קורונה אושר סגר על שכונות באשדוד ולוד

מצב
הנושא נעול.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
החרדים פרייארים.
לא היו מעיזים לעשות את זה בצפון תל אביב וכדו'.
הזוי שבשביל עשרות חולים סוגרים עשרות אלפי איש.
פשע!!!!!!!!!!!!!!!!!
מי שחולה שיצא למלונית או שלא יא מהבית שיאכפו מסיכות.
בכלל לא משנה מה הם יעשו, זה לא תפקיד שלי.
אבל לסגור עשרות אלפים.
הזוי !!!!!!!!!!!

הניק שלכם הוא לא @מדבר לעניין ?

מדובר באנשים שלא נבדקים, לוקחים אקמול, דקסמול, נורופן וממשיכים בחייהם, זו אידיאולוגיה.
אם לא הייתי רואה, לא הייתי מאמינה!
אז מי מדבר על מלוניות???
מי מדבר על בדיקות???
מי מדבר על הנחיות\היגיינה\מסכות???

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
סליחה, אולי אתם לא חסים על המבוגרים שיחיו, לי איכפת מהקרובים שלי שהם בקבוצת סיכון.

אני לא צריך לפחד ללכת ברחוב, בגלל שיש כאלה שהולכים להיבדק כשהם באמצע חובת הבידוד.

הוראות משרד הבריאות שאסור בתכלית האיסור לצאת מהבית לצורך בדיקת קורונה.

אפשר לבקש בדיקת קורונה בבית, אבל אסור בשום פנים ואופן לצאת מהבית, עד תום תקופת הבידוד.

אני בעצמי בקבוצת סיכון, אז בואו נרגע, ו-כן, יש לי עוד תוכניות לעתיד, חלק מהם זה לא למות.
אבל מה הקשר להנ"ל?
ובכל אשכול אתם רושמים את אותו דבר,

ot!

משתמש מקצוען
מישהו יודע מה לגבי ילדים המתגוררים באזור ההגבלות ולומדים מחוץ להם, וכן בתי ספר שממוקמים מחוץ לרובע?

חחח

משתמש סופר מקצוען
מסכימה איתך,אין בעיה, רק אל תצעקו שזה בא כי לא שומרים, כי גם כששומרים, אף אחד לא מבוטח, אין על זה שליטה, זה עובר באויר וב"ה שהגל הנוכחי הוא רגוע ואינו קשה כמו החולים של פורים - פסח.
(לא התכוונתי שלא צריך לשמור, מסיכה ושטיפת ידיים זה אולי ההשתדלות שלנו, אבל לא זה גורם לסגר או לא)
אני לא חושבת שהפעם זה בא מחוסר שמירה אלא מצורת החיים שלנו שהיא מאד קהילתית.
זאת מציאות ואין להתכחש אליה. עלינו לפחות לעשות את ההשתדלות ולהיבדק בעת הצורך כדי למנוע שרשרות הדבקה חדשות.

חחח

משתמש סופר מקצוען
ולכן אתנחנו נבדקים יותר, ואז ולכן מגיע לנו שיתעללו בנו, יסגרו אותנו, יסיתו נגדינו....

די. תפסיקו להיבדק. אם יש תסמינים אפילו קלים- תשארו בבית. אל תעשו בדיקה אם לא ממש חייבים.
כדי שלא יעשו עלינו סגר נדביק עוד אנשים ונגרום חלילה למוות של אנשים?
תמהני!

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אנשים יקרים.
"בינו בוערים בעם וכסילים מתי תשכילו".
כבר לפני זמן רב זעקו אנשים כאן בפרוג על אי ציות לכללים.
לצערנו כל מי שהתריע הפך כאן למסית ולשונא את הציבור החרדי.

אין כאן הסתה, אין כאן שנאה יש דאגה.
דאגה לעשרות אלפי ילדים שלא יסיימו את השנה כפי שצריך, דאגה לבתי הכנסת ששוב ננעלים לנו, דאגה לבחורי ובחורות החמד שלנו ששוב נזרקים/ות לרחוב.
דאגה לפרנסה של אנשים.

איך יתכן שיהודי חרד לדבר השם לא יחרד על זאת?
איפה יראת השמיים שלו?
איפה בין אדם לחברו?
אתם לא פוחדים מקורונה תדבקו, אבל אל תדביקו אותנו.
אתם רואים שאנחנו נזהרים, וסובלים בדומיה במסכות כדי לשמור עליכם, מדוע לא תשמרו עלינו?
מדוע לא תדאגו לתורה ולומדיה?
מדוע לא תחששו לשלומם הרוחני של הנוער?
מדוע לא תחוסו על ממונם של ישראל?

עלינו כציבור ירא לדבר השם כולנו יחד להכות על חטא, התחושה הקולקטיבית שלנו, שמי יאמר לנו מה תעשה ומה תפעל, ה"אני ואפסי עוד" אבל אשמים אנחנו, ערבים כולנו זה לזה, ודווקא הצדיקים נושאים את עוון הדור.

כואב לי לדבר דברים כאלו.
אחינו התועים לא שומרים אבל הם רגילים לחיי הפקרות אף אחד לא יאמר להם כיצד לחיות זולת הנהנתנות שלהם.
אבל אנחנו?
מה איתנו?
האם אנחנו מציבים עצמנו בשורה אחת איתם ח"ו?
ועוד, שהסיכון אצלנו מוגבר בכפל כפלים מתוך תנאי המחיה שלנו, היינו צריכים להשמר שבעתיים!!!

"עורו ישנים משנתכם" ומי שעוד לא הרגיל את עצמו ובני ביתו לעמוד בכללים שקבעה מערכת הבריאות העולמית, זה הזמן להצטרף ליראי השם האמיתיים הדואגים לחיי שעה כמו לחיי נצח של אחינו בני ישראל.

חחח

משתמש סופר מקצוען
החרדים פרייארים.
לא היו מעיזים לעשות את זה בצפון תל אביב וכדו'.
הזוי שבשביל עשרות חולים סוגרים עשרות אלפי איש.
פשע!!!!!!!!!!!!!!!!!
מי שחולה שיצא למלונית או שלא יא מהבית שיאכפו מסיכות.
בכלל לא משנה מה הם יעשו, זה לא תפקיד שלי.
אבל לסגור עשרות אלפים.
הזוי !!!!!!!!!!!
רגע, אז בגלל שלא עשו בצפון ת"א שלא יעשו גם באשדוד?
אם צריך, וצריך!! אז שיעשו גם באשדוד. כל דבר שיכול למנוע את ההתפרצות שיעשו!
במיוחד שלא מדברים על סגר הרמטי אלא רק על סגירת מוסדות חינוך/בתי כנסיות ואכיפת מסיכות.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אנשים יקרים.

דאגה לעשרות אלפי ילדים שלא יסיימו את השנה כפי שצריך, דאגה לבתי הכנסת ששוב ננעלים לנו, דאגה לבחורי ובחורות החמד שלנו ששוב נזרקים/ות לרחוב.
דאגה לפרנסה של אנשים.

איפה יראת השמיים שלו?
איפה בין אדם לחברו?
אתם רואים שאנחנו נזהרים, וסובלים בדומיה במסכות כדי לשמור עליכם, מדוע לא תשמרו עלינו?

עלינו כציבור ירא לדבר השם כולנו יחד להכות על חטא, התחושה הקולקטיבית שלנו, שמי יאמר לנו מה תעשה ומה תפעל, ה"אני ואפסי עוד" אבל אשמים אנחנו, ערבים כולנו זה לזה, ודווקא הצדיקים נושאים את עוון הדור.

כואב לי לדבר דברים כאלו.
אחינו התועים לא שומרים אבל הם רגילים לחיי הפקרות אף אחד לא יאמר להם כיצד לחיות זולת הנהנתנות שלהם.
אבל אנחנו?
מה איתנו?
ועוד, שהסיכון אצלנו מוגבר בכפל כפלים מתוך תנאי המחיה שלנו, היינו צריכים להשמר שבעתיים!!!

"עורו ישנים משנתכם" ומי שעוד לא הרגיל את עצמו ובני ביתו לעמוד בכללים שקבעה מערכת הבריאות העולמית, זה הזמן להצטרף ליראי השם האמיתיים הדואגים לחיי שעה כמו לחיי נצח של אחינו בני ישראל.

כל מילה!
אחת השאלות הכי חזקה, אם אני הולכת עם מסכה, מה חושב זה שמולי שמפשיל אותה על הסנטר, שכיף לי לחבוש אותה? שאני לא סובלת ממנה?
ואני סובלת למענו.
פה נמדדת ה"ואהבת לרעך כמוך"

Shaniart

משתמש פעיל
אנשים יקרים.

דאגה לפרנסה של אנשים.

איפה יראת השמיים שלו?
איפה בין אדם לחברו?

כואב לי לדבר דברים כאלו.
אבל אנחנו?
מה איתנו?

כל מילה!!

בבני ברק לצערי ראיתי היום את המודעות של משרד הבריאות שעל הלוחות מודעות קרועות..
כאילו חזרנו לבחירות..
עצוב לגמרי

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה הקשר???????????..
לכן מתעללים בעשרות אלפים???????????
זו לא התעללות, זה המצב, כי אם אין ענישה אין למידה, יש אנשים שמבינים רק בכוח.
לי לא אכפת, אני ממילא כל הזמן בבית, הילדים בבית, לא משנה לי לכאן או לכאן, השוני היחידי, תחושה בטוחה יותר.

מדבר לעניין

משתמש פעיל
אנשים יקרים.

דאגה לפרנסה של אנשים.

איפה יראת השמיים שלו?
איפה בין אדם לחברו?

כואב לי לדבר דברים כאלו.
אבל אנחנו?
מה איתנו?

ברור שכך שחייבים לשמור על הכללים.
זה לא קשור לסגר על עשרות אלפי אנשים וגם זקנים וגם ילדים וגם ת"ת וגם ישיבות.

חחח

משתמש סופר מקצוען
זה בדיוק העניין שלך לא איכפת מזה שעעשרות אלפים סובלים.
ולך יש תחושה יותר טובה.
הזוי.
ואני לא מדבר על זה שחובה לשמור על הכללים, אבל מכאן ועד להתעלל בעשרות אלפים, מטורף!!!!!!!!!!!!!.
אישית, שלחתי את הילדים מהרגע הראשון שהייתה אפשרות ועם כל זאת אני לא מתנגדת לסגר למרות שאצטרך לדאוג להם לתעסוקה. כי אם זה מה שצריך-אז זה מה שעושים. לא כדאי שהמצב יצא מכלל שליטה (אם הוא לא יצא כבר....) כמו ב"ב ואז יצטרכו סגר ממושך בשביל להשתלט חזרה על המצב.

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אפשר מקור או הוכחה שאנשים אצלנו מסתובבים ברחוב כשקבלו תשובה חיובית??
אפשר מקור או הוכחה שהמסכות עוזרות?
אפשר מקור או הוכחה שחייבים להיבדק?
צריך עוד??
מאיפה אתם רוצים מקורות מהתנ"ך, או להבדיל אא"ה מהמחקרים הסותרים שיוצאים חדשים לבקרים? מהמספרים שמשתנים באורח פלאי בנתוני משרד הבריאות?
תביאו נתונים מספריים- כמה נבדקו באשדוד לעומת כמה נבדקו בערים אדומות חילוניות, בת ים למשל.
תביאו מספרים. מי שיש לו מקורות שיבדוק ויעדכן אותנו על אחוז הבדיקות באשדוד.

עט הדר

משתמש מקצוען
יוזמה:
אם כל אחד מאיתנו יקבל על עצמו להעיר X פעמים למי שהולך בלי מסיכה- יהיה תועלת.
נכנסתם לחנות וראיתם מישהו בלי מסיכה - תעירו לו "ואל יבוש מפני המלעיגים"
מישהו בא לדבר אתכם והמסיכה על הסנטר - תסמנו להרים את המסיכה.

פישל לוי

משתמש מקצוען
אנשים יקרים.

דאגה לפרנסה של אנשים.

איפה יראת השמיים שלו?
איפה בין אדם לחברו?

כואב לי לדבר דברים כאלו.
אבל אנחנו?
מה איתנו?

כמדומני שהרבה מאלו שלא שומרים אידאולוגית זה בהוראת ובעידוד רבותיהם
כך שחבל על הזמן.....

רידי

משתמש מקצוען
משהי יודעת אם יש הסעות מחר לילדים שלומדים מחוץ לרובע?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה