לימוד נהיגה אחרי כמה טסטים מתייאשים?

הכול טפוס

משתמש צעיר
תגידו, אני בבית שמש אחרי 7 טסטים שבכל פעם זה היה או עלילת דם!! או דבר שהיה קורה גם לטסטר בעצמו אחרי חמישים שנות נהיגה... הגיע הזמן כבר להתיאש או לעבור מקום? וא"כ אז לאן?
חבל להתייאש, אומנם זה באמת קצת מייאש, אבל תני לעצמך תקוה!

נחמיהה

משתמש חדש
אני מצרף פה לטובת העוקבים נתוני שהתפרסמו נכון ל2017 איפה באוחזים הכי הרבה עוברים כולל איפה הכי לא טוב מחולק גם למחוזות דרום צפון מרכז

קבצים מצורפים

• Driving-tests-2016- (1).xlsx
    KB 11.7 · צפיות: 9

Achinoam

משתמש פעיל
תגידו, אני בבית שמש אחרי 7 טסטים שבכל פעם זה היה או עלילת דם!! או דבר שהיה קורה גם לטסטר בעצמו אחרי חמישים שנות נהיגה... הגיע הזמן כבר להתיאש או לעבור מקום? וא"כ אז לאן?
לא להתייאש אף פעם!!
אחרי כ14 טסטים במרכז (הפסקתי לספור באיזה שלב)
עברתי לדרום - מורה יהודיה מבאר שבע שעושה שיעורים וטסט ברהט וב"ה עברתי בטסט הראשון שם.
מומלץ בחום
מיכל כהן 052-4410813

משולם לבנון

משתמש חדש
אני לא מיואש, אבל טכנית אני מרגיש שאני עומד על אותו משבצת והל חוזר על עצמו אין לי מה לדעת עוד לנהוג וגם אין לי טעויות שקורים לי כל פעם רק דקדוק מפגר של הטסטרים על כלום!!!!!!!! [איך יכול להיות שחמש טסטים לא אמרו לי מילה על מראות ובשישי לא גמר להעיר לי ע"ז?]
אני שואל טכנית האם יש מה לעבור למורה אחר או שאין נ"מ, או שעדיף לעבור לעיר אחרת עם כל המשמעות שבזה [איזור לא מוכר ולא רגיל, ולא קרוב לבית].

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
אני לא מיואש, אבל טכנית אני מרגיש שאני עומד על אותו משבצת והל חוזר על עצמו אין לי מה לדעת עוד לנהוג וגם אין לי טעויות שקורים לי כל פעם רק דקדוק מפגר של הטסטרים על כלום!!!!!!!! [איך יכול להיות שחמש טסטים לא אמרו לי מילה על מראות ובשישי לא גמר להעיר לי ע"ז?]
אני שואל טכנית האם יש מה לעבור למורה אחר או שאין נ"מ, או שעדיף לעבור לעיר אחרת עם כל המשמעות שבזה [איזור לא מוכר ולא רגיל, ולא קרוב לבית].
פשוט להחליט
כל שבוע שניים/שלושה שיעורים עד שעוברים.
אם לא עוברים, מיד קובעים טסט חדש וממשיכים בשיעורים.
לא לעשות הפסקות.
בהצלחה !!!

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
אני מצרף פה לטובת העוקבים נתוני שהתפרסמו נכון ל2017 איפה באוחזים הכי הרבה עוברים כולל איפה הכי לא טוב מחולק גם למחוזות דרום צפון מרכז
מוזר בעיני
בכל טסט עוברים 50% ?
הרבה פחות ...
כנראה אין נתונים כמה טסטים כל נבחן עשה.

Achinoam

משתמש פעיל
קודם לעזוב את המורה, המורה כבר רגיל אליך ומסתבר לא משדר לך ביטחון, ככה לפחות היה אצלי.
מומלץ לעבור אזור, מגיע שלב שאתה מזהה את הטסטרים ויש לך כבר דעות קדומות עליהם,
אני עברתי לדרום ושם ב"ה עברתי.

בהצלחה רבה!
לא להתיאש!

ארמון חול

משתמש מקצוען

אחרי כמה טסטים מתייאשים?​

שאלה ממש מעניינת למי שחושב להתייאש, לא הרגשתם את זה במהלך השיעורים, שהנהיגה לא קלה לכם?
אם עברתם את כל השיעורים בהצלחה, ויש ביטחון- אז למה להתייאש בשלב הטסטים, ולא במהלך השיעורים?
חבל על כל הכספים, השיעורים יקרים מאוד (וגם הזמן שלהם, עוד יותר יקר)

שושנה פרקש

משתמש חדש
אחרי הרבה טסטים, מצווה להתייאש, זה מראה שאין לנבחן כושר נהיגה.
לדעתי היו צריכים לאסור בחוק רישיון למי שלא מצליח מעבר למספר מסוים של טסטים.
זה עניין של סכנת נפשות.
לנהוג זה כשרון מסוים, לא לכל אחד יש אותו.
ממש לא יש גם מצבים שהטסטרים לא מעבירים אפחד גם נהגים טובים אני מכירה משהי שעברה טסט עשירי והיא נהגת ממש טובה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה