אולפן נגיש וגדול בבני ברק

musicmix

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אולפן של ר' חיים בנט נגיש לכסא גלגלים, אין שום צורך לרדת במדרגות.
כל הדרכים שם בנויים גם עם נגישות גבוהה לנכים.
לא ציינתם אם צריך להקליט גבר או אשה בכל אופן אפשר להקליט אצלו גם נשים.
אגב גם המחיר נגיש....

musicmix

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
"קול רינה" ברחוב דמשק אליעזר
0548461396
יתאים לך בול!
כמה שזכור לי יש שורה של מדרגות להגיע לאולפן, או שאולי יש שם מעלית שמוביל ישר לאולפן ושכחתי אות זה?
בכל אופן האולפן של רינה אולפן מקצועי ומושקע.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האולפן של רובי בנט זה קומה -1 והמעלית אומנם יורדת לשם אבל יש קטע קטן של מדרגות ונראה לי שקצת מסובך לרדת שם עם כיסא גלגלים אולי דרך החניון טוב יותר אין לי מושג....

musicmix

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
האולפן של רובי בנט זה קומה -1 והמעלית אומנם יורדת לשם אבל יש קטע קטן של מדרגות ונראה לי שקצת מסובך לרדת שם עם כיסא גלגלים אולי דרך החניון טוב יותר אין לי מושג....
אני הולכת לשם הרבה, יש 2 מעליות שמגיעות ישר לקרקע בלי שום מדרגות. [יש מעלית אחת שמגיע באמת עם כמה מדרגות אבל לא חייבים להשתמש בה...]וכל הדרך לאולפן חלקה, רחבה ונגישה.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני הולכת לשם הרבה, יש 2 מעליות שמגיעות ישר לקרקע בלי שום מדרגות. [יש מעלית אחת שמגיע באמת עם כמה מדרגות אבל לא חייבים להשתמש בה...]וכל הדרך לאולפן חלקה, רחבה ונגישה.
מעניין הייתי ועדיין שם המון (כמעט כל שבוע) ולא שמתי לב לכך...
שווה בדיקה רק בשביל לדעת...

musicmix

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מעניין הייתי ועדיין שם המון (כמעט כל שבוע) ולא שמתי לב לכך...
שווה בדיקה רק בשביל לדעת...
בקומת כניסה שבבנין יש 3 מעליות שאפשר לרדת איתם, 2 שהם ישר בכניסה מול התיבות דואר ובאלה הירידה היא ישר לקרקע , השלישית צריך לעלות כמה מדרגות בשביל להגיע אליו, וגם למטה צריך לרדת כמה מדרגות...
שווה לך בדיקה. בהצלחה...

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בקומת כניסה שבבנין יש 3 מעליות שאפשר לרדת איתם, 2 שהם ישר בכניסה מול התיבות דואר ובאלה הירידה היא ישר לקרקע , השלישית צריך לעלות כמה מדרגות בשביל להגיע אליו, וגם למטה צריך לרדת כמה מדרגות...
שווה לך בדיקה. בהצלחה...
נראה לי דווק זה הפוך יש אחת מול תיבות הדואר שהיא יורדת למטה אבל יש מעט מדרגות לרדת אחר כך ואילו השתיים האחרות שמגיעות ממש עד למטה נמצאות בכניסה בחלק העליון הווה אומר בעייתי מבחינת נגישות...

(אבל אפשר לפתור את זה בצורה פשוטה פשוט לעלות עם המעלית הבודדת קומה אחת ואחר כך עם השנייה לרדת עד למטה..)

musicmix

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
נראה לי דווק זה הפוך יש אחת מול תיבות הדואר שהיא יורדת למטה אבל יש מעט מדרגות לרדת אחר כך ואילו השתיים האחרות שמגיעות ממש עד למטה נמצאות בכניסה בחלק העליון הווה אומר בעייתי מבחינת נגישות...

(אבל אפשר לפתור את זה בצורה פשוטה פשוט לעלות עם המעלית הבודדת קומה אחת ואחר כך עם השנייה לרדת עד למטה..)
אני מתחילה לחשוד שאנחנו לא מדברים על אותה כניסה כנראה.
הייתי שם ביום ראשון, ואני לא עד כדי כך סנילית...
בכל אופן ראיתי גם בחורציק יוצא שם עם אופניים ישר מלמטה אז כנראה יש גם אפשרות כזאת שם.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מתחילה לחשוד שאנחנו לא מדברים על אותה כניסה כנראה.
הייתי שם ביום ראשון, ואני לא עד כדי כך סנילית...
בכל אופן ראיתי גם בחורציק יוצא שם עם אופניים ישר מלמטה אז כנראה יש גם אפשרות כזאת שם.
אז זהו שגם היום הייתי שם והבנתי את הטעות...
את מגיעה כנראה מרחוב ז'בוטינסקי ואני מרחוב הירדן....:p;)

קיצר..לשאלת האשכול כמובן שזה אולפן מומלץ מאד!! ושיהיה בהצלחה רבה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה