שיתוף אמנית השבוע #7 - מרים יעל

רוצה יותר

משתמש מקצוען
לא מאמינה. . . אני קוראת עכשיו את הקומיקס לנערות בג'וניור באנגלית, ופשוט מהופנטת אליו. . .
(לא נעים. . . בפרט שאני כל הזמן מטיפה לילדים שלי שדי קומיקסים, מעכשיו קונים רק ספרים נורמלים . . . :p)
אבל זה פשוט עוצר נשימה! המתח . . . ההבעות המדויקות. . . הזויות הייחודיות . . . כל הפרטים הקטנים שמכניסים
לאוירה באופן מושלם ופשוט שואבים אותך לתוך הסיפור כמו בספר רגיל . . .
בקיצור - לא חלמתי שצעירונת כמוך עומדת מאחורי זה!
המשיכי להצליח!

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
גם אני חושבת שזה אחד הציורים הכי מוצלחים שלך - הסבא עם הנכדה בחנות יודאיקה
אהבתי אותו קשות

ובכלל כל היצירות שלך הן השראה, כמו שכולם פה כתבו
יש לך גאונות וקו אלגנטי שאני נורא אוהבת, ובעיקר המון אינטליגנציה שעוברת גם דרך הציורים

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
גם אני חושבת שזה אחד הציורים הכי מוצלחים שלך - הסבא עם הנכדה בחנות יודאיקה
אהבתי אותו קשות

ובכלל כל היצירות שלך הן השראה, כמו שכולם פה כתבו
יש לך גאונות וקו אלגנטי שאני נורא אוהבת, ובעיקר המון אינטליגנציה שעוברת גם דרך הציורים
תודה רונית, כרגיל התגובות שלך מחממות את הלב!

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
המשיכי להצליח!
תודה רבה יקירה!
אין לי מילים , את ההשראה שלי....
תודה! כיף לשמוע
אלופה: )
קוראת אותך כל שבוע אפילו שמזמן כבר לא ילדה....
אני כותבת גם בשביל קוראים בוגרים כמוך, אז אני שמחה לשמוע שאתם שם!
אחת ההשראות הגדולות שלי!
תודה רבה וכבוד!

תודה לכולם על התגובות מחממות הלב,
בלי לצאת קלישאה- נותן כוח להמשיך!!!

leaha

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
שום מילה על הספר אחד אפס?
מתי הוא כבר יוצא?
היה לי ברור שאני קונה אותו לביתי ליום הולדת
היא פנית מושבעת שלך
היום הולדת עבר והספר לא יצא
יש עוד יומיים ליום הולדת הלועזי שלה, קדימה
@מרים יעל את השראה להרבה האשיות המיוחדת שלך ניכרת בציורים(יו, יצאה לי מחמאה מורתית בעליל)
ולא אשכח את השרשור על הקומיקס מבוגרים...

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
שום מילה על הספר אחד אפס?
מתי הוא כבר יוצא?
היה לי ברור שאני קונה אותו לביתי ליום הולדת
היא פנית מושבעת שלך
היום הולדת עבר והספר לא יצא
יש עוד יומיים ליום הולדת הלועזי שלה, קדימה
@מרים יעל את השראה להרבה האשיות המיוחדת שלך ניכרת בציורים(יו, יצאה לי מחמאה מורתית בעליל)
ולא אשכח את השרשור על הקומיקס מבוגרים...
הספר אחת אפס ממש כרגע בתהליכי הוצאה לאור! אני עובדת על זה בעודנו מדברות
בעזרת השם בקרוב יהיו חדשות משמחות!

מ. אברהמוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אז מה אם פתחתי את האשכול וקראתי כבר מזמן את התוכן
חייבת גם להגיב :)

אוהבת את האיורים שלך, את המקצועיות, הרכות,
ומעל הכל הכל הכל - הכתיבה והגישה שלך לסיפור.
את מצליחה להכנס לאנשים לתוך הבטן ולסחוף אותם - וזה כלי שאין לו מתחרים ברמת ההשפעה על הקהל.

כתבת שאת רואה שליחות בהבאת קומיקס איכותי,
אבל אני רואה בעבודות שלך שליחות הרבה יותר גדולה - מסרים של קבלת השונה, של פשטות ושמחה, בטחון עצמי,
מסרים שחודרים דרך העבודות שלך - זה הקסם.

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אז מה אם פתחתי את האשכול וקראתי כבר מזמן את התוכן
חייבת גם להגיב :)

אוהבת את האיורים שלך, את המקצועיות, הרכות,
ומעל הכל הכל הכל - הכתיבה והגישה שלך לסיפור.
את מצליחה להכנס לאנשים לתוך הבטן ולסחוף אותם - וזה כלי שאין לו מתחרים ברמת ההשפעה על הקהל.

כתבת שאת רואה שליחות בהבאת קומיקס איכותי,
אבל אני רואה בעבודות שלך שליחות הרבה יותר גדולה - מסרים של קבלת השונה, של פשטות ושמחה, בטחון עצמי,
מסרים שחודרים דרך העבודות שלך - זה הקסם.
תודה רבה מיכל! כיף כל כך לשמוע, ועוד ממך!
ועוד יותר מרגש לקרוא את מה שכתבת על מסרים, אני כל כך משתדלת שלא לדחוף מסרים מילוליים ואני ממש שמחה לראות שהדברים הנסתרים עדיין עוברים ושהם חיוביים ומועילים 3> תודה ענקית על ההזדמנות והבמה!

אלמוג מ.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
אני כל כך משתדלת שלא לדחוף מסרים מילוליים
למרבה האירוניה, זה הדבר שאפשר להעריך הכי הרבה אצל סופרים.
ראיתי שסקוט מקלאווד אמר בשם אייזנר שבלוני הכיתוב בקומיקס הם בדיעבד, כשלא הצלחנו להעביר את המסר בצורה אחרת. כל הכבוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה