אונטערן שטוהל - הצגה באידיש חוה"מ פסח ע"ט

מצב
הנושא נעול.

vhsvchch

משתמש מקצוען
אני רוצה לומר משהו בזהירות ואני מקווה שלא יאכלו אותי...
נראה שאם הייתה הצגה המיועדת לציבור הליטאי/ספרדי ולא לציבור החסידי,
זה לא חסידי ולא ליטאי, זה אמריקאי.

יגואר

משתמש מקצוען
אני שחקתי בכמה הצגות בקהילה שלנו כל המיקאפ והספריי והזקנים יורד זה עבודה של שעה עבודה מאד מגעילה אבל זה יורד
הכי הזוי איך הם מורידים את הזקנים המודבקים..........
זה בטח מאוד כואב ומתיש......................

Mendis

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
הכי הזוי איך הם מורידים את הזקנים המודבקים..........
זה בטח מאוד כואב ומתיש......................
בדרך כלל מדביקים את השער על העור
מורחים פס דבק על הגבוק של הזקן/שפם ועל הפס מדביקים אותו
כך שעל פי רוב זה יורד די בקלות וללא כאב ממשי
בעיניי ראיתי איך תולשים זקנים באבחה אחת ובלי שום צעקת געוואלד;););)

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני רוצה לומר משהו בזהירות ואני מקווה שלא יאכלו אותי...
נראה שאם הייתה הצגה המיועדת לציבור הליטאי/ספרדי ולא לציבור החסידי, זה לא היה תופס עשירית מהעניין וההערצה שזה עושה אצל הציבור החסידי. אני מנסה להבין מדוע זה כך, יתכן שאצל הליטאים (אני מתכוין האנשים הממוצעים, כמו החסידים שבאים להצגות, אנשים רגילים) הרבה פחות שייך להעריץ מישהו שלא משקיע ברוחניות, אלא סתם עוסק במשהו אחר. כל הנושא של ללכת להצגה וזה לא רק ילדים,ובכלל לתת לגיטימציה להנות ממשהו בשביל להנות (למען להיות יהודים טובים יותר , זה ברור) זה הרבה יותר קיים אצל החסידים.
אני כמובן לא מעביר ביקורת, אולי להיפך,..
יש לי עוד הרבה מה לומר אבל נסתפק בזה ולוואי שלא יצא מכשול תחת ידי
לא הבנתי מה העניין להכניס את המאמר היפה שלך לפה?
שהיה אשכול על יואלי דיקמן (שהוא ממש לא מעניין אותי) אז לא נכנסתי אליו ואם כן אז לא הייתי אומרת שום ביקורת, זו זכותם.
אם אותכם זה מעצבן אתם יכולים ללכת לאשכול הבא.
עוד דבר
עם כל הכבוד המגזר הלטאי כבר לא מה שהיה פעם, כלומר הם יודעים היטב להעריץ זמרים ולהיות מכורים! על הקול הבא ולשבת ולצפות ולשמוע.
אפשר לראות בסיום הקול הבא מי היושבים שם...
וכן כל המופעים של כל הזמרים בעיקר מי שממלא זה בני הישיבות, אז בבקשה...
ועוד משהו הדגיש זה תרבות אמרקאית!

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
דיבורים כמו חול ואין מה לאכול...:mad::mad::mad::mad:
מאינטערן שטוהל עברנו להצגות האינטערן בכלל ומשם לסתם הצגות ומשם לחילוקי דעות בין חסידים לליטאים...
חבריא, אתם אולי רוצים לנחש מה יהיה הנושא הבא שייצמד כמו ספחת לאשכול הזה?:mad::mad::mad::mad: הימור שלי, תפקידים של השרים והחכי"ם החרדים בכנסת ה21, בואו נראה מתי זה יגיע...:):):) (אופס סליחה, לא התכוונתי, אל תדברו על זה כאן, בבקשה!!) :p ;) :p ;) :p ;)
עוד הערה קטנטנה, האם ייתכן שעד שההצגה תהייה בחנויות וסיכום התגובות של אלו שיראו אותה אז, האם בינתיים נגיע ל1000 עמודים ומיליון הודעות?? אוי לא!!!!:rolleyes::eek::rolleyes::eek::rolleyes::eek:

נחמי!

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
עוד הערה קטנטנה, האם ייתכן שעד שההצגה תהייה בחנויות וסיכום התגובות של אלו שיראו אותה אז, האם בינתיים נגיע ל1000 עמודים ומיליון הודעות?? אוי לא!!!!:rolleyes::eek::rolleyes::eek::rolleyes::eek:
הגיוני :p;)ההצגה תצא רק בחנוכה (ככה אמרו פה)

מילת ערך

משתמש צעיר
דיבורים כמו חול ואין מה לאכול...:mad::mad::mad::mad:

מה שברור שמבחינה אקוסטית אין שום אפשרות מימוש פוטנציאלי לגיבובי המלל המתרכזים בעצם ענין קיום האפשריות, ומה שנכון לגבי זה בוודאי אין חולק שעצם מהות מחוללי הדילמה אינו ניתן לשום הבנה בסיסית גם למעוטי יכולת סימבולית כלשהו.

כך שמה שנשאר זה רק אופן הוויכוח והצגתו קבל עם, כי מצד אחד ישנה אפשרות שכלית/קוגניטיבית בצורת קבלת האחר והכלתו, ומצד שני בהסתכלות עמוקה כאורח לרגע ללא הסחת הדעת על ידי גורמים שונים

יצחק אייזנברג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מה שברור שמבחינה אקוסטית אין שום אפשרות מימוש פוטנציאלי לגיבובי המלל המתרכזים בעצם ענין קיום האפשריות, ומה שנכון לגבי זה בוודאי אין חולק שעצם מהות מחוללי הדילמה אינו ניתן לשום הבנה בסיסית גם למעוטי יכולת סימבולית כלשהו.

כך שמה שנשאר זה רק אופן הוויכוח והצגתו קבל עם, כי מצד אחד ישנה אפשרות שכלית/קוגניטיבית בצורת קבלת האחר והכלתו, ומצד שני בהסתכלות עמוקה כאורח לרגע ללא הסחת הדעת על ידי גורמים שונים
? :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
לא הבנתי כלום מילת ערך, אתה כנראה סטודנט מצטיין בלימודים שלך...
ח ח ח
הוא קשקשן מקצועי שים לב לשם הניק שלו

יצחק אייזנברג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

vhsvchch

משתמש מקצוען

הכל נכון, אבל הסטטיסטיקה של הסטטוקופים שנבחנו על קופי מעבדה מצביעה על קוהרנטיות רלוונטית והיעדר סימביוזה של אסכולת האיש השונה.
בנוסף ולעומת זאת, יודגש אמפירית כי באופן וויזואלי וסקפטי הוכח סטטורית באופן ליניארי וספורדי כי ניתן רנדומלית לאחד ולייצר אנרכיה חזיונית המתפקדת כמשק אוטורקטי באופן מוחלט ובלתי הפיך.

אין ספק כי מסקנות האשכול על 104 דפיו מוכיחים זאת!!!

secret

משתמש סופר מקצוען

טובבב!!

נחמי!

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  47  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה