התייעצות איך מרדימים שלושה קטנטנים בחדר אחד?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
תודה!
מניסיון שלך כמה לילות עם מלטונין עוזרים?
אז למה לא עשית את זה וזהו:)
אחרי האזהרות של הרופא העדפתי למצוא את השורש של הבעיה ולטפל.
ב״ה זה הוכיח את עצמו.
אני רק אומרת, שאחרי שהורדתם שקדים, שיש מצב שהם אלו שגרמו לבעיה אולי צריך להכניס את הילד למצב שבו הולכים לישון, ולזה יש סיכוי שיעזור מילטונין (לא מנסיון)

אחרי האזהרות של הרופא העדפתי למצוא את השורש של הבעיה ולטפל.
ב״ה זה הוכיח את עצמו.
אני רק אומרת, שאחרי שהורדתם שקדים, שיש מצב שהם אלו שגרמו לבעיה אולי צריך להכניס את הילד למצב שבו הולכים לישון, ולזה יש סיכוי שיעזור מילטונין (לא מנסיון)
הבנתי
אשמח ממש לדעת מה הוא הזהיר לגבי מלטונין
אני חוקרת את הנושא הרבה זמן ולא הצלחתי להגיע להכרעה

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
הבנתי
אשמח ממש לדעת מה הוא הזהיר לגבי מלטונין
אני חוקרת את הנושא הרבה זמן ולא הצלחתי להגיע להכרעה
דיברתי עם נוירולוג ורופא ילדים.
שתיהם אמרו לא להביא לילדים מילוטנין ללא התוויה רפואית מחייבת ולעשות הכל כדי לא להגיע לזה
בהדגשה שאמנם המילוטנין הורס את המח של הילד, אבל חוסר שינה גם הורס את המח ואת הגוף, אז במקרה של חוסר שינה מובהק ואין פתרון - כן ללכת על מילוטנין

דיברתי עם נוירולוג ורופא ילדים.
שתיהם אמרו לא להביא לילדים מילוטנין ללא התוויה רפואית מחייבת ולעשות הכל כדי לא להגיע לזה
בהדגשה שאמנם המילוטנין הורס את המח של הילד, אבל חוסר שינה גם הורס את המח ואת הגוף, אז במקרה של חוסר שינה מובהק ואין פתרון - כן ללכת על מילוטנין
אשמח אם תשלחי לי מייל כדיל שאול אותך משהו שלא לעניין לשאול בפורום מבחינת תופעות הלוואי
styqwrmn @ gmail.com (ללא מרוחים)

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אשמח אם תשלחי לי מייל כדיל שאול אותך משהו שלא לעניין לשאול בפורום מבחינת תופעות הלוואי
styqwrmn @ gmail.com (ללא מרוחים)
אין לי מושג על תופעות לוואי חוץ מאשר על זה שזה הורס את המח ושממש כדאי לנסות דברים אחרים לפני השימוש במילוטנין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה