איך ההצעה? אשמח לחוו"ד

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

ירא שמיי

משתמש רשום
צפה בקובץ המצורף 1694521
@ari1980 זה ההצעה המעודכנת ששלח
והפריים הוא לא לפריעה בהקדם.. למה לא כדאי לקחת פריים??
ריביות טובות, למרות שאפשר עדיין להוריד קצת במל"צ
אך עדיין אני לא מצליח להבין למה לא לקחת כמה שאפשר מריבית זכאות ולצמצם ל20 שנה {מה שמבטיח שהאינפלציה לא ישפיע מי יודע מה על הקרן} כדי להינצל מקנסות מטורפות

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אך עדיין אני לא מצליח להבין למה לא לקחת כמה שאפשר מריבית זכאות ולצמצם ל20 שנה {מה שמבטיח שהאינפלציה לא ישפיע מי יודע מה על הקרן} כדי להינצל מקנסות מטורפות
עם ריביות כאלה אני בטוח שזה יועץ מקצוען שיודע על המושג זכאות ולא עשה כי לא שייך כנראה. דירה שניה למשל??? או שעשה את השיקולים שלו עם כל הסימולציות.
ולא. אין סיכוי להוריד במלצ. עם כאלה ריביות ללא שום צמודות.

מוצרי

משתמש רשום
לא ניתן זכאות על דירה חליפית

ירא שמיי

משתמש רשום
לא ניתן זכאות על דירה חליפית
עם ריביות כאלה אני בטוח שזה יועץ מקצוען שיודע על המושג זכאות ולא עשה כי לא שייך כנראה. דירה שניה למשל??? או שעשה את השיקולים שלו עם כל הסימולציות.

במרכנתיל אפשר לקבל גם בלי זכאות ריבית באיזור 2.5
ולא. אין סיכוי להוריד במלצ. עם כאלה ריביות ללא שום צמודות.

התכוונתי בשילוב צמוד בריבית נמוכה ל(20 שנה)

E_Y

משתמש פעיל
במרכנתיל אפשר לקבל גם בלי זכאות ריבית באיזור 2.5

התכוונתי בשילוב צמוד בריבית נמוכה ל(20 שנה)
מתשובותיך נראה שיש לך לא מעט נסיון
אולי תוכל לשלוח פה איזה כמה אישורים מהחודש האחרון של קבועה 2.5 ומלצ יותר נמוך עקב כך שהכנסת צמודה כל כך זולה ?

ש י ב

משתמש חדש
אשמח לעזרתכם
קיבלתי הצעה למשכנתא ואני ממש לחוץ ממנה
אין לי מושג האם זה טוב או רע
אשמח לשמוע דעתכם כמים קרים לנפש עייפה
הנה ההצעה
1719867873338.png

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

ירא שמיי

משתמש רשום

ירא שמיי

משתמש רשום
תודה על התגובה
אפשר לשפר באופן משמעותי או לא?
ומבחינת התמהיל?
הייתי אולי משנה טיפה את התמהיל (במסלול3)
מבחינת ריביות עם הכל חלק הכנסות, וותק, גיל, אחוז מימון, דירוג אשראי, אז בהחלט ניתן לשפר... אבל לא מי יודע מה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה