דרוש מידע אזרחי ארה"ב יכולים לקבל בקלות מענק כספי גבוה עקב הקורונה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

PUSH

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני מגישה ב100 ש"ח
ניתן לפנות אלי בטלפון 0533167122
הגשתי כבר עשרות וכולם אושרו למעט אחת שהיה בעיה בתאריך לידה לא ברור מה מופיע שם.

יוניט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
האם מי שמגיש דוח ל-2019 מקבל אוטומטי את המענק?
או שאני צריכה להגיש בקשה למענק בנוסף?

מגנוליה

משתמש צעיר
לא צריך לטוס ולא להצהיר על ההכנסה ומספיק שאחד מבני הזןג אזרח אמריקאי אבל כדאי להעזר באנשים עם ידע ולא לעשות לבד שמעתי על כמה שנפלו בפח

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אני מגישה ב100 ש"ח
ניתן לפנות אלי בטלפון 0533167122
הגשתי כבר עשרות וכולם אושרו למעט אחת שהיה בעיה בתאריך לידה לא ברור מה מופיע שם.
גם לי יש בעיה באחד ממה שהגשתי בתאריך לידה מה עשית?

ניצוצות

משתמש צעיר
גם לי יש בעיה באחד ממה שהגשתי בתאריך לידה מה עשית?

גם לי
למרות שזה מוזר.
אמרו לי שלפעמים יכול להיות בעיה או שהחליפו חודש ויום או לחילופין יתכן שמשום מה רשמו יום לפני או יום אחרי, אבל אצלי יש לי דרכון אמריקאי עם התאריך שהזנתי במערכת
חשבתי שיכול להיות אפשרות לשלוח קבצים במייל, צילום של הסושל ושל הדרכון
נראה לכם שאכן יש כזה אפשרות?
ואם כן, מישהו יודע אולי כתובת מייל, כי אני לא מצאתי.
מודה מראש

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
גם לי
למרות שזה מוזר.
אמרו לי שלפעמים יכול להיות בעיה או שהחליפו חודש ויום או לחילופין יתכן שמשום מה רשמו יום לפני או יום אחרי, אבל אצלי יש לי דרכון אמריקאי עם התאריך שהזנתי במערכת
חשבתי שיכול להיות אפשרות לשלוח קבצים במייל, צילום של הסושל ושל הדרכון
נראה לכם שאכן יש כזה אפשרות?
ואם כן, מישהו יודע אולי כתובת מייל, כי אני לא מצאתי.
מודה מראש
עשיתי יום אחרי התאריך האמיתי וזה הצליח כנראה שעקב הבדל השעות בין כאן לשם יש להם מדי פעם פדיחות.

מאן דאמר

משתמש מקצוען
למעוניינים, אברך מאנ"ש יוכל להגיש עבורכם את הבקשה, בתשלום סמלי.

לפרטים: 052-7105502

ניצוצות

משתמש צעיר
עשיתי יום אחרי התאריך האמיתי וזה הצליח כנראה שעקב הבדל השעות בין כאן לשם יש להם מדי פעם פדיחות.
ניסיתי גם יום אחרי וגם יום לפני ולא הצליח
לא צריכה מישהי שיגיש לי, כי לכאורה כבר הגשתי, השאלה אם מישהו יודע מה לעשות במקרה כזה שאני מקבלת תגובה שהפרטים לא מתאימים?

מחפשת

משתמש חדש
שלום,
הצלחתי להגיש את הבקשה, אבל אז קיבלתי את המייל עם השגיאה הבאה:
השבתה עבור: אנגלית

Dear Non-Filers: Enter Payment Info customer:

We could not accept your Non-Filers: Enter Payment Info return due to the error(s) listed below.

Your Submission ID is: 4408962020123039odgb

To resolve this error please visit https://www.freefilefillableforms.com/#/fd/eip.rejection.faqs and use the error code below to determine your next steps.

Then sign in to your Non-Filers: Enter Payment Info account at https://www.freefilefillableforms.com/#/fd/EconomicImpactPayment Fix your error(s) and submit your return again. Be sure to re-enter the date in the Step 2 tab of Non-Filers: Enter Payment Info.

If you are unable to resolve the error(s), you can print and submit your tax return to the IRS by mail.

Here is your error(s):
Issue : Business Rule IND-058-01 - If 'PrimarySignaturePIN' has a value in the Return Header, then 'PrimarySignatureDt' must have a value.

The following information may help you determine the form at issue:
Field/Xpath: /efile:Return/efile:ReturnHeader/efile:primarySignaturePIN

This email was generated by an automatic system that is not monitored for responses.

מה צריך לעשות??
תודה רבה!!

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
[QUOTE = "מחפשת, פוסט: 7646698, חבר: 64991"]
שלום,

לא-פילרים יקרים: הזן לקוח פרטי תשלום:

לא יכולנו לקבל את הלא-תיקים שלך: הזן את החזרת פרטי התשלום בגלל השגיאות המפורטות להלן.

מזהה ההגשה שלך הוא: 4408962020123039odgb

כדי לפתור שגיאה זו בקר בכתובת https://www.freefilefillableforms.com/#/fd/eip.rejection.faqs והשתמש בקוד השגיאה שלהלן כדי לקבוע את הצעדים הבאים שלך.

לאחר מכן היכנס ל- Non-Filers: הזן את חשבון פרטי התשלום בכתובת https://www.freefilefillableforms.com/#/fd/EconomicImpactPayment תקן את השגיאות שלך ושלח שוב את ההחזר שלך. הקפד להזין את התאריך מחדש בכרטיסייה שלב 2 של הלא-תיקים: הזן פרטי תשלום.

אם אינך מצליח לפתור את השגיאות, אתה יכול להדפיס ולהגיש את החזר המס שלך למס הכנסה בדואר.

הנה השגיאות שלך:
גיליון: כלל עסקי IND-058-01 - אם ל- 'PrimarySignaturePIN' יש ערך בכותרת ההחזרה, אז 'PrimarySignatureDt' חייב להיות בעל ערך.

המידע הבא עשוי לעזור לך לקבוע את הטופס המדובר:
שדה / Xpath: / efile: Return / efile: ReturnHeader / efile: PrimarySignaturePIN

דוא"ל זה נוצר על ידי מערכת אוטומטית שאינה מנוטרת אחר תגובות.

מה צריך לעשות??
תודה רבה!!
[/ציטוט]
זה נראה שלא סימנת בראש דף 1 רוק או נשוי

מחפשת

משתמש חדש
[QUOTE = "מחפשת, פוסט: 7646698, חבר: 64991"]
שלום,

לא-פילרים יקרים: הזן לקוח פרטי תשלום:

לא יכולנו לקבל את הלא-תיקים שלך: הזן את החזרת פרטי התשלום בגלל השגיאות המפורטות להלן.

מזהה ההגשה שלך הוא: 4408962020123039odgb

כדי לפתור שגיאה זו בקר בכתובת https://www.freefilefillableforms.com/#/fd/eip.rejection.faqs והשתמש בקוד השגיאה שלהלן כדי לקבוע את הצעדים הבאים שלך.

לאחר מכן היכנס ל- Non-Filers: הזן את חשבון פרטי התשלום בכתובת https://www.freefilefillableforms.com/#/fd/EconomicImpactPayment תקן את השגיאות שלך ושלח שוב את ההחזר שלך. הקפד להזין את התאריך מחדש בכרטיסייה שלב 2 של הלא-תיקים: הזן פרטי תשלום.

אם אינך מצליח לפתור את השגיאות, אתה יכול להדפיס ולהגיש את החזר המס שלך למס הכנסה בדואר.

הנה השגיאות שלך:
גיליון: כלל עסקי IND-058-01 - אם ל- 'PrimarySignaturePIN' יש ערך בכותרת ההחזרה, אז 'PrimarySignatureDt' חייב להיות בעל ערך.

המידע הבא עשוי לעזור לך לקבוע את הטופס המדובר:
שדה / Xpath: / efile: Return / efile: ReturnHeader / efile: PrimarySignaturePIN

דוא"ל זה נוצר על ידי מערכת אוטומטית שאינה מנוטרת אחר תגובות.

מה צריך לעשות??
תודה רבה!!
[/ציטוט]
זה נראה שלא סימנת בראש דף 1 רוק או נשוי

סימנתי רווק...

ayys

משתמש מקצוען
Here is your error(s):
Issue : Business Rule IND-058-01 - If 'PrimarySignaturePIN' has a value in the Return Header, then 'PrimarySignatureDt' must have a value.
מה צריך לעשות??
תודה רבה!!
לא מכיר את הטופס 'מבפנים'

אבל לפי מה שכתוב פה חסר את החתימה, אאל"ט זה בעצם החתימה הדיגטלית (בחירת קוד שמהווה את החתימה).

לוצקי

משתמש חדש
הגשתי דרך אברך אמריקאי שגר בארץ ותמורת 100 ש"ח בלבד סידר לי את הכל ולעוד כמה אנשים וזה ממש מצוה לתמוך בו כי הוא עני ואביון זה ממש בשביל אוכל בבית .
פרטים באישי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ברוך99

משתמש צעיר
ממש לא! מאיפה לקחתם את זה?

מי שימלא לפי ההוראות כאן לא יקבל שקל!

למה לסמן וי שמישהו יכול להצהיר עליך כתלוי (dependant)????

גם סימנתי וי לפי מה שכתוב בקובץ..
השאלה היא: אם אף אחד לא יצהיר עלי כתלוי זה גם פוסל את ההגשה?

הכל לטובה!!

משתמש פעיל
אני מחפשת מישהו שהגיש בקשה דרך מתווך לא יקר, וקיבל את הכסף!!!
אם יוכל לכתוב את פרטי יצירת הקשר עם המתווך אודה לו מאוד!!

אבן שלמה

משתמש מקצוען
אני מחפשת מישהו שהגיש בקשה דרך מתווך לא יקר, וקיבל את הכסף!!!
אם יוכל לכתוב את פרטי יצירת הקשר עם המתווך אודה לו מאוד!!
כל מי שלא קיבל הוא כיון שלא מדווח ואין לו חשבון בארה"ב. ולכן יקח המון זמן עד שיגיע אליו כי זה כבר לא עובר אוטומטית אלא ידנית

הכל לטובה!!

משתמש פעיל
כפי שהבנתי, בגלל שההכנסות שלי גבוהות מ12,200$ לשנה אני זקוקה לרו"ח שיגיש לי את הדוח.
האם יש למישהו המלצה עם ניסיון?
תזכו למצוות!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה