איך ההצעה? אשמח לחוו"ד

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אשמח לחוות דעת משכנתא מדרגה שניה האם יש מה למחזר אני מתכנן לגרור את זה תודה

arrow
תמהיל 1​

סכום
מסלול
שיטת החזר
תקופה
ריבית
מדד
החזר חודשי
החזר כולל
200,000
1
פריים
שפיצר
360 (30 שנים)
6.25

1,231

443,316

100,000
2
קבועה צמודה
שפיצר
300 (25 שנים)
3.7

511
153,424

סיכום תמהיל 1​

סך הלוואה
₪300,000
החזר חודשי
₪1,743
החזר מקסימלי
₪1,743
החזר ריבית
₪296,741
החזר הצמדת מדד
₪0
החזר בסוף תקופה
₪596,741
עבור כל שקל תשלם
₪1.99
חובה למחזר

מוצרי

משתמש רשום
קופת על האשכול אשמח לשמוע חוות דעת על התמהיל שקיבלתי
1719309121940.png

פטל לימון

משתמש חדש
אשמח לחוו"ד על המשכנתא המוצעת
מדובר על תוספת של אזור ה 200 - 400 אלף ש"ח על המשכנתא הקיימת, כך שלכאורה אין לי אופציה לתחרות בין הבנקים...
מציעים לי שליש קלצ 5.2.
שליש מלצ כל שנתיים ע"ב אג"ח 5.
שליש פריים מינוס 0.6 - 5.4
ל- 360 חודשים
זה סביר בהתאם לנתונים או עדיין גבוה?

שלמה לב משכנתאות

ייעוץ משכנתאות מקצועי
מנוי פרימיום
אשמח לחוו"ד על המשכנתא המוצעת
מדובר על תוספת של אזור ה 200 - 400 אלף ש"ח על המשכנתא הקיימת, כך שלכאורה אין לי אופציה לתחרות בין הבנקים...
מציעים לי שליש קלצ 5.2.
שליש מלצ כל שנתיים ע"ב אג"ח 5.
שליש פריים מינוס 0.6 - 5.4
ל- 360 חודשים
זה סביר בהתאם לנתונים או עדיין גבוה?
תוספת לשיפוץ?
מי מציע לך? הבנק? היועץ?
גם בתוספת אפשר להתחרות, תמיד אפשר לקחת לדרגה שניה. אבל נכון שבד"כ דרגה שניה יותר יקר, לא תמיד.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה