דרוש מידע איזה תוסף תזונה כדאי לצרוך לחיזוק כללי

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני רק יעדכן אותך שבררתי את זה, וכרגע עובדים על זה שמשרד הבריאות יתן אישור ואז בד"ץ ייתן הכשר על זה. וכמובן שמי שרוצה למצוא בעיות תמיד ימצא.
ולא הייתי אומרת על זה מילה אם הייתה לזה בעיה כשרותית. אלא אם כן משהי יש לה בעיה עם הכשרויות האלה היא לא מוכרחה לקחת את זה אז מאיפה הבאת את המילים בעיה חמורה???
ומעניין עם איזה מפקח גדול היתה לך שיחה?
מפקח גדול בעדה החרדית!
בנוסף דיברתי כעת עם רב גדול מומחה של מערכת כשרות מסויימת, הוא אמר לי שבתוספי תזונה כן סומכים על הרב קרויז!
זאת אומרת שאפשר לצרוך את החלבון... ולגבי הרב של ג'נבה הוא לא יודע, מחר אי"ה אנסה לבדוק בעדה החרדית לשם שלח אותי רב גדול אחר באומרו שהם מכירים את כל הרבנים בעולם!!!
אציין, שלא חיפשתי למצוא בעיות כשרות אם לא העניין של "סתם יינם" שהעלו כאן, וגם עניין הג'לטין...
וכאן אזכיר את ענין הכשרות שכבר היו סיפורים של ילדים שפתאום נסתם מוחם מלהבין ד"ת ואמרו על זה צדיקים שזה בגלל מאכלות אסורות...

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ני רק יעדכן אותך שבררתי את זה, וכרגע עובדים על זה שמשרד הבריאות יתן אישור ואז בד"ץ ייתן הכשר על זה
היתה לי היום שיחה רצינית עם החברה בארץ שבה הבהרתי שאם הם לא יחפשו כשרות טובה הם יפסידו לקוחות...
בכלל עצם זה שהם שחררו את התעודות אומר שהם מחפשים את הציבור שלנו באמת!:p:p:p
ובבקשה שאף אחד לא יכנס כאן לפסים אישיים...
זה דיון לשם שמיים בלבד בשביל לוודא שאין בעיה, אני כבר כמעט קניתי!!!

בלי קשר, עד שיהיה הכשר אחר צריך להשוות בין התאריכי פג תוקף שמופיעים בתעודות למוצר עצמו כמו שכותבים כולם במכתביהם!

נערך לאחרונה ב:

מרחבית

משתמש מקצוען
לא חיפשתי למצוא בעיות כשרות אם לא העניין של "סתם יינם" שהעלו כאן,

זה לא רק זה . ולא בטוח שיש את הבעיה הזו בתנאים של המוצר הזה. זה דורש ברור ושאלת רב.

מעבר לזה, צריך להכיר כל חומר וחומר מרשימת המרכיבים ולדעת מהיכן מפיקים אותו.
לדוגמא מה שעוד שאלתי בתחילה: מאיין מפיקים קו אינזים Q10, שיש אותו בעיקר בדגים ובבשר? האם יש גם מקור מצמחים להפיק אותו? ואיך נדע מה באמת מקורו?
לכן חייבים הכשר טוב גם על מוצרים של ויטמינים ומינרלים. שיבדקו מה המקור לכל חומר וחומר מהמרכיבים.

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זה לא רק זה . צריך להכיר כל חומר וחומר מרשימת המרכיבים ולדעת מהיכן מפיקים אותו.
לדוגמא מה שעוד שאלתי בתחילה: מאיין מפיקים קו אינזים Q10, שיש אותו בעיקר בדגים ובבשר. אז אולי יש גם מקור מצמחים להפיק אותו. איך נדע?
לכן חייבים הכשר טוב גם על מוצרים של ויטמינים ומינרלים. שיבדקו מה המקור לכל חומר וחומר.
נכון!
גם מה שכתוב:
"והחומצה הפולית מתהליך תסיסה ביולוגי הדומה להיווצרותה בגוף האדם"

פטרוזיליה

משתמש פעיל
אני ממליצה לך לבדוק לעומק. זה יותר יעיל להשלים את החסר מאשר לקחת קומפלקס. וגם בקומפלקס לכל חברה יש מינוננים שונים והרכבים שונים הבמרכיבי בתוסף.
אם את מרגישה חולשה/ עייפות/ וכו'
כדאי לגשת לרופא ולערוך בדיקות מקיפות כמו: ספירת דם, פרופילים שונים, ויטמינים כמו B12' /D/סידן אבץ ברזל ומחסני ברזל ועוד.
כך תוכלי יותר להתאים את התוסף ולמלא את החסר.
ודרך אגב, ידוע לי שלמקסי הלס תוספים איכותיים מאד. כדאי להתיעץ בחנות או בבית טבע.
רק בריאות.
אם מחסני ברזל ריקים ורופא לא ממליץ על ברזל- איך אפשר למלא את המחסנים הריקים?

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לדוגמא מה שעוד שאלתי בתחילה: מאיין מפיקים קו אינזים Q10, שיש אותו בעיקר בדגים ובבשר? האם יש גם מקור מצמחים להפיק אותו? ואיך נדע מה באמת מקורו?
הזכיינים טוענים שאין בחברה הזו מוצר מן החי כי היא נגד זה...
אבל יש כלל שאין הנחתום מעיד על עיסתו!

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

פרג

משתמש מקצוען
אם מחסני ברזל ריקים ורופא לא ממליץ על ברזל- איך אפשר למלא את המחסנים הריקים?

השאלה כמה את סומכת על הרופא?
אם את לא בוטחת בו, את יכולה לחפש לך מטפל מוסמך אחר.
לא הייתי קובעת לבד עובדות על סמך ידע המופץ ברשת... זה לא אחראי ולא נכון.
בהצלחה.

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זה לא רק זה . ולא בטוח שיש את הבעיה הזו בתנאים של המוצר הזה. זה דורש ברור ושאלת רב.

מעבר לזה, צריך להכיר כל חומר וחומר מרשימת המרכיבים ולדעת מהיכן מפיקים אותו.
לכן חייבים הכשר טוב גם על מוצרים של ויטמינים ומינרלים. שיבדקו מה המקור לכל חומר וחומר מהמרכיבים.
בס"ד
יהודים!!!
הקשיבו! הקשיבו!
שלחתי את התעודות למפקח של העד"ח והוא חזר אלי עם התשובה הבאה:
היות ויש בתערובת "מיצוי ענבים", לא תמצא שום גוף כשרות אמיתי שיקח אחריות אפי' על מוצר אחד של החברה מחשש ל"יין נסך"!!!:eek::eek::eek:
אף אחד לא מתעסק עם זה... יין נסך לא בטל אפי' באלף!!!!!!!
והוסיף לי ע"ז אחד מהרבנים שליט"א: שלגבי יי"נ חוששים בכל מוצר שיש בו ענבים אפי' אם לא ברור שיש שם יין, מכיון שהאיסור הוא חמור מאוד אז לא סומכים על שום הצהרה של אף אחד עד שידעו בוודעות!!!
ולכן כל המוצרים במפעל הנ"ל הינם בגדר "חשש יי"נ"... רח"ל

@מרחבית תודה רבה שהערת את עינינו והצלת אותנו מחשש ע"ז...
@יסכה @ציפי כהן מצטערים שעשינו לכם את זה אבל הכל היה לשם שמיים...

נערך לאחרונה ב:

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בד"ץ ייתן הכשר על זה
חלומות באספמיה!!!!!!!!
דיברתי איתם...הם אמרו לי שגם על הקפסולות של הירקות וכו' לא ירצו לקחת אחריות היות ובמפעל יש גם ענבים...
"סחור סחור אמרינן לנזירא לכרמא לא תיקרב.."

נערך לאחרונה ב:

מרחבית

משתמש מקצוען
בס"ד
יהודים!!!
הקשיבו! הקשיבו!
שלחתי את התעודות למפקח של העד"ח והוא חזר אלי עם התשובה הבאה:
היות ויש בתערובת "מיצוי ענבים", לא תמצא שום גוף כשרות אמיתי שיקח אחריות אפי' על מוצר אחד של החברה מחשש ל"יין נסך"!!!:eek::eek::eek:
אף אחד לא מתעסק עם זה... יין נסך לא בטל אפי' באלף!!!!!!!
והוסיף לי ע"ז אחד מהרבנים שליט"א: שלגבי יי"נ חוששים בכל מוצר שיש בו ענבים אפי' אם לא ברור שיש שם יין, מכיון שהאיסור הוא חמור מאוד אז לא סומכים על שום הצהרה של אף אחד עד שידעו בוודעות!!!
@מרחבית תודה רבה שהערת את עינינו והצלת אותנו מחשש ע"ז...
@יסכה @ציפי כהן מצטערים שעשינו לכם את זה אבל הכל היה לשם שמיים...

תודה רבה על כל הבירורים החשובים!!
ועדיין ממליצה למי שנראה לו שזקוק למוצר, לשאול רב מוסמך, ולהביא בפניו את הנתונים הנכונים כולל שיש בפנים מיצוי ענבים. ולשמוע מה הוא פוסק.
כי כמו שנכתב למעלה - מכיוון שזה בתוך קפסולה ובולעים את זה ואין בזה טעם, לכן במקרים מסוימים מתירים לנזקק, וכל מקרה לגופו. ובשביל זה יש פוסקים.

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה רבה על כל הבירורים החשובים!!
ועדיין ממליצה למי שנראה לו שזקוק למוצר, לשאול רב מוסמך, ולהביא בפניו את הנתונים הנכונים כולל שיש בפנים מיצוי ענבים. ולשמוע מה הוא פוסק.
כי כמו שנכתב למעלה - מכיוון שזה בתוך קפסולה ובולעים את זה ואין בזה טעם, לכן במקרים מסוימים מתירים לנזקק, וכל מקרה לגופו. ובשביל זה יש פוסקים.
אמת!
אך עדיין לכל האלו שלוקחים את זה לחיזוק וכד' להם אין שום היתר!!!
משום שיש דברים אחרים לחיזוק...
לחולה שיב"ס אפשר להקל!
במשרד הרב לנדא הגיבו שיש אנשים שלא מעניין אותם חששות העיקר שזה מוסיף אנרגיה...:p:(;):eek::mad:
אי"ה אדאג להעלות את זה למודעות הציבור

נערך לאחרונה ב:

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה רבה !! איזה נס:cool::cool::cool::cool::cool::cool::D:D:D:D:D
הצלתם את כולם מ"חשש יי"נ" ומחשש ע"ז.
בהצלחה והתחזקות טבעית\רפואית לכולם.........................

החנוכיה שלי!

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לאור הנ"ל יש לי שאלה:
אז מה זה הכשרות שחתם סופר נותנים למוצר?
איך אפשר להגיד שאין לצרוך את הקפסולות מטעמי כשרות אם יש גוף שכן מאשר אותם? ידוע שהעדה החרדית מחמירים אבל בכל אופן לקטול לגמרי????

דבר נוסף אני מסתכלת על זה כמו הבלאגן שיצא על "הפרנטל" שנים לקחו אותו ואף אחד לא חשב שצריך כשרות פתאום מישהו (כנראה עם נגיעות) החליט שצריך כשרות ויצא עם זה בקול רעש גדול!
אולי עוד יומיים יקום משהו שיחליט שצריך כשרות למוקסיפן.....

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לאור הנ"ל יש לי שאלה:
אז מה זה הכשרות שחתם סופר נותנים למוצר?
איך אפשר להגיד שאין לצרוך את הקפסולות מטעמי כשרות אם יש גוף שכן מאשר אותם? ידוע שהעדה החרדית מחמירים אבל בכל אופן לקטול לגמרי????

דבר נוסף אני מסתכלת על זה כמו הבלאגן שיצא על "הפרנטל" שנים לקחו אותו ואף אחד לא חשב שצריך כשרות פתאום מישהו (כנראה עם נגיעות) החליט שצריך כשרות ויצא עם זה בקול רעש גדול!
אולי עוד יומיים יקום משהו שיחליט שצריך כשרות למוקסיפן.....
  1. מבירור שערכנו אין שום כשרות למפעל רק ייצור מיוחד עבור חתם-סופר-פ"ת - הם טוענים שהם שלחו משגיח - לך תדע!!! [הם סומכים על רבנות מקומית- לא בטוח שהמשגיח שם היה מומחה!]
  2. איננו רוצים להוציא לעז על כשרויות אבל כבר היה סיפור שאיזו כשרות מסויימת שלחו משגיח לספרד לייצור יין והגויים ייצרו את היין כשישראל עומד על גביהם שאין לזה שום היתר... המשגיח לתומו תיעד את זה ונודע המכשול לכלל ישראל...
לא סתם אין על זה כשרות...!!!

נערך לאחרונה ב:

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
פתאום מישהו (כנראה עם נגיעות) החליט שצריך כשרות ויצא עם זה בקול רעש גדול!
אין לי שום נגיעות אני כמעט קניתי את זה השבוע... וד"ל
נא לא לרדת לפסים אישיים!!!
פרנסה מן השמיים...

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
@סדר באתר בבקשה לנעול!
העניין חשוב אבל מוצא עד תום...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה