דרוש מידע איזה משפט אמרו לך פעם ולא שכחת אותו עד היום?

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
מה קשר? זה לא סותר
אלא המשפט הזה אומר שאת כל האנשים החייכנים עם המידות הטובות והענווה אלוקים לוקח בטרם עת אבל לא שהרשעים לא מתים
לפני כמה שבועות נפטרה דודהרבתא צדיקה מאד, חייכנית עם מידות טובות וענווה בגיל 100 או 101 (מחלוקת הפוסקים על גילה המדויק). סתם אנקדוטה אבל ברור שיש הרבה.
תסתכלו באלו גילאים נפטרו גדולי הדור האחרון.

נשמע לי מה ז הלא נכון שדווקא הטובים הולכים.

וגם, שבטח בפיגועים וכזה מתו גם אנשים ממש לא משו רק שאף אחד לא יגיד את זה עליהם :sne:

ברמן

משתמש פעיל
לפני כמה שבועות נפטרה דודהרבתא צדיקה מאד, חייכנית עם מידות טובות וענווה בגיל 100 או 101 (מחלוקת הפוסקים על גילה המדויק). סתם אנקדוטה אבל ברור שיש הרבה.

וגם, שבטח בפיגועים וכזה מתו גם אנשים ממש לא משו רק שאף אחד לא יגיד את זה עליהם :sne:
אני לא אמרתי שכל האנשים הטובים מתים מוקדם אלא שמי שמת מוקדם בפיגועים או סתם אז אומרים "אלוקים לוקח את הטובים" ברוב הפעמים זה נכון [תסתכלו על כל הלוחמים הצעירים שנפלו בעזה איזה סיפורים מספרים עליהם]
אבל פעמים אומרים את זה כדי לנחם

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

על זה גם לי יש דוגמה, סבתא שלי ע"ה נפטרה בגיל 85 בערך(גם מחלוקת בפוסקים..) במיתת נשיקה.
היא הייתה אישה צדיקה ברמה!!
בת של רב שאני לא אגיד עכשיו מי כי גם ככה נתתי הרבה פרטים..

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אני לא אומר שכל האנשים הטובים מתים אלא שמי שמת מוקדםם בפיגועים או סתם אז אומרים "אלוקים לוקח את הטובים" ברוב הפעמים זה נכון [תסתכלו על כל הלוחמים הצעירים שנפלו בעזה איזה סיפורים מספרים עליהם]
פשוט יש הרבה מאד יהודים טובים.
אבל רק כשהם מתים מתסתכלים עליהם ומספרים עליהם סיפורים.
טבע העולם.

Emmes Doss

משתמש רשום
ברוב הפעמים זה נכון [תסתכלו על כל הלוחמים הצעירים שנפלו בעזה איזה סיפורים מספרים עליהם]
לא נכנס לדוגמאות, אבל אם כבר הבאתם דוג' כזאת, תחשבו עוד טיפה..
זה משפט חד משמעית שגוי.
יש טובים חיים ומתים וכן רעים.

ברמן

משתמש פעיל
לא נכנס לדוגמאות, אבל אם כבר הבאתם דוג' כזאת, תחשבו עוד טיפה..
זה משפט חד משמעית שגוי.
יש טובים חיים ומתים וכן רעים.
ברוב הפעמים זה נכון [תסתכלו על כל הלוחמים הצעירים שנפלו בעזה איזה סיפורים מספרים עליהם]
הוא שאמרתי

שירה עבאדי

משתמש פעיל
פשוט יש הרבה מאד יהודים טובים.
אבל רק כשהם מתים מתסתכלים עליהם ומספרים עליהם סיפורים.
טבע העולם.
אם בנאדם היה שומע את ההספדים עליו, בעודו בחייו, לא היה מת לעולם!

אמא לשתי מתוקים♥️♥️

חזק ביותר!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עוד לא נמצא האיש שלא מת
בסוף כולם מתים, הטובים והרעים.

בואו ננסה לשמור על הדיון המקורי
ברור שאין מי שקיים לעולם העניין הוא שהאנשים הטובים מסיימים את התיקון מהר מידי ...
וזהו תמשיכו להעלות כל מיני משפטים שאמרו לכם ולא תשכחו ....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה