איזה אוזניות מומלצות לעריכה?

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אשמח לשמוע על מה אתם ממליצים,
איזה דגם, וכן איפה אפשר לקנות
משהו טוב, ולא מאד יקר..
תודה רבה

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מקפיצה--
אשמח לקבל תשובה מהניסיון שלכם..

-בני-

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
Audio Technica ATH-M50X ללא שום ספק.
יש לי אותם כבר כמה שנים טובות, לא מזמן החלפתי להם פד אבל חוץ מזה הם פשוט אוזניות מעולות! ללא ספק האוזניות הטובות ביותר שאני מכיר עד מחיר של 2000 ש"ח.

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
Audio Technica ATH-M50X ללא שום ספק.
יש לי אותם כבר כמה שנים טובות, לא מזמן החלפתי להם פד אבל חוץ מזה הם פשוט אוזניות מעולות! ללא ספק האוזניות הטובות ביותר שאני מכיר עד מחיר של 2000 ש"ח.
תודה רבה
איפה אפשר לקנות אותם בארץ?
יש לך גם אולי דגם נוסף להמליץ עליו, יותר זול?

מישהו התנסה באוזניות האלו?: sony mdr 7506
קישור

אסתי קניבסקי

הפקות וידיאו ואנימציה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לי יש dt 770 (באייר דינמיק), הם מצוינות, אני משתמשת בהן למיקס טוב של סאונד,
קניתי אותן ב-1000 ש"ח.

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לעריכת סאונד צריך אוזניות "מוניטור", שזה אומר אוזניות ששומעים בהם את הסאונד בלי שיפור ומיטוב של הצלילים.
באוזניות שמיועדות לשמיעת מוסיקה בדרך כלל מנסים לחמם את הצלילים ולחזק את הבס כדי שישמע טוב יותר, אבל בעריכה אנחנו רוצים לדעת איך הסאונד נשמע באמת כדי שנוכל לשנות אותו כרצוננו.
תודה רבה
איפה אפשר לקנות אותם בארץ?
יש לך גם אולי דגם נוסף להמליץ עליו, יותר זול?

מישהו התנסה באוזניות האלו?: sony mdr 7506
קישור
הסוני מעולות, איך אני יודע, כי בB&H יש עליהם 1114 ביקורות ורובם ככולם מהללים אותם.
גם האודיו טכניקה טובות אבל פחות פופולאריות מהסוני, אולי בגלל המחיר, יש עליהם 308 ביקורות.

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לי יש dt 770 (באייר דינמיק), הם מצוינות, אני משתמשת בהן למיקס טוב של סאונד,
קניתי אותן ב-1000 ש"ח.
תודה לך.
הסוני מעולות, איך אני יודע, כי בB&H יש עליהם 1114 ביקורות ורובם ככולם מהללים אותם.
גם האודיו טכניקה טובות אבל פחות פופולאריות מהסוני, אולי בגלל המחיר, יש עליהם 308 ביקורות.
תודה רבה, (דווקא המחיר שלהם כמעט אותו דבר. לא הפרש גדול..)

sara wein

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לעריכת סאונד צריך אוזניות "מוניטור", שזה אומר אוזניות ששומעים בהם את הסאונד בלי שיפור ומיטוב של הצלילים.
באוזניות שמיועדות לשמיעת מוסיקה בדרך כלל מנסים לחמם את הצלילים ולחזק את הבס כדי שישמע טוב יותר, אבל בעריכה אנחנו רוצים לדעת איך הסאונד נשמע באמת כדי שנוכל לשנות אותו כרצוננו.

כמו נכון...
זזו הסיבה שbose למשל יהיו אוזניות ורמקולים מהדרים לליב
וגרועים- לעריכת סאונד...

מטיז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
והם טובות ומומלצות?

צילי

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
מקפיצה
אשמח למידע על אזניות חוטיות לעריכת וידאו במחיר של 200 ש"ח בערך

Efratpop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה