איך מרפאים פצעי בגרות?

• פותח הנושא NBHGV
  • פורסם בתאריך

SM!

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
רח' רבי עקיבא פינת רבי טרפון, מול בית כנסת הגדול,
אין לזה שם אבל בבית מרחקת שם יודעים מצויין במה מדובר...
לא תמיד יש להם את זה במלאי, אולי כדאי להתקשר קודם.
איך זה נראה?
אולי תוכלי לצלם לי??
היום הייתי שם והציע לי מדף שלם של משחות, למרות שביקשתי וניסיתי להגדיר לפי מה שכתבת....

מדיה ואתרים

בניה , עריכה ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
איך זה נראה?
אולי תוכלי לצלם לי??
היום הייתי שם והציע לי מדף שלם של משחות, למרות שביקשתי וניסיתי להגדיר לפי מה שכתבת....
מעניין הם אמרו מפורשות- יש להם משחה אחת ב- 180 ש"ח יש להם מספר טלפון של החנות את יכולה לדבר על זה איתם קודם - תגידי את המחיר הזה הם ידעו למה התכוונת קופסא עגולה - בצבע לבן עם פס כסף למעלה

• תודה
Reactions: SM!

SM!

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מעניין הם אמרו מפורשות- יש להם משחה אחת ב- 180 ש"ח יש להם מספר טלפון של החנות את יכולה לדבר על זה איתם קודם - תגידי את המחיר הזה הם ידעו למה התכוונת קופסא עגולה - בצבע לבן עם פס כסף למעלה
איזה מוזרררר
אולי ננסה שוב אחרי החג,
בכל אופן תודה על כל העזרה!!

איילת אבישג

משתמש צעיר
רק קיורוטן! מניסיון שלי ושל הרבה...
כמובן שחייב להיות במעקב (אצלי בכל אופן) כל חודש הייתי הולכת בקביעות לבדיקת דם
ועדיף כמובן מינון נמוך - להרבה זמן ולא מינון גובה - לקצת זמן
והתוצאות??? מושלמות!! ב"ה!!!

משקפיים ורודות

משתמש מקצוען
כמה עולה? מחזיק להרבה זמן?
ממש לא ממליצה על הסבון אבוקדו לבד,
אם כבר משתמשים במוצרים של פוראוור
תשתמשו בכל הערכה
שכוללת סבון, מסיכה, קרם...
לא עסק זול,
התוצאות איטיות ממש
אבל למי שמעוניין בטבעי אז שווה.

חלק מהאחים שלי השתמשו בקיורוטן- מעולה!!
חובה להיות במעקב בדיקות דם,
לוודא שלא פוגע בכבד.
בהצלחה

יוגורט

משתמש מקצוען
יש משחה קונבנציונאלית - טבע קוטן, אני משתמשת בה על כל פצעון. אדמומית של תינוק וכו' לאו דווקא פצעי בגרות.
לא יודעת להגיד כמה היא מחסלת , אבל וודאי היא עוזרת תוך כמה ימים ומשפרת משמעותית!

שבע יפול צדיק

משתמש צעיר

שבוע טוב, הייתי שם והם טענו שהם לא יודעים על מה אני מדבר, ושאני יתן שם, אמרתי שזה עולה 180 עגול עם פס כסף..., אז הם אמרו שאם זה מה שאני מתכוון אין להם, כי היה משהו ב180 שאין כבר היום שם,
אשמח למשהו שיודע יותר פרטים, שם, תמונות, וכדו',
או המלצה טובה "לא ראקוטן"
(כאגב משהו יודע עם זה מומלץ
)

נערך לאחרונה ב:

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שבוע טוב, הייתי שם והם טענו שהם לא יודעים על מה אני מדבר, ושאני יתן שם, אמרתי שזה עולה 180 עגול עם פס כסף..., אז הם אמרו שאם זה מה שאני מתכוון אין להם, כי היה משהו ב180 שאין כבר היום שם,
אשמח למשהו שיודע יותר פרטים, שם, תמונות, וכדו',
נכנסתי היום לבית מרקחת בר' טרפון גם בשביל זה, והבנתי שלא שאין להם כבר אלא כרגע אין להם (הוא קשקש משהו שאין להם במה למלא את הבקבוקים... ושזה לא תלוי בהם)
אבל הוא אמר שאפשר לנסות מדי פעם לראות אם הגיע,

אולי מעניין אותך גם...