי איתי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה