התייעצות אולפנה חרדית יש דבר כזה?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

sllg

משתמש צעיר
האם מצאת מקום כזה,
הבת שלי נשמעת מאוד דומה למה שתארת רק שהיא גם עם קשיי קשב וריכוז וכבר שנה לא במסגרת ומחפשת לקראת אלול מסגרת תורנית לסיגנון שתארת.
מצאת משהו?
האם תוכלי לחזור אלי ל אפס חמש שתים
שבע שש אחת
שמנה
ארבע אפס ארבע?
את מחפשת מקום דתי לאומי או חרדי?
מה הסגנון של הבת?
המדוברת כאן הלכה בסופו של דבר למכללה, אבל בלי קשר הבת שלי עולה לאולפנה (חייבת לציין, אחרי לבטים רבים, ואחרי שהבת מצד עצמה נוטה לסגנון הזה, ועוד שיקולים, זה בהחלט לא מתאים למקרה קלאסי!) אז אולי יכולה לנסות לעזור...

מ י י

משתמש חדש
את מחפשת מקום דתי לאומי או חרדי?
מה הסגנון של הבת?
המדוברת כאן הלכה בסופו של דבר למכללה, אבל בלי קשר הבת שלי עולה לאולפנה (חייבת לציין, אחרי לבטים רבים, ואחרי שהבת מצד עצמה נוטה לסגנון הזה, ועוד שיקולים, זה בהחלט לא מתאים למקרה קלאסי!) אז אולי יכולה לנסות לעזור...
אנחנו מחפשים לה מדרשה (=סמינר) ולא אולפנה (=תיכון) היא כבר בת 17 ולא מעוניינת הלימודי בגרות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה