אם איזה דלת ארון אני סוגרת את זה(תכנון מטבח))

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני צריכה להכניס 2 אוסטר אובן בארון מהריצפה לתיקרה. למטה יהיה מדפים נשלפים לירקות ומעל 2 אוסטרים אחד על השני איזה מידות אני צריכה שישאר שהיה לטוסטר סטנדרט? רוחב? אני רואה שהרוב 57.5 ס"מ. אז 62 צריך להשאיר? איזה עומק? גובה?.
ואיך אני סוגרת את זה אפשר דלת מיקרוגל גובה 85ס"מ? או חייבים לחלק ל2 דלתות. מיקרוגל נפרדות? ( יותר יקר) קופה כפולה. לא אפשרי כי זה נגמר בגובה. 160 וזה יפריע לגישה.

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בענין הרוחב - עדיף 65 קחי בחשבון 3.6 דפנות ועוד 2-3 ס"מ להכניס אצבעות מ- 2 הצדדים
כדי להכניס ולהוציא.
לענין הגובה:
טוסטר צריך להיות מחוץ לארון כשהוא פועל, לכן עדיף להתקין מדף נשלף שתופס מהגובה כ- 4 ס"מ

לענין הדלת - אפשר לעשות דלת רגילה גדולה שתפתח ב- 180 כדי שהטוסטרים יוכלו "לצאת לעבודה".

בריקים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הציר HL -דלת של מיקרוגל מוריד מהארון בחלקו העליון קרוב ל -10 ס"מ. צריך לזכור את זה בחישוב המידות.
אפשר לעשות את הדלת לטוסטר התחתון עם קלפה הפוכה כמו ארגז מצעים. שוב יש לקחת בחשבון הורדה של לפחות 3 ס"מ מכל צד לציר של קלפה פשוטה.
בהצלחה!

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@נוש תודה על המידע המפורט לא ידעתי שהטוסטר חייב ליהות בחוץ כשהוא פועל... את בעצם אומרת לעשות מדף כפול בגלל המשקל.
@בריקים רעיון לעשות לתחתון קלפה הפוכה ולעליון ציר מקרוגל כבר לא משנה כמה לוקח...הציר מעל.

בריקים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
האמת שלא הסברתי מספיק ברור.
הציר של המנגנון מאד עבה משהו בין 4-5 ס"מ מכל צד, כך שהרוחב בין 2 הצירים הוא הרבה פחות מהארון.
מצרפת תמונה שתביני.

קבצים מצורפים

• HL.jpg
    HL.jpg
    KB 23.3 · צפיות: 67

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בענין ה HL צריך לקחת בחשבון שבמידה ואת ממקמת טוסטר נשלף
את צריכה לקחת בחשבון גובה של: א. מדף נשלף ב. כשהקלפה נפתחת
היא מכסה קצת מהמפתח אז למיקרו זה פחות מפריע כי מקסימום מעט מלכסנים אותו בהוצאה והכנסה אבל לטוסטר שנשלף על בסיס קבוע צריך לקחת את זה בחשבון.

לגבי קלפה נפתחת כלפי מטה
זה אומר למקם את המדף הנשלף מעט יותר גבוה
כדי שלא יתקל בצירים למטה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה