איך עושים באקסס?

chchch

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
1. אני רוצה שתהיה אפשרות לבחור על פי מה אני רוצה לבצע חיפוש לקוח (על פי ת.ז. או שם וכדו')
2. משום מה נוצרו 3 עותקים לתוכנה והמזכירה הכניסה נתונים כל פעם לעותק אחר, השאלה איך אפשר למזג את כל הנתונים מכל העותקים לטבלה אחת?
עשיתי יבוא וזה מיבא את כל הטבלה, אני רוצה ליבא רק את הנתונים לתוך טבלה קיימת ואז לעשות שאילתה של חופוש כפילויות ולמחוק את הכפולים.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
1. שאילתת בחירה - בקריטריונים לרשום סוגריים מרובעות, בתוכם לרשום את שם הפרמטר לבחירה (ת.ז., שם,) ואז בכל הפעלה של השאילתה ירשם הזן פרמטר, והשאילתה תתן רק את התוצאות המתאימות.
2. לעשות שאילתה חיפוש לא תואמים בין הטבלאות, וכך תוכלו לסנן מה שכפול.

chchch

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא הבנתי.
אם אני רושמת בקריטריונים של ת.ז. [הקש ת.ז.] ובקריטריונים של שם [הכנס שם] וכן הלאה אז בכל הפעלה של שאילתה הוא מבקש גם ת.ז. וגם שם וכן הלאה.
איך אני עושה שהוא יבקש פרמטר אחד על פי בחירה שלי?

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נראה לי שרק ע"י קוד אפשר, אולי גם בבונה המאקרו, אני לא מכיר מספיק את אקסס.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אפשר לכתוב בקריטריונים [הקשת ת.ז.] OR NULL ואז אם משאירים את זה ריק הוא מכניס את הכל.

אני מקווה שזה מובן.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לפי מה שמיכל כתבה, אפשר לעשות בשביל החיפוש טופס עם שדות וכפתור שמפעיל את השאילתה,
ובשאילתא כותבים בכל קריטריון:
[Forms]![שם_הטופס]![שם_תיבת_טקסט] Or Is Null
ניסיתי אצלי וזה עבד.

ת

תפארת1

אורח
עושים כך:

עושים שאילתת בחירה ואז ממירין אותה לשאילתת עדכון, מומלץ באמת לגבות שוב לפנ"כ את כל החומר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה