שיתוף אמנית השבוע #7 - מרים יעל

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
וואו כ"כ כיף לראות את הציורים שלך, הסגנון מהמם...כיף לראות אומנים צעירים עם שאיפות גדולות

Guli

משתמש חדש
אלופה!!!
זו פריצת דרך מדהימה - קומיקס למבוגרים..
אני עוקבת כל שבוע בעיתון..
אין ספק שעוד נראה ממך הפתעות ;)

Sparrow Bird

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם אני פותחת כל שבוע את עיתון הילדים ראשון רק כדי לחפש את הקומיקסים היפהפיים שלך.
לא היו עוד כאלה ברמה שלך בציבור שלנו.
וממזמן עברתי את הגיל....

ואם כבר הזכרת את אכילות הראש שלך
הן כאלה מרתקות
שאני מבקשת בכל לשון של בקשה שתפסיקי לקרוא להן "אכילות ראש"
הן תענוג מעורב בגאונות.

כישרון מהלך
תמשיכי לעשות חיל

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
גם אני פותחת כל שבוע את עיתון הילדים ראשון רק כדי לחפש את הקומיקסים היפהפיים שלך.
לא היו עוד כאלה ברמה שלך בציבור שלנו.
וממזמן עברתי את הגיל....

ואם כבר הזכרת את אכילות הראש שלך
הן כאלה מרתקות
שאני מבקשת בכל לשון של בקשה שתפסיקי לקרוא להן "אכילות ראש"
הן תענוג מעורב בגאונות.

כישרון מהלך
תמשיכי לעשות חיל
תודה רבה :love:

נ. גל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
כל פעם מחדש אני תוהה לעצמי מי עומדת מאחורי כל הפוסטים של @מרים יעל, ובת כמה היא למען ה'.
כיף לשמוע קצת מאחורי הקלעים, ולגלות שמרומי גילך המופלג איננו מופלג יתר על המידה (קרי - אין חשש לפנסיה קרובה, יהיה מה לקרוא גם שבוע הבא).
ובעניין אכילת הראשים - חשוב מאוד לאכול ראשים לפעמים. אחרת הם מוצאים את עצמם גדלים כעשבי פרא, בלי מישהו שיסדר את הזנבות למקום. אבל אולי כדאי להחליף את התואר ל"מכסחת מוחות", "משפך מילים" וכד' כדי לגוון ככה?
לאור כל זאת, יש לי חשש קל שאני הולכת לראשונה בחיים לקנות לעצמי קומיקס.
(אגב, איפה למדת תסריטאות?)

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
כל פעם מחדש אני תוהה לעצמי מי עומדת מאחורי כל הפוסטים של @מרים יעל, ובת כמה היא למען ה'.
כיף לשמוע קצת מאחורי הקלעים, ולגלות שמרומי גילך המופלג איננו מופלג יתר על המידה (קרי - אין חשש לפנסיה קרובה, יהיה מה לקרוא גם שבוע הבא).
ובעניין אכילת הראשים - חשוב מאוד לאכול ראשים לפעמים. אחרת הם מוצאים את עצמם גדלים כעשבי פרא, בלי מישהו שיסדר את הזנבות למקום. אבל אולי כדאי להחליף את התואר ל"מכסחת מוחות", "משפך מילים" וכד' כדי לגוון ככה?
לאור כל זאת, יש לי חשש קל שאני הולכת לראשונה בחיים לקנות לעצמי קומיקס.
(אגב, איפה למדת תסריטאות?)
חחחחח הצחקתני... למדתי תסריטאות כחלק מלימודי תקשורת, ואחר כך למדתי עוד בעצמי מספרים ומהרשת

מ. ברא"י

צילומימוש, הילד מדבר מהתמונה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
@מרים יעל , אני בהלם----
את יותר צעירה ממני?!
הרגשתי ילדונת לידך, ליד הציירת המדופלמת והמפורסמת...
ופתאום אני מגלה שאת בת 24?!!!
נראה לי שהמספרים התחלפו מ42...
את בטוחה שאת רק בת 24?

ממני, מעריצה שלך...

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
@מרים יעל , אני בהלם----
את יותר צעירה ממני?!
הרגשתי ילדונת לידך, ליד הציירת המדופלמת והמפורסמת...
ופתאום אני מגלה שאת בת 24?!!!
נראה לי שהמספרים התחלפו מ42...
את בטוחה שאת רק בת 24?

ממני, מעריצה שלך...
לא יודעת מה כולכם מדברים ... אני מרגישה זקנה מאד:cautious:

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה