איך מרפאים פצעי בגרות?

• פותח הנושא NBHGV
  • פורסם בתאריך

S234

משתמש פעיל
המלצו לי על משחה של בית מרקחת פרטית בבני ברק ומאז כבר כמה שנים אני משתמש איתה והיא עזרה מאוד, יותר מכל המשחות האחרות שניסיתי,
את המשחה מוכרים בבית מרקחת בב"ב רח' רבי עקיבא מול בית כנסת הגדול וזה עולה 180 ש"ח.

מצטרפת.
משחה מדהימה!!!!
מנסיון שלי ושל עוד הרבה שלא עזר להם שום דבר אחר.
היא גם לא דורשת יותר מדי התעסקות איתה,
פשוט מורחים בלילה ומסירים בבוקר את השאריות עם מגבון וכדומה
מומלץ!!!!

אילה-עריכה לכל מטרה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מנסיון של כמה שנים:

המשחה שהכי עזרה לי (והיה לי אדפרין וזינדקלין) היא אפידו - חיבת מרשם רופא.

כרגע אני משתמשת בסבון גרגירים (מגיע בשפורפרת גדולה) + מי פנים - שניהם של חברת גרנייר. ניתן לקנות בסופר פארם וכד' בעלות של כ-30-50 כל אחד. עזר פלאים לכמה אצלנו בבית.

אסתי עובדיה

משתמש רשום
אשמח לקבל פרטים לגבי המשחה שעולה 180
היכן בדיוק נמצא בית המרקחת?
ומה השם של המשחה
יעזור לי מאד!

אשמח לקבל פרטים לגבי המשחה שעולה 180
היכן בדיוק נמצא בית המרקחת?
ומה השם של המשחה
יעזור לי מאד!
רח' רבי עקיבא פינת רבי טרפון, מול בית כנסת הגדול,
אין לזה שם אבל בבית מרחקת שם יודעים מצויין במה מדובר...
לא תמיד יש להם את זה במלאי, אולי כדאי להתקשר קודם.

השף ברון

משתמש מקצוען
מכל האפשרויות שפגשתי
פתרון סופי ומוחלט זה רק ראקוטן.
מומלץ כמה שיותר מוקדם, חבל לסבול סתם.( לא בגיל 12..אבל חבל לחכות ל20)
בהצלחה!
לא כדאי להתחיל ישר עם ראקוטן עדיף לנסות קודם דואק ובכל מקרה עדיף לפנות לרופא עור שיתאים משחה/כדורים לסוג העור

אסתי עובדיה

משתמש רשום
לא כדאי להתחיל ישר עם ראקוטן עדיף לנסות קודם דואק ובכל מקרה עדיף לפנות לרופא עור שיתאים משחה/כדורים לסוג העור
אני השתמשתי בדואק ללא מרשם מרופא ונהיה לי יובש רציני בפנים ואדמימות
רופאת עור אמרה לי שחייב להיוועץ קודם ברופא עור לפני שרוכשים משחה לעור
כי לא כל משחה מתאימה לכל סוג עור
למרות ששמעתי דברים ממש טובים על דואק...

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זה המון פעמים גורם לבעיות הורמונליות אומרים שזה יכול לעשות שלא יהיה ילדים... יש כאלה שאומרים שבכלל לא אבל עדיף לא לשבש את הגוף עם כאלה חומרים. גם אצל בנים
בררנו אצל כמה ארגונים שמומחים בנושא הנל,
אמרו לנו שאין שום צורך לחשוש מזה. ואין קשר לבעיות עתידיות.
כמובן שחייבים להקפיד לעקוב על תופעות לוואי וליווי רפואי במשך כל התקופה.

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נותנים היום קיורוטן
יש קצת תופעות לוואי (יובש, לא כדאי לעשות עוד טיפולים קוסמטיים בזמן הזה,
ויכול גם לעצור גובה)
אני לוקחת את זה עכשיו , תופעת לואי זה רק יובש מאד בשפתיים ובגלל זה אני שמה משחה בפנטן שעוזרת
אבל זה ממש התחיל לעזור איזה שבועיים אחרי שהתחלתי היה לי פצעים במצח וזה נעלם. בתקוה שיחזיק מעמד

מעל הסטנדר(ט)

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מומלץ בחום להימנע מראוקוטן או ממקבילתה הגנרית קיורטן. פעמים רבות התוצאה הרצויה כלל אינה מושגת ואו מוגבלת לזמן השימוש בתרופה בלבד. כמוכ כל גוף מגיב לזה אחרת ותופעות הלוואי עלולות להיות כאלו שגורמות לך להתחרט על היום שבו שכנעת את הרופא לתת לך את זה.

בנוסף, אצל כמה מהמעגל הקרוב אליי יש תופעות ושינויים שנשארו לאורך שנים אח"כ.

הרופא המפורסם והשנוי במחלוקת ד"ר מיכאל פקטורוביץ טען באוזניי כי היות שהחברה המפתחת / מייצרת היא חזקה ועשירה מאד, לא ניתן למצוא באינטרנט ובספרות תיעודים של חסרונות והשפעות שליליות של התרופה, ויש רבות כאלו.

"אין חכם כבעל הנסיון", וגם - "חכם לומד מטעויות של אחרים" ; יש לכם ולכן כאן הזדמנות להיום חכמים ע,י למידה מהחכם, הלא הוא בעל הנסיון.

מדיה ואתרים

בניה , עריכה ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
מצטרפת.
משחה מדהימה!!!!
מנסיון שלי ושל עוד הרבה שלא עזר להם שום דבר אחר.
היא גם לא דורשת יותר מדי התעסקות איתה,
פשוט מורחים בלילה ומסירים בבוקר את השאריות עם מגבון וכדומה
מומלץ!!!!
זה משחה בטוחה ? למה אין לה שם ? מאושר מטעם משרד הבריאות ?
באמת לא חזרו הפצעים אח"כ שוב ?

S234

משתמש פעיל
זה משחה בטוחה ? למה אין לה שם ? מאושר מטעם משרד הבריאות ?
באמת לא חזרו הפצעים אח"כ שוב ?

אין לי מושג, רופא מומחה וקונבנציונלי שלח לקנות אותה, מכינים אותה רוקחים מוסמכים שכנראה לא מצאו לנכון לתת למשחה שם.
לגבי חזרת הפצעים-עדיף לדעתי להתמיד בטיפול, אם אין אקנה פעיל למרוח פעם פעמיים בשבוע.
לי נגמרה המשחה לפני פסח שנה שעברה, כשב"ב הייתה בסגר אז לא מרחתי למעלה משנה וחזר רק לפני חודשיים בערך, (יתכן שבגלל הפסקת הנקה) רצתי לקנות את המשחה והכל בא על מקומו בשלום ב"ה.

מדיה ואתרים

בניה , עריכה ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אין לי מושג, רופא מומחה וקונבנציונלי שלח לקנות אותה, מכינים אותה רוקחים מוסמכים שכנראה לא מצאו לנכון לתת למשחה שם.
לגבי חזרת הפצעים-עדיף לדעתי להתמיד בטיפול, אם אין אקנה פעיל למרוח פעם פעמיים בשבוע.
לי נגמרה המשחה לפני פסח שנה שעברה, כשב"ב הייתה בסגר אז לא מרחתי למעלה משנה וחזר רק לפני חודשיים בערך, (יתכן שבגלל הפסקת הנקה) רצתי לקנות את המשחה והכל בא על מקומו בשלום ב"ה.
אפשר את שם הרופא אולי אוכל לשמוע ממנו אודותיה ??? תודה רבהה

S234

משתמש פעיל
ד"ר פקטרוביץ
כללית במודיעין עילית.

אולי מעניין אותך גם...