דרוש מידע איזה מקצוע שווה ללמוד?

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה

bnoya

משתמש מקצוען
אולי שווה לך באמת סוג של יעוץ פנסיוני, שאת יכולה ללמוד את זה רק בכמה קורסים בודדים, ולא כמה שנים טובות של השקעה,
תחשבי גם על זה
יעוץ פנסיוני זה ממש לא כמה קורסים בודדים. צריך ללמוד ל4 מבחני יסוד לא קלים ואח"כ לעוד מבחנים בהתאם למסלול שבוחרים (יעוץ פנסיוני זה עוד 2 מבחנים)
בסה"כ 6 מבחנים לא קלים בכלל.
סדר גודל של לימודים בין שנה וחצי לשנתיים בהנחה שעוברים את כל המבחנים בפעם הראשונה...

יהודיה מהצפון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מעניין כי בררתי היום אצל כמה ואמרו שזה כולל יום שישי
יעוץ פנסיוני זה ממש לא כמה קורסים בודדים. צריך ללמוד ל4 מבחני יסוד לא קלים ואח"כ לעוד מבחנים בהתאם למסלול שבוחרים (יעוץ פנסיוני זה עוד 2 מבחנים)
סדר גודל של לימודים בין שנה וחצי לשנתיים בהנחה שעוברים את כל המבחנים בפעם הראשונה...
בררתי היום אצל כמה מקומות, זה תלוי מה רוצים ללמוד זה מקצוע רחב, וזה חצי שנה לימודים ואז נכנסים לסטא'ז לשנה במקביל ללימודים.

זהו שבאמת לא יודעת מה לעשות

bnoya

משתמש מקצוען
בררתי היום אצל כמה מקומות, זה תלוי מה רוצים ללמוד זה מקצוע רחב, וזה חצי שנה לימודים ואז נכנסים לסטא'ז לשנה במקביל ללימודים.
את מדברת על יעוץ פנסיוני?
מוזר... זה חצי שנה לימודים אם את הולכת להבחן על 4 מבחנים ביחד.... (יסודות הביטוח, כלכלה, מימון וסטטיסטיקה וחשבונאות). סיכוי כמעט אפסי לעבור את ארבעתם בסמסטר אחד...
אחרי שעוברת את ארבעתם יש לך חצי שנה סטאז' (לא שנה) ובמקביל ללמוד לעוד 2 מבחנים.

אם צלחת את המסלול הזה (הוא לא מאוד פשוט) אז בהחלט אפשר למצוא עבודה בתחום עם משכורות יפות

יהודיה מהצפון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
את מדברת על יעוץ פנסיוני?
מוזר... זה חצי שנה לימודים אם את הולכת להבחן על 4 מבחנים ביחד.... (יסודות הביטוח, כלכלה, מימון וסטטיסטיקה וחשבונאות). סיכוי כמעט אפסי לעבור את ארבעתם בסמסטר אחד...
אחרי שעוברת את ארבעתם יש לך חצי שנה סטאז' (לא שנה) ובמקביל ללמוד לעוד 2 מבחנים.

אם צלחת את המסלול הזה (הוא לא מאוד פשוט) אז בהחלט אפשר למצוא עבודה בתחום עם משכורות יפות
כן, אמרו לי חצי שנה לימודים ואז משלבים סטאז לשנה, בסה"כ לימודים במשך שנתיים,הם מכניסים לעבוד אחרי החצי שנה ואז מרוויחה לעשות את הסטאז בזמן הלימוד וככה שגומרים את גם נמצאת כבר בתוך מקום עבודה ויכולה להחליט האם להישאר או לעבוד במקום אחר.

נערך לאחרונה ב:

יהודיה מהצפון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מעניין כי בררתי היום אצל כמה ואמרו שזה כולל יום שישי

אני מדברת על מסלול ערב

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
יש לי הנהלת חשבונות, וחשבות שכר, ועובדת במקצוע כבר 5 שנים, ולא אוהבת, אני רוצה לעשות הסבת מקצוע.
עבדתי שנה ביעוץ מס לא התחברתי, לכן הלכתי ליועצת תעסוקתי
אני חושבת שתנסי לחשוב מדוע לא התחברת לתחום, לפי זה תדעי יותר לסווג את האופי שלך ואולי יהיה לך כיוון ברור יותר מה כן מתאים לך
יש במנהל עסקים תחומים שעלולים להיות דומים לכל הנושא, ולכן חשוב לעשות בירור מעמיק עם עצמך
אולי את נמשכת יותר לאומנות , לייעץ לאנשים, ליזום וכו?
אני לא הייתי לוקחתאת מה שהיועצת אמרה לך כמשהו סופי

יהודיה מהצפון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני חושבת שתנסי לחשוב מדוע לא התחברת לתחום, לפי זה תדעי יותר לסווג את האופי שלך ואולי יהיה לך כיוון ברור יותר מה כן מתאים לך
יש במנהל עסקים תחומים שעלולים להיות דומים לכל הנושא, ולכן חשוב לעשות בירור מעמיק עם עצמך
אולי את נמשכת יותר לאומנות , לייעץ לאנשים, ליזום וכו?
אני לא הייתי לוקחתאת מה שהיועצת אמרה לך כמשהו סופי
את צודקת, חשבתי על זה הרבה זמן, אני לא התחברתי כי זה מקצוע משעמם, אין בו הרבה לאיפה להתקדם, המליצו לי שלפני שלמדתי ללמוד ראית חשבון, רק זה לימודים הזויים ושנתיים סטאז', הקטע שאני מאוד מנוגדת, אני מאוד טובה במתמטיקה אבל מצד שני שלא מסוגלת לעבוד כל היום מול מספרים, אני צריכה עבודה עם אתגרים, פרויקטים, וככה אמרתי ליועצת תעסוקתי ולפי הניתוח שלה אז אמרה שזה המקצועות שיכולים לשלב ביחד.
לכן אני סגורה על מה שאמרה.

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
את צודקת, חשבתי על זה הרבה זמן, אני לא התחברתי כי זה מקצוע משעמם, אין בו הרבה לאיפה להתקדם, המליצו לי שלפני שלמדתי ללמוד ראית חשבון, רק זה לימודים הזויים ושנתיים סטאז', הקטע שאני מאוד מנוגדת, אני מאוד טובה במתמטיקה אבל מצד שני שלא מסוגלת לעבוד כל היום מול מספרים, אני צריכה עבודה עם אתגרים, פרויקטים, וככה אמרתי ליועצת תעסוקתי ולפי הניתוח שלה אז אמרה שזה המקצועות שיכולים לשלב ביחד.
לכן אני סגורה על מה שאמרה.
מה עם לימודי מנהל וכלכלה? יכולה להשתלב בזה בהרבה תחומים
וזה יכול לשלב לך גם את החלק האנליטי וגם את העניין של פרוייקטים, ייעוץ לאנשים וכו

יהודיה מהצפון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה עם לימודי מנהל וכלכלה? יכולה להשתלב בזה בהרבה תחומים
וזה יכול לשלב לך גם את החלק האנליטי וגם את העניין של פרוייקטים, ייעוץ לאנשים וכו
כמה זמן לימודים זה?
יש בזה עבודה?
חשבתי מאוד על אלקטרוניקה, ידוע למשהו האם יש בזה עבודה במשרה של 7 שעות?

מירי בראון

משתמש חדש
אני לומדת יעוץ פנסיוני ואין אפשרות בכלל בחצי שנה ): זה 6 מבחנים שכל מבחן יש לו רק 2 מועדים בשנה
ורק אחרי שעברו את הארבעה הראשונים ניתן להמשיך ל2 הגמרים ככה שגם אם את ניגשת ל2 בכל מועד (שזה דורש הרבה.... ) זה כבר שנה....

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
כמה זמן לימודים זה?
יש בזה עבודה?
חשבתי מאוד על אלקטרוניקה, ידוע למשהו האם יש בזה עבודה במשרה של 7 שעות?
לימודי תואר 3-4 שנים
לגבי אלקטרוניקה , לא יודעת בדיוק מה זה אבל אני חושבת שאם את מחפשת משהו יותר עם פרוייקטים וליזום דברים זה יהיה לך פחות מתאים, אבל זו רק השערה שלי

יהודיה מהצפון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני לומדת יעוץ פנסיוני ואין אפשרות בכלל בחצי שנה ): זה 6 מבחנים שכל מבחן יש לו רק 2 מועדים בשנה
ורק אחרי שעברו את הארבעה הראשונים ניתן להמשיך ל2 הגמרים ככה שגם אם את ניגשת ל2 בכל מועד (שזה דורש הרבה.... ) זה כבר שנה....
לא אמרתי חצי שנה, אמרתי לימודים שנתיים, ובמקביל אחרי חצי שנה מתחילים סטאז לשנה במקביל עם הלימודים.
תגידי אני היה חייבת לעזוב את העבודה, 5 שעות ביום.
תגידי כמה יצא לך לכול שנה, כי אני חושבת שהצעת מחיר ללימודים שהביאו לי מידי יקר.
לימודי תואר 3-4 שנים
לגבי אלקטרוניקה , לא יודעת בדיוק מה זה אבל אני חושבת שאם את מחפשת משהו יותר עם פרוייקטים וליזום דברים זה יהיה לך פחות מתאים, אבל זו רק השערה שלי
זה משנה איזה מסלול אני עושה ערב או בוקר, לגבי שנים של לימודים?

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
לא אמרתי חצי שנה, אמרתי לימודים שנתיים, ובמקביל אחרי חצי שנה מתחילים סטאז לשנה במקביל עם הלימודים.
תגידי אני היה חייבת לעזוב את העבודה, 5 שעות ביום.
תגידי כמה יצא לך לכול שנה, כי אני חושבת שהצעת מחיר ללימודים שהביאו לי מידי יקר.

זה משנה איזה מסלול אני עושה ערב או בוקר, לגבי שנים של לימודים?
לא נראה לי.
לדעתי כדאי שתחפשי מכללה שאת רוצה ללמוד בה, ושם תשאלי את כל השאלות הטכניות.

נחמי3

משתמש מקצוען

איפה לומדים את זה??
מה סוג העבודה בפועל, חברת ביטוח או עסק עצמאי ??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה