שיתוף איסתרק בגרסת הבינה מלאכותית- ai

רוח פרצים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
הבנתי סופית שהגולם קם על יוצרו כשביקשתי ממנו לצייר ''נסיך כוזרי יפה תואר בעל שיער ארוך ובלונדיני''- תיאור די פשוט לאיסתרק, והגולם פשוט עשה את זה. טוב, עם כמה טעויות מביכות כמו עגילים או שלושה ידיים,
אבל לא יודעת למה, אבל עכשיו פחות מתחשק לי להשקיע שעות על גבי שעות בציורים כשהמחשב עושה אותם מושלמים הרבה יותר בהרבה פחות זמן.
מה איתכם? צילום מסך 2023-08-20 183014.pngצילום מסך 2023-08-20 183733.pngצילום מסך 2023-08-20 183755.png

dream_TradingCard-44.jpgdream_TradingCard-42.jpgdream_TradingCard-46.jpgdream_TradingCard-43.jpgdream_TradingCard-47.jpg

נועה ב

משתמש מקצוען
חלק מהתמונות נראות יותר בת מבן, בתווי הפנים
ויש תמונה עם ידים כפולות

עדיין הייתי מעדיפה ציור של מי שקרה וחווה את הספר עמוק מאמינה שהבעות הפנים ייטיבו לבטא את התלבטות, האמת, הקשיים והנפש העשירה
יותר מבינה מוכשרת ככל שתיהיה אך נטולת רגש

רוח פרצים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
חלק מהתמונות נראות יותר בת מבן, בתווי הפנים
ויש תמונה עם ידים כפולות

עדיין הייתי מעדיפה ציור של מי שקרה וחווה את הספר עמוק מאמינה שהבעות הפנים ייטיבו לבטא את התלבטות, האמת, הקשיים והנפש העשירה
יותר מבינה מוכשרת ככל שתיהיה אך נטולת רגש
במנגה ככה מציירים בנים.
בציור שהוא לא אמנות, לא צריך רגש. צריך שיבטא את מה שהוא היה צריך לבטא.
וחוץ מזה, בדיוקן לא מציירים התלבטויות. הוא לא עמד בפני הצייר המלכותי ועשה פרצוף שיבטא התלבטות, אמת, קושי ונפש עשירה... הוא עשה פנים רציניות ומלכותיות וחשב לעצמו בערגה מה יהיה הסלטים בארוחת הצהריים...

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
הבנתי סופית שהגולם קם על יוצרו כשביקשתי ממנו לצייר ''נסיך כוזרי יפה תואר בעל שיער ארוך ובלונדיני''- תיאור די פשוט לאיסתרק, והגולם פשוט עשה את זה. טוב, עם כמה טעויות מביכות כמו עגילים או שלושה ידיים,
אבל לא יודעת למה, אבל עכשיו פחות מתחשק לי להשקיע שעות על גבי שעות בציורים כשהמחשב עושה אותם מושלמים הרבה יותר בהרבה פחות זמן.
מה איתכם?צפה בקובץ המצורף 1446148צפה בקובץ המצורף 1446149צפה בקובץ המצורף 1446150

צפה בקובץ המצורף 1446151צפה בקובץ המצורף 1446152צפה בקובץ המצורף 1446153צפה בקובץ המצורף 1446154צפה בקובץ המצורף 1446155
1. חלק חסום בנטפרי, כנראה 'הטובים' - נראה לי שאחד מהם דווקא פתוח בתמונת פרופיל...
2. למה אין תיוג ל 'ממלכה במבחן'? איך זה יקפיץ את כל האוהדים?

מונולוג

משתמש פעיל
בכל האשכולות של ציורי ממלכה במבחן, גם כאן -
הגיבורים ללא כיפה / כיסוי ראש כלשהוא.
למה? הרי הם היו יהודים.....!
ולא סתם יהודים, אלא יראי שמים!

אז הנה אתגר:
להוסיף להם 'כיפה' שתתאים לסגנון ולתקופה.

דנמרק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בכל האשכולות של ציורי ממלכה במבחן, גם כאן -
הגיבורים ללא כיפה / כיסוי ראש כלשהוא.
למה? הרי הם היו יהודים.....!
ולא סתם יהודים, אלא יראי שמים!

אז הנה אתגר:
להוסיף להם 'כיפה' שתתאים לסגנון ולתקופה.
בזמנם עוד לא היה נהוג ללכת עם כיסוי ראש (ככה זכור לי שנכתב באחד האשכולות)

אלמוג מ.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
במנגה ככה מציירים בנים.
בציור שהוא לא אמנות, לא צריך רגש. צריך שיבטא את מה שהוא היה צריך לבטא.
וחוץ מזה, בדיוקן לא מציירים התלבטויות. הוא לא עמד בפני הצייר המלכותי ועשה פרצוף שיבטא התלבטות, אמת, קושי ונפש עשירה... הוא עשה פנים רציניות ומלכותיות וחשב לעצמו בערגה מה יהיה הסלטים בארוחת הצהריים...
אני חושב שהם הגיבו על מה שכתבתם בעניין חוסר המוטיבציה לשבת לצייר, שבציור אנושי יש יותר הבעה של רגשות (לאו דווקא בדיוקן. בקומיקס לדוג'..)

וגם אם במציאות לכאורה אין הרבה הבעה של רגשות על הפנים, בציור כן, כי המדיה חייבת להעביר לנו את המידע הזה. כמו שזה כתוב בספר, זה מצוייר בקומיקס.

R.E.Y

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אני רואה רק מה שפתוח בנטפרי.
מאוד חמוד!
חוץ מהאורך האגדי של השיער, חוסר העדינות של הדמות והפנים הצרות. לאיסתרק מתאים פנים רחבות יותר.
:giggle:

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
מובן מאוד.
ועצוב מאוד.
וכל ההערות על חוסר דיוק או מבע עדין, תתבטלנה בעוד תקופה קצרה כשהגולם יקום על יוצרו לגמרי,
וכבר סימן ההיכר של ציור אנושי יהיה דוקא חוסר השלמות של הציור.
לא ירחק היום שהבינה תייצר סרטים משל עצמה, ומחשבים אחרים יצפו בהם וגם יתנו ביקורות..

אולי בכל זאת משהו קצת מרגיע:
כל הסיבה שהמחשב 'עושה אותם מושלמים בהרבה פחות זמן',
היא בגלל אנשים כמוך שישבו והשקיעו וטרחו וציירו ואיירו וכיירו בשלמות ולא שיירו.
הוא בנוי על אנשים דוגמתך!
הוא רק אוסף ממרחבי הרשת מושגים ורעיונות שהשקיעו ועמלו בהם אנשים כמוך, ומגיש לך.
אז בעצם, אם חושבים על זה כך: גם לך ולשכמותך יש חלק בציור ההוא!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה