אלמנה

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
@אשר שרבר
יש לי תחושה שהקטע נכתב קודם בהפוך, כלומר- בעל שאשתו נפטרה, מסקרן אותי מאד האם נכונה התחושה?
ממש לא, כמו שכתבתי כבר לעיל זה נכתב בעקבות אשה על אחותה.

אני לא חושב שאשה שונה מאיש בהקשרים האלו. אני כן חושב שרגשות סותרים יכולים לבוא בעת ובעונה אחת.
אני אתן דוגמא אצלי אישית, כשאחותי שמעה שאמא שלי חולה, מאוד. (זה היה לפני שנים רבות) היא נשמה לרווחה. כי עד אז היא הבינה שמהו קורה, והמתח הרג אותה. ברגע שהסיפור מוסגר. היא נשמה לרווחה. למרות שבאותו רגע הוברר לה שאין לאמא אלא כמה שבועות או חודשים ספורים.

ואני בהחלט יכול להבין גם ברגעי הפטירה את תחושת ההשלמה. זה הרי רגע אחד שמתנקזים אליו חודשים רבים של הכנה נפשית, שלפעמים היא לא מאורגנת ולא מסודרת. ופתאום זה קורה. ויש שם השלמה והקלה ועצב ובכי. הכל בעוצמות חזקות מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה