שיתוף איסתרק בגרסת הבינה מלאכותית- ai

נועה ב

משתמש מקצוען
היי לכל הנטפריים
תפתחו תמונה אחת בגדול ואז תדפדפו ותראו תמונות נוספות פתוחות (חלק עדיין חסומות)

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
מוזר.
אני גם בנטפרי,
וזכור לי שכשמעלים פידיאף- אז כן ניתן לראות...
נראה לי שלאחרונה חל שינוי במדיניות, אבל אולי זה רק ב PDF מפרוג.
היי לכל הנטפריים
תפתחו תמונה אחת בגדול ואז תדפדפו ותראו תמונות נוספות פתוחות (חלק עדיין חסומות)
לייתר דיוק: רק אחת נשארת חסומה.

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
הבת שלי אומרת שהוא דומה יותר ליקוואל - עם המבט הקשוח והקודרני משהו...
בכל אופן, לפחות כרגע באמת אין תחליף לאיור האנושי, שיודע לדייק באופי וברגשות לפי המקור.
מעניין אותי - אולי אפשר להשתמש באיורים המלאכותיים הללו ועל גביהם לערוך שיפורים כך שיתאימו יותר ל"מציאות"?

RutiArt

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
אין מה להגיד הזוי , הראשונות יותר מוצלחות בעיני יותר מחוספסות ונותנות הרגשה של דמות מסוימת ולא סתם נסיך גנרי .

המסודרת

משתמש מקצוען
טוב , מבין התמונות החסומות והפתוחות
אלו הכי מתקרבות
יש בהן כבר סיפור עלדמות
לא רק יצירה של דודה בינה

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2023-08-20 183014.png
    צילום מסך 2023-08-20 183014.png
    KB 208.1 · צפיות: 79
  • צילום מסך 2023-08-20 183755.png
    צילום מסך 2023-08-20 183755.png
    KB 189.3 · צפיות: 75

ש זאקס

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אם השיער ארוך כי עשית אותו נסיך
הסוס אמור להיות שחור.
ואם הסוס לבן- השיער אמור להיות מקוצץ (מלך)...

רוח פרצים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אם השיער ארוך כי עשית אותו נסיך
הסוס אמור להיות שחור.
ואם הסוס לבן- השיער אמור להיות מקוצץ (מלך)...
וואלה. לא זכרתי.
נכון! ומי שמציירת את מיכאל, לא לשכוח לצייר לו סוסה ברודה!
איך איסתרק נטש את סוסו השחור למנעמי המלכות?

שרבוטים

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
לא דומה ולא כמעט!!! לאיסתרק היה תלתלים, אסופים לפקעת. לא שיער ארוך חלק ומפוזר ככה. וגם בכלל בלי לסת מרובעת ככ. והתנוחה לא אמורה להיות ככ פראית. הוא אמור להיות עם תנוחה שולטת, קצת יותר רגוע ועדין דומיננטי, וזה ממש לא הזכיר לי את זה. יותר מזכיר לי הדמות הזאת את הדמויות של הנסיכים בסרטים המצויירים. המבע צריך להיות קצת יותר רך ונעים, כי גם אם צייר צייר אותו בשביל הממלכה הם אמורים להכיר מלך שהוא לא רק מפחיד ומאיים. מלך לפני הכל הוא אמור להיות קשוב אל העם.
לא התחברתי לציור, סליחה

ש זאקס

משתמש פעיל
צילום מקצועי
באתי לכתוב על ענין השיער וראיתי שהקדימו אותי...
אז אכן- לתשומת לב יוצרי דמויות ממלכה:
שיער הנסיכים של כוזר אכן לא סופר אך לא עמד פרוע (!) אלא נאסף לפקעת, מלבד שיער הפאות שהשתלשל משני צידי פניהם.

לגבי מה שכתבה @שרבוטים- הפראיות, כנראה, מובנית בבינה ללא יכולת הסרה ולכן צריך לקבל בסלחנות את הדמויות היוצאות תחת קולמוסה (זה לא אשמתם שהיוצרת שלהם פרועה במעט ומתבססת על כל מיני דמויות שהן לא סמל הרכות...)

מאירלה

משתמש מקצוען
מה שבטוח שלא את כל התמונות זיהו הבודקים הגויים/רובוט של נטפרי כתמונה של אשה:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

מוזיקאית בדם

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
נכון כשמעלים פידיאף זה נפתח לדעתי כי אני פשוט לא בנטפרי אבל על כל התגובות אני דוקא כן דימינתי ככה את איסתרק

אבטיחית

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
הסגנון השני באמת מאוד נשי ולא אהבתי.
מהסגנון הראשון הם קצת קצת מזכירים את איסתרק בפרטים קטנים כמו העינים.
במנגה ככה מציירים בנים.
בציור שהוא לא אמנות, לא צריך רגש. צריך שיבטא את מה שהוא היה צריך לבטא.
וחוץ מזה, בדיוקן לא מציירים התלבטויות. הוא לא עמד בפני הצייר המלכותי ועשה פרצוף שיבטא התלבטות, אמת, קושי ונפש עשירה... הוא עשה פנים רציניות ומלכותיות וחשב לעצמו בערגה מה יהיה הסלטים בארוחת הצהריים...
ולגבי זה... יש צדק חלקי. יש ציורים שלא צריכים רגש, אבל ספציפית איסתרק למשל, זו דמות שלגמרי לגמרי דורשת רגש בציור שלה כמו שכתבה
חלק מהתמונות נראות יותר בת מבן, בתווי הפנים
ויש תמונה עם ידים כפולות

עדיין הייתי מעדיפה ציור של מי שקרה וחווה את הספר עמוק מאמינה שהבעות הפנים ייטיבו לבטא את התלבטות, האמת, הקשיים והנפש העשירה
יותר מבינה מוכשרת ככל שתיהיה אך נטולת רגש
מי שמצייר את האיסתרק חייב בשביל שיבינו שזה איסתרק, את מה שמאפין אותו! רגשות והבעות פנים!

ד. פריד

משתמש מקצוען
בכל האשכולות של ציורי ממלכה במבחן, גם כאן -
הגיבורים ללא כיפה / כיסוי ראש כלשהוא.
למה? הרי הם היו יהודים.....!
ולא סתם יהודים, אלא יראי שמים!

אז הנה אתגר:
להוסיף להם 'כיפה' שתתאים לסגנון ולתקופה.
יש את הפאה ;)

הודיה גולדברג

מאסטרית קורסים דיגיטליים UX.UI
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
לא דומה ולא כמעט!!! לאיסתרק היה תלתלים, אסופים לפקעת. לא שיער ארוך חלק ומפוזר ככה. וגם בכלל בלי לסת מרובעת ככ. והתנוחה לא אמורה להיות ככ פראית. הוא אמור להיות עם תנוחה שולטת, קצת יותר רגוע ועדין דומיננטי, וזה ממש לא הזכיר לי את זה. יותר מזכיר לי הדמות הזאת את הדמויות של הנסיכים בסרטים המצויירים. המבע צריך להיות קצת יותר רך ונעים, כי גם אם צייר צייר אותו בשביל הממלכה הם אמורים להכיר מלך שהוא לא רק מפחיד ומאיים. מלך לפני הכל הוא אמור להיות קשוב אל העם.
לא התחברתי לציור, סליחה
בשביל "הבינה" זה ממש נחמד
ואפילו יותר מזה ;)

רוח פרצים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
ולגבי זה... יש צדק חלקי. יש ציורים שלא צריכים רגש, אבל ספציפית איסתרק למשל, זו דמות שלגמרי לגמרי דורשת רגש בציור שלה כמו שכתבה
אני לא חושבת. מהללאל אולי, היה הרבה יותר מוחצן מאסתרק ואותו הייתי מציירת עם מבט נחוש ומלא רגש.
אבל איסתרק הוא בן אדם שקול. הוא בן אדם שכלי. הוא לא בן אדם עם רגש חזק ומוחצן. לכן אני לא חושבת שיש בעיה בהבעות פנים.

• תודה
Reactions: צ

ש זאקס

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני לא חושבת. מהללאל אולי, היה הרבה יותר מוחצן מאסתרק ואותו הייתי מציירת עם מבט נחוש ומלא רגש.
אבל איסתרק הוא בן אדם שקול. הוא בן אדם שכלי. הוא לא בן אדם עם רגש חזק ומוחצן. לכן אני לא חושבת שיש בעיה בהבעות פנים.
הוא צריך להיות קצת יותר רך, לא עד כדי כך נוקשה ועז.
אני לא הייתי מעריצה מלך קשוח כזה ובסידרה מתואר כמה הוא היה נערץ ואהוב ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה