דרוש מידע איזה תוסף תזונה כדאי לצרוך לחיזוק כללי

מרחבית

משתמש מקצוען
כתבתי לה על ג'לים כי היא התענינה בחו"ל ששם יש את זה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אין לי טענות... אנחנו מבררים כאן ביחד דברים.
הלוואי שיתברר שהכל כשר וישר וחלק. אבל... חייבים לברר בצורה טובה ואמינה.

אז לא משנה ישראל או חו''ל. משנה הכשרות של המוצר שאנחנו עומדים לקחת.
אם יש חותמת כשרות טובה על מוצר - הכל בסדר.
אם אין - אז מוצר בעל טעם כמו ג'לי - הוא הרבה יותר בעייתי.

החנוכיה שלי!

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תמונה עם פירוט מה כל קפסולה מכילה

בתזונה רגילה בימינו אין מצב שאנחנו מצליחים לצרוך את כל זה באופן יום יומי רגיל. כך ששווה לשקול לקחת קפסולות :)

IMG-20180702-WA0021.jpg

החנוכיה שלי!

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אז אפשר לסמוך גם על הכשרות של השייק שלהם?
הרגע דיברתי עם רב הוא אמר לי שעל וועד הכשרות הזה אפשר לסמוך!!!
בעלי האנגלית מוזמנים לתרגם את המסמך...

%D7%95%D7%A2%D7%93-%D7%94%D7%9B%D7%A9%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%90%D7%95%D7%93%D7%95%D7%95%D7%90%D7%A8%D7%99-png.367443

נערך לאחרונה ב:

מרחבית

משתמש מקצוען
אם אני מבינה נכון, יש אישור מהרבנות הראשית לישראל על שתי אבקות חלבון מסוימות. ובתעודה אחרת שלהם - על שלושת התערובות - ירקות, פירות, ענבים ופירות יער.

כנראה יש הכשר על אבקות אלו על ידי ועד הכשרות דיאודווארי. (זה ההכשר שהרב אמר ל'יבנה המקדש' שאפשר לסמוך).

יש תעודת כשרות של רבה הראשי של ג'נבה על הקפסולות המיוצרות במפעל בשווייץ. לא לפסח.

יש תעודה של חוג חתם סופר פ''ת - בתנאי שהם ארוזים ועם חותמת שלהם ושל היצרן והיבואן.

האם לסמוך על כשרויות אלה? - כל אחד לפי איך שנוהגים אצלו ומה שרבו מורה לו.

נערך לאחרונה ב:

מרחבית

משתמש מקצוען
הרגע דיברתי עם רב הוא אמר לי שעל וועד הכשרות הזה אפשר לסמוך!!!
בעלי האנגלית מוזמנים לתרגם את המסמך...

אם הבנתי נכון, יש בתעודה זו כשרות על שתי אבקות של החברה. כמדומני אחת מגרמניה ואחת מצרפת.
כדאי שדוברת אנגלית תעבור על זה.

האם יש להם תעודה גם על הקפסולות המדוברות? אני לא רואה שמופיע, אם הבנתי נכון.

נערך לאחרונה ב:

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

מרחבית

משתמש מקצוען
יש כאן קישור שהם שלחו לי לאתר ששם יש את כל הפרטים:

צירפתי לך את כל הכשרויות שלנו.
תוכל למצוא אותן גם באתר יחד עם כל התוויות>>
https://www.juiceplus.com/il/iw/ingredients

תודה על הקישור לאתר. מעניין לקרוא שם, וזה בעברית. ופתוח בנטפרי.

גם באתר שלהם נראה שההכשר של הרב קרויז הוא רק על האבקות שלהם המיוצרות על בסיס חלבון.
אלו מוצרים אחרים של החברה, והם לא קשורים לקפסולות המדוברות.

בקפסולות יש שלושה סוגים: תערובת ירקות, תערובת פירות, ותערובת הכרם ופירות יער.
אם מישהו ימצא שם הכשר של הרב קרויז על הקפסולות עם התערובות הללו - אנא שיעדכן.
כאמור - אני מצאתי את ההכשר שלו רק על אבקות החלבון.

ג'וס פלאס - זה שם החברה. לא שם המוצר.
לחברת ג'וס פלאס יש כמה מוצרים. כאמור אבקות על בסיס חלבון, ושלוש תערובות בתוך קפסולות - עליהן הומלץ כאן באשכול.

נערך לאחרונה ב:

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כאמור, אלו אבקות חלבון שלא קשורות לקפסולות.
אם תעיינו באישור של הרבנות הראשית תגיעו למסקנה הבאה:
אישור הרב קרויז מארה"ב הינו רק על החלבון!
אישור הרבנות ג'נבה הינה ככל הנראה על הכל- אבל מדובר על מדינה אחרת...
מישהו יודע מה המרחק בין שוויץ לג'נבה?

עכשיו ניגש לברר מול רבנים גדולים את העניין ככל הנראה אם יהיה היתר זה בגלל שזה לא אוכל!
הסוכריות נראה לי בעייתי... טוב זה נראה אח"כ אם הילד יבין את הגמ' או לא כמו הסיפור עם החזו"א...!!!:eek::eek::eek:

נערך לאחרונה ב:

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עיינו נא באישור הכשרות של חוג הנ"ל
וקיראו בעיון רב:
upload_2018-7-2_16-16-43.png

מרחבית

משתמש מקצוען
ג'נבה היא עיר בתוך שווייץ.
השאלה היא באיזה רמה ההכשר הזה והאם אנחנו סומכים על ההכשר הזה או לא.
אני לא מכירה ולא יודעת.

נערך לאחרונה ב:

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ג'נבה היא עיר בתוך שווייץ.
השאלה היא באיזה רמה ההכשר הזה והאם אנחנו סומכים על ההכשר הזה או לא.
אני לא מכירה ולא יודעת.
כרגע העניין צריך בירור מקיף, בפרט שהקפסולות הנ"ל של אותו חברה אינם באישור ועד הכשרות המוסמך.
דבר זה אומר: דרשני...
אולי היה כדאי שמישהו יצור קשר איתם לברר על המניעה שלהם...:eek::eek::eek:

כרגע השארתי הודעה בקו הארצי של הכשרות ונראה מה יענו שם הרבנים...:p:p:p

בכל אופן תודה רבה לכולם!
אנו מקווים שהזכיינים לא יפסידו את כספם!!!

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם אני מבינה נכון, יש אישור מהרבנות הראשית לישראל על שתי אבקות חלבון מסוימות. ובתעודה אחרת שלהם - על שלושת התערובות - ירקות, פירות, ענבים ופירות יער.

כנראה יש הכשר על אבקות אלו על ידי ועד הכשרות דיאודווארי. (זה ההכשר שהרב אמר ל'יבנה המקדש' שאפשר לסמוך).

יש תעודת כשרות של רבה הראשי של ג'נבה על הקפסולות המיוצרות במפעל בשווייץ. לא לפסח.

יש תעודה של חוג חתם סופר פ''ת - בתנאי שהם ארוזים ועם חותמת שלהם ושל היצרן והיבואן.

האם לסמוך על כשרויות אלה? - כל אחד לפי איך שנוהגים אצלו ומה שרבו מורה לו.
היתה לי שיחה עם אחד מהמפקחים הגדולים במערכות הכשרות והוא אמר לי כך:
כל ההכשרים שמופיעים - כולל הרב קרויז הנ"ל לא שווים את החתימה שלהם!!!
לגבי הג'לי זה ממש בעיה חמורה של ג'לטין וכו'
לגבי שאר הדברים כל אחד ישאל את רבותיו האם הוא יכול להקל בכך לצורך התחזקות או שרק מי שהוא חולה וכד' יכול....
לא זכור לי על מי אבל כתוב שיצא לתרבות רעה בגלל שאמו אכלה לפני...
@מרחבית יש"כ על העירנות!
@יסכה @ציפי כהן להבא כדאי לבדוק הכל מהשורש...;)

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
היתה לי שיחה עם אחד מהמפקחים הגדולים במערכות הכשרות והוא אמר לי כך:
כל ההכשרים שמופיעים - כולל הרב קרויז הנ"ל לא שווים את החתימה שלהם!!!
לגבי הג'לי זה ממש בעיה חמורה של ג'לטין וכו'
לגבי שאר הדברים כל אחד ישאל את רבותיו האם הוא יכול להקל בכך לצורך התחזקות או שרק מי שהוא חולה וכד' יכול....
לא זכור לי על מי אבל כתוב שיצא לתרבות רעה בגלל שאמו אכלה לפני...
@מרחבית יש"כ על העירנות!
@יסכה @ציפי כהן להבא כדאי לבדוק הכל מהשורש...;)
אני רק יעדכן אותך שבררתי את זה, וכרגע עובדים על זה שמשרד הבריאות יתן אישור ואז בד"ץ ייתן הכשר על זה. וכמובן שמי שרוצה למצוא בעיות תמיד ימצא.
ולא הייתי אומרת על זה מילה אם הייתה לזה בעיה כשרותית. אלא אם כן משהי יש לה בעיה עם הכשרויות האלה היא לא מוכרחה לקחת את זה אז מאיפה הבאת את המילים בעיה חמורה???
ומעניין עם איזה מפקח גדול היתה לך שיחה?

מרחבית

משתמש מקצוען
אז מאיפה הבאת את המילים בעיה חמורה???

הוא כתב בעיה חמורה רק על הג'לי, כי כנראה אין לזה שום הכשר. ויש לזה טעם, ויש חשש גדול שיש שם חומרים אסורים. לכן בסוכריות ג'לי אין להשתמש בכלל.

לגבי מה שיש כאן בארץ - שזה הקפסולות ועל זה בעיקר מדברים - כל אחד שילך לפי רבותיו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה