Gmail אל תגידו לי זה לא יקרה - רפואה למכת החסימות בג'ימייל

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

היונגערמאן!!

משתמש צעיר
היה לי את החסימה הנ"ל והצלחתי לשחרר את זה עם SMS כעבור כמה ימים נחסם לי המייל לגמרי בלי אפשרות לפתוח הם כתבו שלא השתמשתי כמו המדיניות של גוגל...... והיה לי שם שני אפשרויות
א.לערער על החלטתם לחסום לי את המייל....
ב.להוריד את כל מה שהיה לי במייל. לעשות ארכיון במייל אחר [ועשיתי את שני האפשרויות]
רק שתדעו שזה לא נגמר אם משחררים את המייל מהצרה הנ"ל אלא יש עוד סיבוכים בהמשך
שיהיה לכולכם הצלחה וסייעתא דשמיא!

נתנאל כלפה

משתמש צעיר
זה פתרו ןזמני ולא כל כך נח.

מומלץ להיצטרךף להצבעה בעד הרעיון שמובא כאן.
(כרגע הוא בשלבי עריכה מחודשים)

שכויח

משתמש מקצוען
@קומבינה הנה ככה מוסיפים סנכרון
צילום מסך 2024-06-26 164308.png
צילום מסך 2024-06-26 164050.png

@קומבינה וכן לכל מי ששאל על המקרה הזה
זה קרה לי השבוע וחבר שלי אמר לי שאם נכנסים דרך הסנכרון נתן אופציה אחרת לאימות
מה אני יגיד לכם זה עבד פלאים
אהבת נעזרת תן לייק
ניסיתי את התהליך שכתבת והגעתי לכניסה כמו שרואים בצילום שצילמת ומה עושים הלאה?
כי רק נכנסתי חזרה לחשבון שלי
מחכה להסבר מפורט יותר
תודה

שכויח

משתמש מקצוען
תכניס את הכתובת אימייל ותראה זה לא נכנס למייל זה נכנס לסנכרון
יש לציין שגם שם צריך SMS המעלה היא שהוא באמת שולח וזה מגיע

היונגערמאן!!

משתמש צעיר
יש פיתרון בסייעתא דשמיא!! לא נכנסים בדרך הרגילה בג'ימל אלא פותחים את הגוגל לפני שנכנסים למייל . למעלה בצד שמאל יש את העיגול שבדרך כלל שם מופיע תמונת הפרופיל...פותחים את זה יש שם אפשרות של סינכרון. עושים הפעלת סינכרון ואז הוא מבקש את המייל ואת הסיסמא[והוא אינו מבקש לאשר שאתה לא רובוט]ואז הוא מבקש לשלוח SMS מכניסים מספר עם אפשרות SMS והוא שולח וזה עבר בשלום בכל המקרים יצוין שבמהלך הזה הוא מבקש SMS בפורמט השכיח ולא כמו שמקבלים כשנכנסים דרך ג'ימל שאינו מוכר וגם אינו מקבל מספרי טלפון....

היונגערמאן!!

משתמש צעיר
המשך להודעה הקודמת אחרי הכנסת מייל סיסמא וקוד SMS ניתן לבטל את הפעלת הסינכרון והמייל כבר גם נפתח כרגיל גם דרך הג'ימל כרגיל......... בהצלחה רבה!!! וכל טוב......

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בום בום בום

ההזייה בחסימת המיילים של גוגל גדולה משחשבתם!!

לאחר שלושה ימים של התכתבויות עם נציגים של גוגל (דווקא לזכותם יאמר חבר'ה אדיבים)
התברר לי הסיבה שבגינה הם לא נותנים לשחזר את החשבון

גם אני גייסתי את כל סוגי המספרים שרק שייך מספרי פלאפונים ניידים, נייחים, אופציה ל SMS ואופציה בהודעה קולית - שכולם כמובן העלו חרס.

ובסוף מצאתי פתרון!!

אבל לפני כן חייב לפרט את ההזייה שבהזייה...

למה לא נותנים לשחזר?

נחשו...

לא..

ניחוש אחרון..?

בגלל המלחמה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כן כן. נשמע הזוי. אבל כן!

לאחר דין ודברים עם כמה נציגים במשך שלושה ימים, ענו לי כך (ציטוט):

"תודה על ההמתנה בסבלנות.
בדקתי את זה עם הצוות שלנו.
ונראה שאתה לא היחיד שחווה את זה.
זו למעשה בעיה רווחת באזור שלך.
זה נובע מהתרחשויות לאחרונה באזור שלך.
שזו המלחמה בין ישראל לפלסטין"

סוף ציטוט.

נשמע הזוי? נס שעשיתי צילום מסך.

כמובן שעניתי לו "שכואב לי נורא על המלחמה אבל אני באופן אישי ב7 באוקטובר לא רצחתי ילדים קטנים במיטות שלהם, כך שלא ברור לי הסיבה שבגינה חסמתם לי את החשבון"

אז הנציג החביב ענה לי, (ציטוט בשפה חופשית, לא צילמתי מסך להכל.. רק למה ששמת לי את הלסת) שהוא מבין אותי וגם הוא משתמש בחשבון גוגל מחוץ לעבודה ויכול להבין אותי עד כמה זה חשוב לי....
אבל זה קשור לשינויים בתקשורת שהמדינות משנות בעקבות המלחמה. והטכנאים של גוגל פועלים למצוא פתרון, ואין צפי של זמן לפתרון...

ואז הבריק לי רעיון, כשהכל חסום המח נאלץ לפעול (קורה לפעמים... מחקרים מוכיחים שלא מזיק שפועל מדי פעם. בשימוש סביר כמובן, ועם הפסקות)
במחוזות של חלקים מסוימים מהישראלים כשקשה להם נורא בארץ.. ואצה רצה לה קץ הדמוקרטיה.. ויש מהפכות משפטיות אויה אויה. מה עושים? שוקלים לעזוב... מושכים השקעות.. מעבירים חברות ורושמים אותם בחו"ל.. ומכחישים שהם ישראלים/יהודים. נעבאך.
כך גם אני! אנלא קשור למלחמה! כואב לי נורא על "הבלתי מעורבים בעזה.." ובכלל, מי סיפר לכם שאני ישראלי?! אנלא קשור לאפחד! הדבר היחיד שמעניין אותי זה שיש לי ג'ימייל והוא חסום!!! ל"ע. זה מה מעניין אותי! כל השאר דברו עם ביבי ושרה!

הוי אומר למעיישה,
פניתי לידיד מעבר לייבשת וביקשתי לשלוח לו לטלפון קוד אימות (ואין ולא יהיה לו קשר למייל, כמו שגוגל מציינים לקחת מס' אחר מחבר/משפחה)
רק בעיה קטנה... אחרי כ"כ הרבה נסיונות ובדיוק כשהפתרון אצלי ביד החשבון הושבת... הגשתי ערעור וציינתי מספר פניה של גוגל, להוכיח שכל הנסיונות היו בהוראת הדרכת הנציגים שלהם, בתקווה שאכן ישחררו לי.

אמרתי את הפתרון לחבר שגם נחסם לו המייל - לקח ממישהו מספר אנגלי - ועובד לו!!!

אז זהו יש פתרון, עד סיום המלחמה ו/או מציאת פתרון ע"י מוכשרי טכנאי גוגל (המוקדם מביניהם) פשוט להשיג מספר חו"ל ולשלוח לשם סיסמה.

נ.ב.
לדעתי העניה הפתרון שעלה פה למחוק את מספר הטלפון לשחזור החשבון ולהשאיר רק מייל זה לא בטוח ב100%. יכול להיות שיום אחד יבקשו אימות, ולא יספיק רק מייל. אולי כן אולי לא.
בכ"א כדאי לשקול לפני שמסירים את מס' הפל', מחשש שביום שאינו בהיר ייחסם המייל ואיתו הפרנסה וצרכיה. ה"י.
בקרוב על כל הבלתי מעורבים בעזה. אמן כן יהי רצון.
גבירותיי ורבותיי
ובכן,
זה עובד!!!!
ליתר ביטחון נכנסתי מחלון אנונימי
קרובת משפחה בארה"ב קיבלה SMS והקריאה לי את הקוד
אנא, פרסמו לתועלת הרבים!
ותודה ל @"שמחה וששון"

Mamma Mia

משתמש מאושר😜
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זה קרה לי השבוע וחבר שלי אמר לי שאם נכנסים דרך הסנכרון נתן אופציה אחרת לאימות
מה אני יגיד לכם זה עבד פלאים
מוזר ממש, אני מלכתחילה נכנסתי דרך הסנכרון שהושהה לי, והעלילה התפתחה לכיוון הרע, ממש כמו שקרה פה לכולם.

Mamma Mia

משתמש מאושר😜
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
@"שמחה וששון" , עבד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ב"ה,
אכן ניסיתי את כל סוגי הפתרונות שהועלו כאן בפורום (עקבתי באדיקות אחרי כל האשכולות שנפתחו בנושא זה)- ולא עבד!

הפתרון הוא ממש מה שהצעתם, (בנוסף, אני נכנסתי דרך חלון אנונימי).
מה, אז גוגל אנטישמים? זה אמיתי? שמישהו יכתוב על זה כתבה או משהו, לזעזע אותם!

נערך לאחרונה ב:

היונגערמאן!!

משתמש צעיר
בום בום בום

ההזייה בחסימת המיילים של גוגל גדולה משחשבתם!!

לאחר שלושה ימים של התכתבויות עם נציגים של גוגל (דווקא לזכותם יאמר חבר'ה אדיבים)
התברר לי הסיבה שבגינה הם לא נותנים לשחזר את החשבון

גם אני גייסתי את כל סוגי המספרים שרק שייך מספרי פלאפונים ניידים, נייחים, אופציה ל SMS ואופציה בהודעה קולית - שכולם כמובן העלו חרס.

ובסוף מצאתי פתרון!!

אבל לפני כן חייב לפרט את ההזייה שבהזייה...

למה לא נותנים לשחזר?

נחשו...

לא..

ניחוש אחרון..?

בגלל המלחמה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כן כן. נשמע הזוי. אבל כן!

לאחר דין ודברים עם כמה נציגים במשך שלושה ימים, ענו לי כך (ציטוט):

"תודה על ההמתנה בסבלנות.

סוף ציטוט.

כמובן שעניתי לו "שכואב לי נורא על המלחמה אבל אני באופן אישי ב7 באוקטובר לא רצחתי ילדים קטנים במיטות שלהם, כך שלא ברור לי הסיבה שבגינה חסמתם לי את החשבון"

אז הנציג החביב ענה לי, (ציטוט בשפה חופשית, לא צילמתי מסך להכל.. רק למה ששמת לי את הלסת) שהוא מבין אותי וגם הוא משתמש בחשבון גוגל מחוץ לעבודה ויכול להבין אותי עד כמה זה חשוב לי....
אבל זה קשור לשינויים בתקשורת שהמדינות משנות בעקבות המלחמה. והטכנאים של גוגל פועלים למצוא פתרון, ואין צפי של זמן לפתרון...

ואז הבריק לי רעיון, כשהכל חסום המח נאלץ לפעול (קורה לפעמים... מחקרים מוכיחים שלא מזיק שפועל מדי פעם. בשימוש סביר כמובן, ועם הפסקות)
במחוזות של חלקים מסוימים מהישראלים כשקשה להם נורא בארץ.. ואצה רצה לה קץ הדמוקרטיה.. ויש מהפכות משפטיות אויה אויה. מה עושים? שוקלים לעזוב... מושכים השקעות.. מעבירים חברות ורושמים אותם בחו"ל.. ומכחישים שהם ישראלים/יהודים. נעבאך.
כך גם אני! אנלא קשור למלחמה! כואב לי נורא על "הבלתי מעורבים בעזה.." ובכלל, מי סיפר לכם שאני ישראלי?! אנלא קשור לאפחד! הדבר היחיד שמעניין אותי זה שיש לי ג'ימייל והוא חסום!!! ל"ע. זה מה מעניין אותי! כל השאר דברו עם ביבי ושרה!

הוי אומר למעיישה,
פניתי לידיד מעבר לייבשת וביקשתי לשלוח לו לטלפון קוד אימות (ואין ולא יהיה לו קשר למייל, כמו שגוגל מציינים לקחת מס' אחר מחבר/משפחה)
רק בעיה קטנה... אחרי כ"כ הרבה נסיונות ובדיוק כשהפתרון אצלי ביד החשבון הושבת... הגשתי ערעור וציינתי מספר פניה של גוגל, להוכיח שכל הנסיונות היו בהוראת הדרכת הנציגים שלהם, בתקווה שאכן ישחררו לי.

אמרתי את הפתרון לחבר שגם נחסם לו המייל - לקח ממישהו מספר אנגלי - ועובד לו!!!

אז זהו יש פתרון, עד סיום המלחמה ו/או מציאת פתרון ע"י מוכשרי טכנאי גוגל (המוקדם מביניהם) פשוט להשיג מספר חו"ל ולשלוח לשם סיסמה.

נ.ב.
לדעתי העניה הפתרון שעלה פה למחוק את מספר הטלפון לשחזור החשבון ולהשאיר רק מייל זה לא בטוח ב100%. יכול להיות שיום אחד יבקשו אימות, ולא יספיק רק מייל. אולי כן אולי לא.
בכ"א כדאי לשקול לפני שמסירים את מס' הפל', מחשש שביום שאינו בהיר ייחסם המייל ואיתו הפרנסה וצרכיה. ה"י.
בקרוב על כל הבלתי מעורבים בעזה. אמן כן יהי רצון.
למעיישה! מה אפשר לעשות כשנחסם המייל והם נותנים לי רק אפשרות לערער והם אפילו לא נותנים אפשרות לשלוח קוד SMS [שאת זה אגב הצלחתי לפתור עם טלפון ישראלי!] יש מה לעשות חוץ מלהגיש עירעור?? והאם הם מתייחסים לעירעורים??????

אסתיס

משתמש מקצוען
להקדים רפאה למכה, האם יעזור לשנות בהגדרות החשבון, את ברירת המחדל של קידומת המדינה, למדינה אחרת, לא ישראל?

שמחה ד

משתמש רשום
יש פיתרון בסייעתא דשמיא!! לא נכנסים בדרך הרגילה בג'ימל אלא פותחים את הגוגל לפני שנכנסים למייל . למעלה בצד שמאל יש את העיגול שבדרך כלל שם מופיע תמונת הפרופיל...פותחים את זה יש שם אפשרות של סינכרון. עושים הפעלת סינכרון ואז הוא מבקש את המייל ואת הסיסמא[והוא אינו מבקש לאשר שאתה לא רובוט]ואז הוא מבקש לשלוח SMS מכניסים מספר עם אפשרות SMS והוא שולח וזה עבר בשלום בכל המקרים יצוין שבמהלך הזה הוא מבקש SMS בפורמט השכיח ולא כמו שמקבלים כשנכנסים דרך ג'ימל שאינו מוכר וגם אינו מקבל מספרי ט
ניסיתי, לא עבד! שולח קוד ל- SMS מה עושים??????

"שמחה וששון"

משתמש צעיר
ניסיתי, לא עבד! שולח קוד ל- SMS מה עושים??????
מס' SMS מחו"ל.

אכן כדאי לפרסם, שמעתי וקיבלתי פניות בינתיים מלא מעט אנשים שנחסם להם. חלקם זה המייל של העסק, והלך המייל הלך העסק... א"א אפילו לשלוח מייל חוזר אוטומטי ללקוחות שפתחנו מייל חדש וכו'.. כי המייל חסום וזה נורא מעצבן.

יש פתרון זמני, עד סיום המלחמה וביאת משיח צדקינו אמן.
זה לא נחמד להרגיש זמני, ולא להישען על "טובות" של בעלי SMS עם מס' מחו"ל. אבל אנחנו בגלות...

תפיצו לתועלת הרבים!
פרנסה בהרחבה לכולם.

דמוקרטיה

משתמש פעיל
"תודה על ההמתנה בסבלנות.

סוף ציטוט.

@"שמחה וששון" תוכל להעלות צילומי מסך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה