איזה גרשונוביץ להתחיל?

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
כידוע, בימי חוה"מ אני מרשה לעצמי לשרוף כמה שעות כדי לקרא ספר שנבחר מראש בקפידא
השנה נפל הפור על ספר של חבר הפורום נחמן גרשונוביץ. דא עקא, שיש לו כמה וכמה ספרים
ואין לי מושג ממה להתחיל ומה מומלץ (כמעט החלטתי על זהב אדום, ופתאום ראיתי שיש זהב גם שחור. התבלבלתי, ושוב כל הספרים חזרו למירוץ)
יצויין שמעולם לא קראתי שום ספר שלו

אשמח להמלצותיכם

(אני יודע שזה שאלה קצת בעייתית בפורום שכזה, אבל אני מנצל את זה שהמנהל חדש ולא מספיק קשוח)

נערך לאחרונה ב:

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כידוע, בימי חוה"מ אני מרשה לעצמי לשרוף כמה שעות כדי לקרא ספר שנבחר מראש בקפידא
השנה נפל הפור על ספר של חבר הפורום נחמן גרשונוביץ. דא עקא, שיש לו כמה וכמה ספרים
ואין לי מושג ממה להתחיל ומה מומלץ (כמעט החלטתי על זהב אדום, ופתאום ראיתי שיש זהב גם שחור. התבלבלתי, ושוב כל הספרים חזרו למירוץ)
יצויין שמעולם לא קראתי שום ספר שלו

אשמח להמלצותיכם

(אני יודע שזה שאלה קצת בעייתית בפורום שכזה, אבל אני מנצל את זה שהמנהל חדש ולא מספיק קשוח)
זהב אדום ושחור הם ספר אחד שחולק לשניים. לא זוכר מה הראשון.
תתחיל עם 401, או עם ברית של גנבים. ו... תתכונן להפתעות.

@נחמן גרשונוביץ מה ההמלצה שלך לקורא המתחיל?

אריאל 1

משתמש פעיל
יש משהו חדש נוסף בספרים החדשים, או שהמתח האגרסיבי והברוטאלי הוא המוצר היחיד שנקבל?

א יודעלע

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
או שהמתח האגרסיבי והברוטאלי הוא המוצר היחיד
קודם כל, ממש לא. זהו לפני הכל מתח ריאליסטי, ויש גם המון דיאלוגים רגשות תחושות, אנשים טובים עד כאב. ולעומתם עוצמות של רשע. למען האמת הכל שם עם עוצמות, עוצמות מטורפות. של ידע, מדעי טכנולוגי כללי, באינספור תרבויות אומנויות סגנונות מורכבויות, והסגנון כתיבה זה עוד נושא בפני עצמו, סגנון מאוד זורם ובהיר, וממש מרתק, גם אם אתה עייף מאוד לא תוכל לעזוב את הספר באמצע.
כהמלצה הייתי מציע לך לקחת את ברית של גנבים, או ספר יותר ישן כמו התרסקות, לקבל קצת רקע והתרשמות, ולהכיר את הסגנון, בכל מקרה ספריו אינם מיועדים לבעלי לב חלש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה