איזה חוף הכי מומלץ

eh

משתמש פעיל
תכלס תגידו מה שתגידו אין על שרתון חוף נקי כי מנקים כל הזמן מים חמים במקלחות מקלחות חדשות מהשנה שטח גדול מרוצף פתוח24 שעות ו...מצילים כל השנה גם בחורף! חסרונות אין חניה או שהיא יקרה מאוד בעיות צניעות וחוף עמוס בבין הזמנים.אבל עדיין יחסית סביר מאשדוד ונתניה.

י מ

משתמש פעיל
בשרתון היו מפוזרים בכל החוף כמויות של שמשיות וכסאות.
כך זה תמיד בחינם או רק ביום שהייתי?

**Moko**

משתמש מקצוען
מכל החופים הכי נהנתי מבת ים אבל הייתי שם לפני כמה שנים וראו מרחוק את השוחים בחוף המעורב
אולי כבר סידרו את זה מאז?
החוף היה מאוד מטופח ומאורגן טוב

עוף דורס

משתמש פעיל
מכל החופים הכי נהנתי מבת ים אבל הייתי שם לפני כמה שנים וראו מרחוק את השוחים בחוף המעורב
אולי כבר סידרו את זה מאז?
החוף היה מאוד מטופח ומאורגן טוב
נכון זה נראה לי החוף הכי נקי ואתה צודק בכניסה יש בעיה של פריצות

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הייתי באשקלון והתאכזבתי קשות. דבר ראשון היה דגל שחור לא נתנו להכנס למים אולי קצת לשכשך את הרגלים, היה פקחים ושוטרים על החוף שאכפו את הענין. אין כמעט מקלחות וגם מה שיש זרם חלש נורא, השירותים היה מוצף בריכת מים לא היה שייך להכנס גם לא לברזים... לא ראיתי ברזים לניקוי רגלים כמו בכל חוף

עוף דורס

משתמש פעיל
הייתי באשקלון והתאכזבתי קשות. דבר ראשון היה דגל שחור לא נתנו להכנס למים אולי קצת לשכשך את הרגלים, היה פקחים ושוטרים על החוף שאכפו את הענין. אין כמעט מקלחות וגם מה שיש זרם חלש נורא, השירותים היה מוצף בריכת מים לא היה שייך להכנס גם לא לברזים... לא ראיתי ברזים לניקוי רגלים כמו בכל חוף
גם החוף עצמו מלוכלך אני הייתי פעם אחר והיה שם ממש מלוכלך וגם מאוד רחוק

השמחה שבשמחה

משתמש מקצוען
14.8.2023 09:17

רשת ב׳: בשל תוצאות חריגות בבדיקת מי הים: משרד הבריאות אסר על רחצה בחופים השקט והנפרד בחיפה.

avital aa

משתמש חדש
איזה חוף נפרד הכי מומלץ? שרתון, אשדוד, בת ים או אשקלון?
תודה רבה
בת ים הוא חוף ממש טוב
הגישה נוחה, הוא לא כל כך עמוס והוא תמיד נקי ומסודר
אין שוברי גלים וכל מיני חוטים באמצע הים כמו באשדוד
באשדוד לא אהבתי, הרבה אנשים, בלי גלים, מלוכלך ובכל מטר יש חציצות, מצופים וחוטים...

עוף דורס

משתמש פעיל
בת ים הוא חוף ממש טוב
באשדוד לא אהבתי, הרבה אנשים, בלי גלים, מלוכלך ובכל מטר יש חציצות, מצופים וחוטים...
הוא הכי טוב זה נכון
אבל יש שם פריצות
לעומת זה אשדוד צפוץ ומגעיל אבל לא נכשלים בפריצות

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
בת ים הוא חוף ממש טוב
מה אפשרות חניה בבת- ים ?
ומה בחופים אחרים באיזור ?

eh

משתמש פעיל
מה אפשרות חניה בבת- ים ?
ומה בחופים אחרים באיזור ?
יש חניה בתשלום מחיר עירוני הנחה נראה לי רק לבעלי כרטיס תושב!
גם בראשון חניה רק בתשלום.לדעתי החוף בראשון מוזנח יותר לא מספיק מלתחות לא מרוצף וכולי אבל הייתי לפני כמה שנים אולי שיפצו מאז.

nech4

משתמש פעיל
מסכימה עם הנ"ל.
החוף באשקלון מתאים למי שבא לשכשך רגליים או להנות מהחול / מראה המים.
אין שובר גלים סמוך
ולכן תמיד יהיה שם דגל שחור (סטטיסטית 90% מהמקרים)
והמים 2 מטר מהחוף כבר בגובה הברך- לא נחמד לילדים.
אין אפשרות להיכנס לעומק.

דווקא מבחינת ניקיון של המלתחות- צל"ש.
מבחינת צניעות- לא זכור לי שצפינו או נצפינו.

חוף ראשון- לא לענין!! המלתחות ללא מים והם מחוץ לשטח החוף הנפרד-
רואים היטב את תורות הממתינים למלתחות מהחניה הסמוכה.
הגישה גם לא נקיה.
דווקא התחבורה מהרכבת ממש נוחה וזמינה!

מישהו יודע האם נעשה השנה שיפור באחד מהחופים הנפרדים?!

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אומנם לא השנה, אבל שיפצו ממש יפה את החוף הנפרד בחדרה שנה שעברה.
חוף יחסית קטן אבל די ריק. מומלץ!
האם באמת יש בכל יום שעות לגברים ונשים-חצאי ימים?
האם החוף נקי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צא

א יֹשֵׁב בְּסֵתֶר עֶלְיוֹן בְּצֵל שַׁדַּי יִתְלוֹנָן:ב אֹמַר לַיהוָה מַחְסִי וּמְצוּדָתִי אֱלֹהַי אֶבְטַח בּוֹ:ג כִּי הוּא יַצִּילְךָ מִפַּח יָקוּשׁ מִדֶּבֶר הַוּוֹת:ד בְּאֶבְרָתוֹ יָסֶךְ לָךְ וְתַחַת כְּנָפָיו תֶּחְסֶה צִנָּה וְסֹחֵרָה אֲמִתּוֹ:ה לֹא תִירָא מִפַּחַד לָיְלָה מֵחֵץ יָעוּף יוֹמָם:ו מִדֶּבֶר בָּאֹפֶל יַהֲלֹךְ מִקֶּטֶב יָשׁוּד צָהֳרָיִם:ז יִפֹּל מִצִּדְּךָ אֶלֶף וּרְבָבָה מִימִינֶךָ אֵלֶיךָ לֹא יִגָּשׁ:ח רַק בְּעֵינֶיךָ תַבִּיט וְשִׁלֻּמַת רְשָׁעִים תִּרְאֶה:ט כִּי אַתָּה יְהוָה מַחְסִי עֶלְיוֹן שַׂמְתָּ מְעוֹנֶךָ:י לֹא תְאֻנֶּה אֵלֶיךָ רָעָה וְנֶגַע לֹא יִקְרַב בְּאָהֳלֶךָ:יא כִּי מַלְאָכָיו יְצַוֶּה לָּךְ לִשְׁמָרְךָ בְּכָל דְּרָכֶיךָ:יב עַל כַּפַּיִם יִשָּׂאוּנְךָ פֶּן תִּגֹּף בָּאֶבֶן רַגְלֶךָ:יג עַל שַׁחַל וָפֶתֶן תִּדְרֹךְ תִּרְמֹס כְּפִיר וְתַנִּין:יד כִּי בִי חָשַׁק וַאֲפַלְּטֵהוּ אֲשַׂגְּבֵהוּ כִּי יָדַע שְׁמִי:טו יִקְרָאֵנִי וְאֶעֱנֵהוּ עִמּוֹ אָנֹכִי בְצָרָה אֲחַלְּצֵהוּ וַאֲכַבְּדֵהוּ:טז אֹרֶךְ יָמִים אַשְׂבִּיעֵהוּ וְאַרְאֵהוּ בִּישׁוּעָתִי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

סימנים • אתגר 106

לוח מודעות

למעלה