מידע שימושי אינדיגו - חול המועד סוכות - כל מה שרצית לדעת

מצב
הנושא נעול.

רות. פ.

משתמש פעיל
גם אני חזרתי עכשיו מהסרט
סרט יפה מאוד ומאוד מושקע
היה ממש עמוס ולפי דעתי היו צריכים לא להכניס ברגע שנגמרו המקומות ישיבה..!!!!

לי היו כמו דברים לא מובנים בסרט
1.
איך הדוכסית שחררה אותה בסוף אחרי שהיא אמרה לה, שלמרות שהיא הביאה לה את המתכון לאינדיגו היא לא משחררת אותה
2.
כל הסימנים הראו שרוזה היא הבת של ראשל
ורק בגלל שהצלקות לא בכף היד אלא מאחורי הכף יד היא לא הבת שלה.....
נו באמת לא אמין בעליל , הילדות באותו גיל, לשתיהן יש אבא יעקב ושתיהם בנות של רופא ולשתיהם יש צלקות מעלוקות...... זה היה מוזר
3.
השחקנית ששיחקה את דיתה ממש שחקנית טובה אבל לא הרגישה לי מתאימה לתפקיד את דיתה

כינור דוד studio

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
הפקות ואירועים
גם אני חזרתי עכשיו מהסרט
סרט יפה מאוד ומאוד מושקע
היה ממש עמוס ולפי דעתי היו צריכים לא להכניס ברגע שנגמרו המקומות ישיבה..!!!!

לי היו כמו דברים לא מובנים בסרט
1.
איך הדוכסית שחררה אותה בסוף אחרי שהיא אמרה לה, שלמרות שהיא הביאה לה את המתכון לאינדיגו היא לא משחררת אותה
2.
כל הסימנים הראו שרוזה היא הבת של ראשל
ורק בגלל שהצלקות לא בכף היד אלא מאחורי הכף יד היא לא הבת שלה.....
נו באמת לא אמין בעליל , הילדות באותו גיל, לשתיהן יש אבא יעקב ושתיהם בנות של רופא ולשתיהם יש צלקות מעלוקות...... זה היה מוזר
3.
השחקנית ששיחקה את דיתה ממש שחקנית טובה אבל לא הרגישה לי מתאימה לתפקיד את דיתה
1.
כי היא אמרה שהיא אוהבת אומץ ולכן שחררה אותה אבל אם שמת לב זאת היתה "קריזה" ואחכ חזרה בה...
2.
זאת בדיוק הנקודה שהפריעה גם לי!!

ותן חלקנו!!!

משתמש פעיל
גם אני לא הבנתי את זה. זה ייהרג ואל יעבור???

בפראג. אומרים בהתחלה.
האימא לכאורה נפטרה לפני השריפה, והאבא - אומרים שנפטר כמה שבועות אחרי השריפה.
אגב, אף אחת לא הזכירה פה את שיר הנושא, שהשחקניות שרו. אהבתי את זה ממש. זו יציאה שלא הייתה עדיין...
כן את זה גם אני ממש אהבתי

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
שכחתי מהדבר הגאוני הזה שקוראים לו ספויילר ;)
הפריע לי שרוזה לא הבת של ראשל(נראה לי כך קראו לה?) זאת אומרת לא הפריע לי שזאת לא הבת שלה , אבל היו מדי רמזים בולטים לכך שכן (העלוקות במיוחד) ואז שגילו שלא אז זה הרגיש מדי "בדווקא" היה אפשר לתת אולי רמזים פחות בולטים שישאירו אותך יותר בסימן שאלה לגבי זה ולא ישר להבין שהיא הבת שלה ואז בסוף לא , הרגיש לי קצת חסר היגיון...אולי יש שיחשבו אחרת ממני אבל אשמח לאיזשהו הסבר על המניעים אם אפשר:sneaky:
אבל אין מה לדבר חוץ מזה , הכל היה מושלם מא' ועד ת'!
רווח לי מאד שהיא לא הבת שלה כי רק בסיפורים הכל מסתדר ובסוף מוצאים אחד את השני. וזה בסדר גמור שיש דברים זהים וקרובים.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
הבת שלי היתה.
נהנתה מאוד מאוד
אבל אומרת שהסיפור לא נגמר

@טנא הפקות - יהיה חלק ב'?
בטח שלא נגמר
רצתה לראות אותה נשואה באושר ועושר.
ולדעתי כל היופי של הספור זה איך שהוא נגמר. בחיים ההתמודדויות לא נגמרות ואין פתרון להכל והספור היה על פרק הזמן ההוא.

כינור דוד studio

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
הפקות ואירועים
רווח לי מאד שהיא לא הבת שלה כי רק בסיפורים הכל מסתדר ובסוף מוצאים אחד את השני. וזה בסדר גמור שיש דברים זהים וקרובים.
אני גם אהבתי את הרעיון שהיא לא הבת שלה כי בדרכ זה מה שקורה אבל כן הפריע לי שזה היה מדיייי מוקרץ ולא הגיוני כי היא נתנה יותר מדי סימנים שכן...זה ממש גבל בחוסר הגיון...היה צריך לתת סימנים פחות בולטים שישאירו לך מקום למחשבה והתלבטות אם זו היא או לא...
אם לא היה את הסימן של העלוקות זה היה יכול להיות ממש מגניב , הקטע עם העלוקות כבר היה יותררר מדי

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
אני גם אהבתי את הרעיון שהיא לא הבת שלה כי בדרכ זה מה שקורה אבל כן הפריע לי שזה היה מדיייי מוקרץ ולא הגיוני כי היא נתנה יותר מדי סימנים שכן...זה ממש גבל בחוסר הגיון...היה צריך לתת סימנים פחות בולטים שישאירו לך מקום למחשבה והתלבטות אם זו היא או לא...
זה שהיא בת של רופא וגם קראו לו יעקב זה באמת מוגזם
אבל עדיין אהבתי לראות שלא הכל מסתדר ונפתר

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
לא יודעת מה איתכן אבל כאב לי שבסוף דיטה לא התארסה עם הבן של ראשל....
אני דווקא אהבתי שהסוף לא היה קיטשי מידי, אבל לדעתי זה כן היה קצת יותר מידי-
גם רוזה היא לא הבת של ראשל, וגם דיטה לא התארסה...
זה היה צריך להיות אחד מהשניים....

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
שאלתי גם כן אולי מהדפיקות על הדלת של הכרם?
וגם איך הידיים שלה אזוקות שדיטה נכנסת אם אמא שלה לא אזקה אותה שיצאה מהכרם?
הידיים שלה היו אזוקות? לא שמתי לב...
וגם אני חשבתי שהם נשברו מהדפיקות... שימו לב שבסוף רואים שיש לה תחבושות על האגרופים...

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה