דרוש מידע אזרחי ארה"ב יכולים לקבל בקלות מענק כספי גבוה עקב הקורונה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

rik

משתמש צעיר
אני מנסה כבר כמה ימים להיכנס לאתר שבודק מה מצב המענק שלי, ותמיד כותב לי שיש שגיאה בנתונים.
יש למישהו מושג מה יכול להיות הבעיה? אולי כי כי הכתובת בארץ?

חני25

משתמש צעיר
אני מנסה כבר כמה ימים להיכנס לאתר שבודק מה מצב המענק שלי, ותמיד כותב לי שיש שגיאה בנתונים.
יש למישהו מושג מה יכול להיות הבעיה? אולי כי כי הכתובת בארץ?
1. לוקח זמן עד שזה מתעדכן שם, בממוצע השבועיים.
2. אל תשכח, בכתובת בארץ יש להשאיר ריק החלק האחרון - המיקוד. לא למלאות מיקוד שם.
3. יש אפשרות לבדוק עד 3 פעמים תוך 24 שעות, אם כבר ניסית היום 3 פעמים, אל תנסה שוב לבדוק, תצטרך לחכות עד מחר לבדוק שוב.

• תודה
Reactions: rik

rik

משתמש צעיר
1. לוקח זמן עד שזה מתעדכן שם, בממוצע השבועיים.
2. אל תשכח, בכתובת בארץ יש להשאיר ריק החלק האחרון - המיקוד. לא למלאות מיקוד שם.
3. יש אפשרות לבדוק עד 3 פעמים תוך 24 שעות, אם כבר ניסית היום 3 פעמים, אל תנסה שוב לבדוק, תצטרך לחכות עד מחר לבדוק שוב.
לא למלאות מיקוד אפי' שבטופס שמילאתי כן כתבתי מיקוד?

פריפרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אם אין לי את המספר האמריקאי איך אני משיגה

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הגשתי בקשה ע"י חברה
זה באמת יגיע רק עוד כמה חודשים אם אין לי חשבון בנק אמריקאי?

קיץ

משתמש פעיל
אתר רשמי של ממשלת ארצות הברית

סטטוס התשלום שלך אינו זמין
איננו יכולים לספק לך את מצב התשלום שלך כרגע מכיוון:
  • אין לנו עדיין מספיק מידע (אנו עובדים על זה), או
  • אינך זכאי לתשלום.

למידע נוסף על הסיבות שקיבלת הודעה זו, בקר בדף השאלות הנפוצות שלנו .
אתה יכול לחזור לאפליקציה שוב כדי לראות אם עדכנו את המידע שלך. נתוני "קבל את התשלום שלי" מתעדכנים רק פעם ביום, כך שאתה לא צריך לראות אותם לעתים קרובות יותר מזה.
צא החוצה
לוגו מס הכנסה דקורטיבי

קיבלתי כזו הודעה בבדיקה שעשיתי באתר. האם זה ענין של זמן או שאני לא זכאית\שלא מילאתי נכון??

אבן שלמה

משתמש מקצוען

• אינך זכאי לתשלום.

אתה יכול לחזור לאפליקציה שוב כדי לראות אם עדכנו את המידע שלך. נתוני "קבל את התשלום שלי" מתעדכנים רק פעם ביום, כך שאתה לא צריך לראות אותם לעתים קרובות יותר מזה.
צא החוצה
לוגו מס הכנסה דקורטיבי

קיבלתי כזו הודעה בבדיקה שעשיתי באתר. האם זה ענין של זמן או שאני לא זכאית\שלא מילאתי נכון??
גם לי לקח שבועיים בערך אולי יותר עד שזה הופיע. לוקח להם זמן לעבור על כל המליונים.... ולחלק להם מליארדים.

anotherית

משתמש סופר מקצוען
שאלה דחופה:
מישהי שהיא אזרחית ארצות הברית,
ודיווחה להם מאז ומעולם. נולדה בעצמה לארצות הברית ועלתה לארץ
צריכה לסדר משהו בשביל לקבל את הכסף?

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
בכתובת הוא אומר לכתוב כך
זן את כתובת הרחוב שלך בפורמט "123 Main St NW # 7". אל תכנס לעיר / עיר או מדינה
מה זאת אומרת במספרים?

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מה צריך להקיש בכתובת רחוב, רק את שם הרחוב באנגלית?

חנהלי

משתמש פעיל

• אינך זכאי לתשלום.

צא החוצה
לוגו מס הכנסה דקורטיבי

ואחרי שבועיים התעדכנו הפרטים שלך שם?
קיבלת את הכסף?

אתה עם חשבון אמריקאי?
כי אני כן, והבנתי שהכסף אמור להכנס מאוד מהר. אז מוזר שהכסף לא נכנס ובקישור בדיקה, מופיעה לי הודעת האימייל שהעלו פה

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם לי לקח שבועיים בערך אולי יותר עד שזה הופיע. לוקח להם זמן לעבור על כל המליונים.... ולחלק להם מליארדים.
כמה זמן מאז ההגשה הצלחת לראות נתונים?

חג208

משתמש חדש
שלחתי לפי המדריך שקלתי בפרוג.
וזה ההודעה שקבלתי:
אשמח להבן אם מישהו יודע.

Dear Free File Fillable Forms Taxpayer:

We were not able to accept your 2019 federal tax return because of the error(s) listed below.

Your Submission ID is: 4408962020118037klx0

Get help resolving your errors by using the Error Search Tool at https://www.irs.gov/filing/individuals/free-file-fillable-forms/search-tip. You must follow the search instructions to find solutions.

When you have your solution(s), sign in to your Free File Fillable Forms account at https://www.freefilefillableforms.com. Fix your error(s) and resubmit your return. Be sure to re-enter the direct debit date (if used) and the e-file date in the Step 2 tab of Free File Fillable Forms.

If you are unable to resolve the error(s), you can mail your tax return and your payment by July 15, 2020 to avoid penalties and interest.
Here is your error(s):

Issue : Business Rule F1040-339-05 - If the filing status of the return is single and Form 1040, 'PrimaryClaimAsDependentInd' is not checked and 'TotalBoxesCheckedCnt' does not have a value and 'MustItemizeInd' is not checked and 'modifiedStandardDeductionInd' does not have a value and Schedule A (Form 1040) is not present in the return, then Form 1040, 'TotalItemizedOrStandardDedAmt' must equal 12200.

The following information may help you determine the form at issue:
Field/Xpath: /efile:Return/efile:ReturnData/efile:IRS1040

Issue : Business Rule F1040-065-04 - At least one of the following must have a non-zero value on Form 1040: 'TotalIncomeAmt' or 'AdjustedGrossIncomeAmt' or 'TaxAmt' or 'TotalTaxBeforeCrAndOthTaxesAmt' or 'TotalCreditsAmt' or 'TotalTaxAmt' or 'TotalPaymentsAmt'.

The following information may help you determine the form at issue:
Field/Xpath: /efile:Return/efile:ReturnData/efile:IRS1040

This email was generated from an automatic system, which is not monitored for responses.
נתקלתי בדיוק בבעיות אלו אשמח לדעת אם הסתדרת בסוף ואיך?

מאיר ומלי

משתמש מקצוען
לא היה לי כוח לקרוא את כל האשכול...
אשמח לדעת כמה זמן לוקח מהגשת הבקשה ועד קבלת המענק
מישהו קיבל כבר?

צדיקה

משתמש רשום
@Rochit אני רואה שאת מבינה בזה, יש חי כמה שאלות?
אשמח אם תוכלו לעזור
1. אני אזרחית ארה"ב ובעלי לא
2. לא עידכנתי אף פעם אצלם שהתחתנתי
3. המשכורת שלי אינה עולה על המינימום לחיוב דיווח על מס
4. אף פעם לא עשיתי דיווח מס לארה"ב

האם אוכל לבקש את המענק?
אם כן, אני מגישה כרווקה או כנשואה?
צריכים להשים כתובת בארה"ב?
אשמח גם שכל מי שיודע לענות על השאלות הנ"ל שיענה בבקשה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה