עזרה אל תגידו לי זה לא יקרה - רפואה למכת החסימות בג'ימייל

CO2

עריכה לשונית היא חמצן לטקסט
מנוי פרימיום
בעקבות רבבות האשכולות שצצים פה מדי שעה בעניין חסימת חשבונות בגוגל לבעלי טלפונים כשרים,
אנא הקדימו רפואה למכה, באופן פשוט מאוד:
היכנסו לחשבון גוגל שלכם,
הגדירו כתובת מייל לשחזור חשבון - הכי פשוט כתובת של מישהו מוכר וקרוב שבקלות יוכל להביא לכם את הקוד לשחזור,
ומוחקים את מס' הטלפון המשויך לחשבון - ברגע שאין טלפון משויך גוגל לא תוכל לדרוש סמס.

אם כבר יש לכם מייל לשחזור, ולא מחקתם את מס' הטלפון, וגוגל חוסמת ומבקשת סמס - היכנסו ל'קבל עזרה' - האחרונה באופציות לאימות חשבון, ופעלו על פי ההוראות.

אל תגידו 'לי זה לא יקרה', כי בפעולה פשוטה אפשר לחסוך המון עוגמת נפש.
בהצלחה :)

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לי לא מוגדר שום מספר טלפון שמשויך לחשבון (רק החשבון נפתח עם טלפון לא כשר, לא הצלחתי לפתוח ללא קבלת סיסמת סמס. אבל לא שמרתי את המספר בשום מקום כי הוא לא שלי),
ובכל אופן זו צורת האימות היחידה שגוגל מציעה לי:
‏‏לכידה.JPG

כשאני מנסה לבקש עזרה כתוב שיש שגיאה בטופס והוא לא נשלח.

CO2

מנוי פרימיום
לי לא מוגדר שום מספר טלפון שמשויך לחשבון (רק החשבון נפתח עם טלפון לא כשר, לא הצלחתי לפתוח ללא קבלת סיסמת סמס. אבל לא שמרתי את המספר בשום מקום כי הוא לא שלי),
ובכל אופן זו צורת האימות היחידה שגוגל מציעה לי:
צפה בקובץ המצורף 1589803
כשאני מנסה לבקש עזרה כתוב שיש שגיאה בטופס והוא לא נשלח.
אם פתחת את החשבון עם טלפון, כנראה שהוא כן משויך, אלא אם מחקת אותו

רק אושר!

משתמש מקצוען
בעקבות רבבות האשכולות שצצים פה מדי שעה בעניין חסימת חשבונות בגוגל לבעלי טלפונים כשרים,
היכנסו לחשבון גוגל שלכם,
הגדירו כתובת מייל לשחזור חשבון - הכי פשוט כתובת של מישהו מוכר וקרוב שבקלות יוכל להביא לכם את הקוד לשחזור,
ומוחקים את מס' הטלפון המשויך לחשבון - ברגע שאין טלפון משויך גוגל לא תוכל לדרוש סמס.

אם כבר יש לכם מייל לשחזור, ולא מחקתם את מס' הטלפון, וגוגל חוסמת ומבקשת סמס - היכנסו ל'קבל עזרה' - האחרונה באופציות לאימות חשבון, ופעלו על פי ההוראות.

מה סדר הפעולות כדי להגיע להגדרת חשבון לשחזור ולמחיקת הפלא?

CO2

מנוי פרימיום
מה סדר הפעולות כדי להגיע להגדרת חשבון לשחזור ולמחיקת הפלא?
כשהחשבון פתוח, פותחים את הסמל של 9 הנקודות בצד שמאל למעלה - הסמל של אפליקציות גוגל
נכנסים ל'חשבון'
נכנסים ללשונית אבטחה, אופן הכניסה לחשבון
מספר הטלפון אמור להיות מוצג, ולידו אופציה לעריכה או מחיקה - בוחרים במחיקה
לגבי חשבון מייל לשחזור - אני הוספתי את זה פעם כשקפצה לי ההצעה הזו בכניסה לחשבון, אז אין לי מושג איך זה מופיע בהגדרות - אדרבה תעדכנו בשביל כולם
כרגע זה מופיע לי יחד עם הטלפון (ההצעה להוסיף טלפון...)

מייל

משתמש פעיל
אני לא רשמתי מספר ובישו אימות על מספר שאני לא מכיר בכלל

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אם פתחת את החשבון עם טלפון, כנראה שהוא כן משויך, אלא אם מחקת אותו
הוא לא משויך,
עכשיו ב"ה החשבון שוחזר אחרי צ'אט עם נציג גוגל ובדקתי מה הגדרתי באופציות השחזור.
לא היה שם מספר טלפון,
אבל ב"ה כן היתה כתובת מייל ובאמצעותה שחזרתי.
בינתיים החשבון לא פעיל עדיין,
אמרו לי שאמתין 24 שעות בלי לגעת ואז אנסה שוב.
אבל בכל מקרה, מסתבר שגם אם אין מספר טלפון משויך- זו לא ערובה לכך שגוגל לא יבקשו אימות דווקא באמצעות טלפון.

בעיניי זו פשוט הזיה שאנחנו תלויים ברמה כזו בגחמות שלהם,
וביכולות לסגור או לפתוח חשבונות כאוות נפשם ללא שום סיבה נראית לעין.

אבי 15

משתמש פעיל
אולי בהזדמנות זו - יש כאן מישהו עם מנוי לגוגל שיכול לומר כמה השירות לקוחות שלהם שווה? לדוגמא לשיחזור מייל ישן [יש לי תאריך מחיקה] ועוד שלל בעיות [מייל אחר שיש בעיה בכתובת לשיחזור חשבון]
תודה

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
היכנסו לחשבון גוגל שלכם,

תודה על ההודעה החשובה מאוד.
===========
הגדירו כתובת מייל לשחזור חשבון - הכי פשוט כתובת של מישהו מוכר וקרוב שבקלות יוכל להביא לכם את הקוד לשחזור
לוודא שכתובת המייל מאומתת לשחזור החשבון [ואין שם סימן קריאה].
===========
===========
חשוב מאוד שלא תהיה אפשרות שכתובת המייל לשחזור והסיסמה שלה פתוחים באותו דפדפן.
לוודא שהדפדפן דורש סיסמה כדי להיכנס לכתובת השחזור וגם לא שמר את הסיסמה הנ"ל.

לא לעשות שתי כתובות מייל שאחד הוא השחזור של השני.

ללא ההגדרות הנ"ל ניתן לפרוץ למייל [מה שקרה לי] והדבר דומה לאדם שנועל את ביתו אבל משאיר את המפתח תלוי על הדלת.

נערך לאחרונה ב:
  • תודה
Reactions: CO2

נתיי

משתמש פעיל
כשהחשבון פתוח, פותחים את הסמל של 9 הנקודות בצד שמאל למעלה - הסמל של אפליקציות גוגל
נכנסים ל'חשבון'
נכנסים ללשונית אבטחה, אופן הכניסה לחשבון
מספר הטלפון אמור להיות מוצג, ולידו אופציה לעריכה או מחיקה - בוחרים במחיקה
לגבי חשבון מייל לשחזור - אני הוספתי את זה פעם כשקפצה לי ההצעה הזו בכניסה לחשבון, אז אין לי מושג איך זה מופיע בהגדרות - אדרבה תעדכנו בשביל כולם
כרגע זה מופיע לי יחד עם הטלפון (ההצעה להוסיף טלפון...)
הבעיה אצלי זה שאני רוצה למחוק את מספר הטלפון שלי מחשבון גוגל הוא מבקש לעשות אימות ואז חזרנו לאותה הבעיה

אבי 15

משתמש פעיל
דיברו כאן על לפרוץ את הסים ולקבל SMS האם אפשר להסביר למה יתכוונו?
אני מכיר דרך אחת ע"מ לקבל SMS למספר הכשר, בחברת גולן ניתן לקבל [לא לשלוח] לטלפון [האמת שלא ניסיתי אבל ככה ידוע בציבור] אז פשוט תעברו לגולן למשך חודש ותשתמשו עם C2

אבי 15

משתמש פעיל
בחשבון שלי יש בעיה אחרת שבכתבות לשיחזור חשבון איכשהו מופיע כתבות מייל לא תיקנית במקום GMAIL,COM חסר לו אות אחת וזה בעצם GMAL.COM
ביאור 2024-03-05 163414.jpg
השאלה היא האם נציג גוגל יכול לפתור לי את הבעיה

קבצים מצורפים

• 1709649142616.png
    1709649142616.png
    KB 2.8 · צפיות: 12

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה