עזרה אימפולסיבי- נא עזרתכם

miri r

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבבה!
הם עובדים עם כללית?

באיזור הצפון ידוע על מטפל מוסמך?
בשמחה.

אין לי מושג לגבי ההסדר עם כללית, את יכולה לשאול במרפאה.
הם מקבלים פרטי ושווים כל שקל.

אין לי מידע כלשהו באיזור הצפון.

יחזקאל קראוס

מאמן אישי לחיים מלאים יותר ומספקים יותר
מנוי פרימיום

יחזקאל קראוס

מאמן אישי לחיים מלאים יותר ומספקים יותר
מנוי פרימיום
שלום וברכה אם אנו באים מתוך הבנה שהאימפולסביות שלו היא נובעת ממקום רגשי, הדבכ הנכון לתת לילד זה מסגרת תמיכה, כטיפול רגשי או אימון.

אימון אישי הוא תהליך שהילד עובר עם עצמו.
ישנם מאמנים / מטפלים שמשלבים הדרכה להורים, מתוך ההבנה שהעולם של הילד נעזר באופן משמעותי בתמיכה ההורית.

בעולם האימון ישנם סגנונות רבים, חשוב לחור את הסגנון המתאים.

בהצלחה רבה

רחל rachel

משתמש רשום
מתוך 4 ילדי קש"ר שלי 3 עם טיפול תרופתי (אחד עוד לא בגיל... אבל מאובחן)
אחד צריך טיפול רגשי,
אחד פסיכולוג, ביה"ס חנ"מ(משולב גם עם odd)
והשלישי שום דבר מבינהם- הוא אוהב למידה, הוא כל הזמן שואל אותי מה הייתי עושה אם לא היה את הכדור- לא הייתי מצליח ללמוד בחיידר.
זה שכדאי מאד הדרכת הורים- זה נכון, זה שיש ילדים שצריכים טיפול פסיכולוגי זה גם נכון אבל יש הרבה ילדים שהטיפול התרופתי מספיק להם (וזה לא אומר שאין את התמודדויות שהובאו במהלך האשכול...)
לדעתי יתכן מאד ויש קשר בין ילדי adhd שחווים יותר תסכולים על ההיפריות שלהם לבין ילדי add שסובלים פחות מהערות הסביבה והכדור עוזר להם יותר להתרכז בלימודים.
יש המלצה ע רופא קש"ר?

רחל rachel

משתמש רשום
חייבת להגיב קצת נחרץ כי את דבריך קוראים גם הורים טריים או לילד אחד וזה מייאש מהתחלה
מדבריך נשמע שהכדור הוא לא מחויב וגם אם כן זה זניח

לא ולא!! הכדור הוא קודם לכל דבר אחר והכי חשוב בכל המערכה
בלי הכדור אין בכלל מה להתחיל לחשוב על כל החייבים שרשמת פה!!!!!!!!!!!

ממקום של הורה עם קש"ר ו 5 ילדים מאובחנים חלקם כבר מבוגרים , כאשר חלק טופלו מייד בכדורים וחלק לצערי לא מאחר ופעם לא היו כ"כ תחליפי ריטלין כמו היום
מה שרשמת פה הוא אולי נכון אבל לא במידה כזאת של חובה לכולם

ילדים שמאובחנים בזמן ומטופלים בתרופה מתאימה מגיל קטן יכולים לחיות מצוין ללא כל מה שרשמת
נכון טיפול רגשי תמיד יעיל ולפעמים חובה הדרכת הורים מכוונת להורי קש"ר מומלצת מאוד לא חיבים פסיכולוג
פסיכולוג ואפילו פסיכיאטר נצרכים הרבה פעמים- במיוחד שיש תחלואה נלווית כמו ocd או odd

יש הרבה מאוד ילדים שהמסגרת הרגילה מצוינת בשבילם והצוות לא חייב הדרכה ספציפית , אולי קצת יותר קשר עם הורים
ויש כאילו שאין מצב שילמדו בכלל במסגרת רגילה

לכן בבקשה לא כדאי לרשום בנחרצות הצהרות שגורמות להרגשה שאם ממילא חייבים כ"כ הרבה דברים והכדור הוא רק ... אז בואו נתיאש
יש לך הצלצה לרופא קש"ר?

שולי איטח

משתמש מקצוען
יש לך הצלצה לרופא קש"ר?
אין לי המלצה
כי אחרי הרבה נסיון
כמעט הכל זה ניסוי מעקב החלפות וכד
רופא קש"ר ימליץ אם להתחיל/יתן המלצה להחליף אם תבואי אליו שלא מספיק טוב/לא עוזר/יש תופעות שלא עוברות וכו

כל רופא קשב נחמד ובעל נסיון בקופת חולים יכול לעזור
יכול להיות שרופא פרטי מקבל מהר יותר, יש לו יותר סבלנות לשמוע לענות, ייתכן ויתן מייל פרטי שיוכלו לעקוב וכד

דרמה זה לא סיפור

כתיבה חדה מדויקת ואפקטיבית.
מנוי פרימיום
ממליצה מאוד על ד"ר ג'ני גולדשטיין, פסיכיאטית ילד ונוער, קשובה ומסורה.
מקבלת באזור ירושלים. ניתן להתייעץ איתה גם במייל לאחר הפגישה ולשוחח טלפונית. זמינה מאוד!
איך פונים עליה?
לא מצליחה למצוא בגוגל פרטים
אשמח לעזרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה