שיתוף - לביקורת אוי הכובעד הכובעד...

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
9:15 בבוקר.

שלוימע מתעורר משנתו.

'אוי ויי!

הכולל התחיל כבר לפני עשר דקות.

אין, הראש כולל יהרוג אותי!'

חיש אזר את כוחותיו.

התארגן במהירות על, תפס את התפילין ורץ לתפילה.

"אואה, שולעם עליכם!" מקדם את פניו במדרגות שכנו משה מנדל.

"צפרא טבא". ענה לו בחצי פה. ממשיך לרוץ. 'מה זו הנחמדות הזו?' הרהר לעצמו.

"אה, בויקר טויב!" עצר אותו מריצתו דוד שוורצבלוף.

"בוקר טוב". ענה בקושי נושם מהריצה. 'מה הסיפור של ההתלהבות... מה הם רוצים ללעוג לי על שקמתי מאוחר?'

אך הגיע לבית הכנסת ונוחעם הגבאי של המניין של רבע לעשר מחייך חיוך רחב לכיוונו "מה הפשט? ישיבע קטנע? כולל?"

"מה?" תמה שלוימע. 'מה רוצים מחיי על הבוקר?'

לא היה לו זמן להתעסק בשטויות של נוחעם.

שם את הטלית. משהו נראה לו מתנפנף מוזר בחליפה.

הוא הביט אחוריו.

'לא! אני עם פראק!'

שועל ספרות.

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
למען הסר ספק.

אכן מדובר בשלוימע מ-

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
למען הסר ספק.

אכן מדובר בשלוימע מ-

ונוחעם הגבאי הוא ר' נוחעם הידוע?

קטע כתוב טוב וזורם, הריצה והמהירות מתוארות ממש באותנטיות.

שועל ספרות.

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
ונוחעם הגבאי הוא ר' נוחעם הידוע?
הוא?https://www.prog.co.il/threads/ר-נוחעם-והחלה-של-אנגל-הסוף.879768/
הייתי אומר שכן. אבל ר' נוחעם נשמע יותר מתמיד מלהיות גבאי ברבע לעשר...
קטע כתוב טוב וזורם, הריצה והמהירות מתוארות ממש באותנטיות.
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה