לימוד נהיגה אחרי כמה טסטים מתייאשים?

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
טוב תשתף- עברת בסוף או לא?
כי אין כזה דבר קוביה חוקית בלי 6!!!
ואם עוד לא נפל לך על 6- אל תדאג זה יפול.
זה היה ארוך. קראתי לעצמי: התלמיד הנצחי. בכל טסט זכרתי לעשות פשלה קטנה, גם בטסט האחרון. אבל השם ריחם.

מיוזיכיף

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
בשום אופן לא להתייאש!!!!!!!!!!!!!!
אני עשיתי 9 טסטים! ואין ספור שיעורים!
החלפתי מורה ועדיין נכשלתי!
[אמנם עדיין שווה לדעתי במצב שלא הולך להחליף מורה]
נכון זה היה סיוט ממש!
אני מכיר את כל הרגשות השליליים שמציפים אותך, אכזבה, תיסכול, הרגשת שלומאיליות, בושה מהחברה... ועוד ועוד
ובעיקר את ההרגשה שקונה שביתה בלב שלעולם לא אצליח לעבור...
אבל בסוף עברתי ובהחלט היה שווה כל המאמץ.
לא משנה כמה שיעורים עשית וכמה טסטים נכשלת אל ייאוש בסוף עוברים את זה ושווה ושווה כל המאמץ!

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען

rachelsh

משתמש רשום
היי,
רוצה לשתף שאני עברתי טסט מס' 9....
נפלתי על תקופה לא טובה לפני שש שנים שהטסטרים היו עושים שביתות וכל תלמיד היה מקבל טסט פעם בחצי שנה...
יש לציין שהחלפתי מורה לאחר הטסט השביעי שנכשלתי בו, המורה הראשון שלי היה מורה וותיק שלימד את אבא שלי...ואת כל המשפחה לפני וכולם היו מרוצים...אבל מסתבר שלא היה קליק ...צריך להתחבר לשיטת הלימוד של המורה.
אבל לא התייאשתי וברוך ה', עברתי בטסט התשיעי.
עולם אחר ,עם ובלי רישיון ,יותר ממה שרציתי את הרישיון רציתי להוכיח לעצמי שאני גם מסוגלת...כי ביננו...כל כך הרבה אנשים נוסעים על הכביש...והרבה פחות חכמים ממני....אז שאני לא אצליח????
אל תתייאשו!!!!

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
היי,
רוצה לשתף שאני עברתי טסט מס' 9....
נפלתי על תקופה לא טובה לפני שש שנים שהטסטרים היו עושים שביתות וכל תלמיד היה מקבל טסט פעם בחצי שנה...
יש לציין שהחלפתי מורה לאחר הטסט השביעי שנכשלתי בו, המורה הראשון שלי היה מורה וותיק שלימד את אבא שלי...ואת כל המשפחה לפני וכולם היו מרוצים...אבל מסתבר שלא היה קליק ...צריך להתחבר לשיטת הלימוד של המורה.
אבל לא התייאשתי וברוך ה', עברתי בטסט התשיעי.
עולם אחר ,עם ובלי רישיון ,יותר ממה שרציתי את הרישיון רציתי להוכיח לעצמי שאני גם מסוגלת...כי ביננו...כל כך הרבה אנשים נוסעים על הכביש...והרבה פחות חכמים ממני....אז שאני לא אצליח????
אל תתייאשו!!!!
סתם מעניין, היה לכם רב בוחן? כמה פעמים? ובפעם האחרונה?

אורית M

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
עיצוב ואדריכלות פנים
אחרי הרבה טסטים, מצווה להתייאש, זה מראה שאין לנבחן כושר נהיגה.
לדעתי היו צריכים לאסור בחוק רישיון למי שלא מצליח מעבר למספר מסוים של טסטים.
זה עניין של סכנת נפשות.
לנהוג זה כשרון מסוים, לא לכל אחד יש אותו.
יש אנשים שנוהגים מצויין אבל הלחץ של הטסט גורם להם להיכשל
כך שהטסט ממש לא משקף את הנהיגה האמיתית
(גם הרבה נהגים סיפרו לי על הפשלות הגדולות שהיו בטסט שלהם והם עברו ...)

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יש אנשים שנוהגים מצויין אבל הלחץ של הטסט גורם להם להיכשל
כך שהטסט ממש לא משקף את הנהיגה האמיתית
(גם הרבה נהגים סיפרו לי על הפשלות הגדולות שהיו בטסט שלהם והם עברו ...)
נכון.
כמעט בכל בחינה ומבדק שאנו מכירים יש אנשים שבגלל קושי מסויים לא משתקפות היכולות האמיתיות שלהם ומידת ההתאמה.
החל ממבחן קבלה לישיבה, בחינות רואי חשבון, פגישות שידוכים, ומבחני מיון לקורס טיס.
זה חלק מעולם השקר שבו אנו חיים, זה לא רק בטסטים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה