דרוש מידע איזה משפט אמרו לך פעם ולא שכחת אותו עד היום?

שומע בקול ד'

משתמש צעיר
במקום לספר לה' כמה גדולות הצרות שלך, ספר לצרות שלך כמה גדול ה'!
ראיתי בסטיקר, ונכנס לי עמוק עמוק
כמובן שצריך גם להתפלל ולשפוך את הלב לה', אבל אחרי שאני מספר לצרות שלי כמה גדול ה', התפילה היא אחרת לגמרי.

במקום לספר לה' כמה גדולות הצרות שלך, ספר לצרות שלך כמה גדול ה'!
ראיתי בסטיקר, ונכנס לי עמוק עמוק
כמובן שצריך גם להתפלל ולשפוך את הלב לה', אבל אחרי שאני מספר לצרות שלי כמה גדול ה', התפילה היא אחרת לגמרי.
מה הפשט "לספר לצרות כמה גדול ה'"?

שומע בקול ד'

משתמש צעיר

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אלה שנרצחו על קידוש השם לא בהכרח היו צדיקים, רק שעצם האופן שבו נהרגו מקנה להם 'נקודות זיכוי'.
ליתר דיוק
עצם זה שהם נרצחו על קידוש השם הופך אותם לצדיקים
יש קונה עולמו בשעה אחת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה